mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:36 
 
Niekoniecznie, 'Ludzie Lorda' sa po prostu tymi ktorzy chca robic cos wiecej niz expowac na CM...


_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:42 
 
A powiedz mi Dipollo, dlaczego zginela z Twojej reki 20 razy?? Nudziles sie?


_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:45 
 
Moze ja nie w temacie ale za cholere nie wiem co to ooc moze mnie ktos uswiadomic ? :razz:


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:49 
 
Re Scorpio:
OOC czyli Out of Character - wypowiedz jakby spoza RPG, nie mowisz jakos postac ktora odgrywasz, tylko jako Ty... Wiesz np: ooc: bede o 15 :smile:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 15:01 
 
Panie i pany. Dajmy czas na to aby Lord mogl troche urosnac w sile bo bic samych NB nie jest wyczynem zacnie wielkim. Ale co do koronacji, to zeby nie bylo strazy. Choc raz chcem wybic cale miasto a teraz ludzie beda w jednym miejscu :grin:.

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 15:10 
 
Cytuj:
2002-02-09 15:01, lobo_17 napisał:
Panie i pany. Dajmy czas na to aby Lord mogl troche urosnac w sile bo bic samych NB nie jest wyczynem zacnie wielkim. Ale co do koronacji, to zeby nie bylo strazy. Choc raz chcem wybic cale miasto a teraz ludzie beda w jednym miejscu :grin:.

Wlasnie - jedno wielkie poruszenie, a jeszcze do niczego szczegolnego nie doszlo. Jak ktos ma jakies zastrzezenia do lordowania jegomoscia to niech sie wezmie i pokaze, ze nie toleruje dyktatorstwa. Zamiast pluć sie na forum pokazcie na co was stac.


Ah - doszly mnie sluchy, ze nie podoba Wam sie, ze niejaki Arkan nakazuje nie uzywac emotikonek. No wiec moze nie wszyscy z was potrafia ulatwic sobie zycie ( w koncu to tak skomplikowane wcisnac SHIFT+: i Spacje ;]) ale mozecie sobie zrobic podstawowe emocje pod klawiszami, a tych jest pod dostatkiem ( i klawiszy i emocji ;]). Skoro chce wam sie wciskac SHIFT+: a potem SHIFT+) to moze latwiej przyporzadkowac pod SHIFT+L (jak LOL) makr EMOTE "Smieje sie do rozpuku" etc, itd. Pomyslcie o tym, makre pod klawiszem to przydatna rzecz o ktorej nie wiecie wszystkiego ( to nie tylko LAST OBJECT ;]). Zreszta co tu duzo gadac - jak ktos ma oryginalna kopie UO to juz dawno wie o tak podstawowych rzeczach .

_________________
Yoha ake, nuedori naku,
Tookamiemitame
Jutrzenka wstaje, drozdy wywodzą trele,
Błogosławione przez oddalających sie bogów



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ROKKYU dnia 2002-02-09 15:22 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 15:26 
 
hehe jak tak dalej pojdzie to ten watek przerosnie "PK" ktory ma 7 stron.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 15:28 
 
Gunaf! Odezwij sie na GG! :}


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 15:36 
 
Cytuj:
2002-02-09 13:13, Lcv napisał:
Nina będzie zapewne kontynuować swoją krucjatę przeciwko Harmonium z prostej przyczyny - an CL jest żoną jednego z najbardziej znanych morderców i złodziei, zagorzałego wroga Orderu reprezentowanego przez Harmonium oraz ród Ravenlordów.


Nina ozen sie ze mna i poprowadzimy krucjate :smile:.

Cytuj:
Chciałbym, by od dzić Valarowie złożyli UROCZYSTĄ PRZYSIĘGĘ :>, że nie będą ingerować w sprawy świata, o ile nie dotyczą one samych mechanizmów gry. Czego potrzeba, by tworzenie nowego społeczeństwa postąpiło naprzód? 1) Korona (Harmonium zapłaci tyle, ile trzeba) 2) Otwarcie zamku (sprawa techniczna) 3) Nie ingerowanie w sprawy świata (sprawa uczciwości wobec graczy)


Jezeli GMy maja nie interweniowac wiecej to niech zniosa obszar "guards", a wasza straz niech zajmie sie obrona miast. Ciekawe jak dlugo bedziecie sie opierali :evil:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 15:42 
 
Cóż, sprawa Dipollo Montarona, słynnego mordercy NB, stronnika Chaosu oraz jednego z głównych anarchistów CL SE...

Zbrodniarz Dipollo Montaron, mąż Niny, który sterroryzował Rzeczpospolitą, tym razem daje o sobie znać na naszym forum. Garść informacji -

Screen pierwszy (post Dipolla) został wykonany podczas przemówienia Prezydent Alice Ravenlord do obywateli Republiki. Wydarzenie widoczne na screenie to zrzeczenie się Arkany pretensji do stanowiska burmistrza Minoc na rzecz demokratycznie wybranej (osławione 92%) Lady Alice Ravenlord. Dowód na to znajduje się na posiadanych przeze mnie screenach. Harmonium jest także w posiadaniu interesującego loga z rozmowy Arkany z Atreidesem:

http://www.enea.prv.pl/info.htm.

Jezeli po przeczytaniu powyzszego dowodu ktokolwiek smie twierdzic, ze Arkana nie byla oszustka, a Alice Ravenlord legalnie wybranym Prezydentem, jest to jedynie dowod na to, ze jego wiedza o prawdziwej demokracji jest rowna zero.

To prawda, ze popularnosc Prezydenta znacznie spadla podczas jej nieobecnosci w Minoc - przyczyna byl spisek dzialaczy dwoch gildii zainteresowanych wprowadzeniem wlasnych reprezentantow do Rady Miasta oraz likwidacja strazy miejskiej, ktora mocno dawala sie we znaki wszystkim zlodziejom w miescie.

Dipollo nie potrafił robić na CL SE nic więcej, jak mordować bezbronną kobietę - Alice Ravenlord. Nie potrafił on nigdy znaleźć dowodów na to, że Arkana jest prawowitym burmistrzem. Całą historię zamachu stanu w Minoc mogę opisać później. Grunt w tym, że budżetu Rzeczpospolitej NIKT NIE ZAGARNĄŁ - jest on cały czas pod kontrolą Regenta i wykorzystywany jest zgodnie z założeniami projektu budżetu. To właśnie Arkana, która zebrała ponad 10k 'na miasto' pieniędzy tych nigdy nie oddała.

A tak przy okazji - symboliczny podatek w Minoc (650gp TYGODNIOWO!) uchwalil wybrany demokratycznie SENAT, a nie Prezydent Alice Ravenlord. Prezydent podpisała się jedynie pod uchwałą Senatu.

Pozdr,
Lcv

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 15:54 
 
Cytuj:
2002-02-09 15:42, Lcv napisał:
Screen pierwszy (post Dipolla) został wykonany podczas przemówienia Prezydent Alice Ravenlord do obywateli Republiki. Wydarzenie widoczne na screenie to zrzeczenie się Arkany pretensji do stanowiska burmistrza Minoc na rzecz demokratycznie wybranej (osławione 92%) Lady Alice Ravenlord. Dowód na to znajduje się na posiadanych przeze mnie screenach. Harmonium jest także w posiadaniu interesującego loga z rozmowy Arkany z Atreidesem:

http://www.enea.prv.pl/info.htm.

Jezeli po przeczytaniu powyzszego dowodu ktokolwiek smie twierdzic, ze Arkana nie byla oszustka, a Alice Ravenlord legalnie wybranym Prezydentem, jest to jedynie dowod na to, ze jego wiedza o prawdziwej demokracji jest rowna zero.


Nie mozna wejsc na podany adres(przynajmniej ja nie moge), wiec to chyba taki dowod jak pan A.L. z Selfdefence ma na istnienie zielonych lodkow z marsa.

P.S. Jak tak dalej pojdzie to za jakis miesiac beda w ultimce samochody. Najpierw powstanie struktura panstwa a potem przemysl ewoluuje :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 16:39 
 
Adresik http://www.enea.prv.pl/info.htm u mnie działa. A porównania do Leppera jako pierwsi stosowali właśnie Ravenlordowie podczas opisywania demagogów, którzy wzburzali co mniej zorientowanych przeciw państwu nauczając mniej więcej tak: 'Jak wieść gminna niesie, płacić nikomu nie warto, dajmy więc Prezydentowi w mordę i chodźmy na trolle'.

Jedni usiłują nazwać zdemokratyzowaną monarchię dyktaturą, inni rządami Samoobrony, a tak naprawdę jest to realistyczny ustrój wzbogacony o elementy demokratyczne w celu ułątwienia Obywatelom wpływu na losy ich państwa.

Wydaje mi się, że porównania do Leppera naprawdę są tu nie na miejscu - to właśnie ci, którzy usiłują nam wmówić, że bez państwa jest lepiej zasługują na porównanie do polskich populistów. Bo populistami są. A nawet gorzej, bo trudno Leppera oskarżać o mordowanie wrogów politycznych i ćwiartowanie ich zwłok dla poklasku nieoświeconych mas :P.

Pozdrawiam,
Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 16:39 
 
Ciekawe kto jeszcze bedzie chiał rzadzić, może powstana nawet państwa :razz:, ale widzicie jak ten pomysł rozruszył graczy na SC :razz:

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 16:43 
 
fakt, strona sie nie otwiera...
zapowiadam odrazu, ze kazdego tumana chcacego odebrac mi ciezko zarobione pieniadze potraktuje kurwa mac moim przybornikiem do szycia
hogwh!

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 16:44 
 
oczywiscie mowie o wszelkiego rodzaju podatkach
w dupie mam podatki


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 16:57 
 
Lcv gdzie masz napisane porownanie do Leppera i samoobrony?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 16:57 
 
Lord Arkan Ravenlord II, spadkobierca Starożytnej Cywilizacji Harmonium, zaprasza wszystkie gildie Orderu oraz neutralne na jutrzejszą ceremonię w Brytanii. W interesie wszystkich zwolenników Porządku jest, by struktury pańśtwowe były jak najsilniejsze. Król Brytanii zobowiązuje się zawsze stać na straży Porządku oraz bezwzględnie tępić Chaos w Krainach.

Wspólnie budujmy Harmonię w świecie Strefy Cienia. Pierwsza Konferencja Gildii Porządku już wkrótce w stolicy Królestwa. Przedstawicieli Gildii prosimy o kontakt: [email protected]. Prawdopodobnie dojdzie do podpisania uniwersalnej koalicji przeciwko Chaosowi, a takze wyznaczenia reprezentantow Wielkich Gildii w Rzadzie Krolestwa.

Pozdr,
Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 17:02 
 
Szerszen sciagnij jutro straze to zobaczymy jak dbaja o porzadek :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 17:06 
 
z moja ineligencja wynoszaca 17 plt jestem nieoswiecona masa i jako taka sprzeciwiam sie podatkom i innym forma pseudo panstwowym
rowniez jako ta ciemna masa zapewniam wszystkich agitatorow (a zwlaszcza L cos tam), ze kazdego poborce podatkow ktory sie do mnie zblizy osobiscie pocwiartuje i przerobie na skory oraz miesko dla rzeznika
kurna nie jestem anarchista ale chyba sie stane..precz z tyrania i precz z preczem niech zyje kapitalizm i liberalizm we wlasnym ogrodku


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 17:20 
 
a tak chcialem wiesc spokojne zycie jakiego rzemieslnika ;-(((((((((


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.