mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 25.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 13:49 
Cytuj  
Mam na oggoku rozwiniętom postać, level 15. Czy będę mogł normalnie kontynuować grę bez dodatku. I czy będę miał PVP.
Jak to wygląda?

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 14:06 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
jak wolisz ;P i tak nie bedziesz zbytnio korzystal z dodatku do 45 levelu ;p


A co do reszty sam jestem ciekaw :)


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 14:29 
Cytuj  
PvP - zalezy w jakiej formie.

Sa duele - ktos klika na tobie wyzywa cie na duel, i jezeli zaakceptujesz to macie pojedynek.
Sa tez duele na kase - tak jak wyzej ale zakladacie sie o jakas sumke

Jest Arena - tutaj sie nie bawilem, ale chyba tylko w DoF jest.

Ostatnio bylo mowa o planowanych serwerach PvP, beda one na zasadzie good vs evil. Bedzie sie to odbywalo we wszystkich zonach ;p czyli jak wpadnie raid ci na miasto to nawet tam nie bedziesz mogl sie ukryc ;)
Maja byc tez nagrody za pvp, status points i xp, ale maja zamiar jeszcze to dopracowac by nie bylo ze ktos tlucze kolege co chwile ;)
Serwery prawdopodobnie powstana za niedlugo ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 19
Dołączył(a): 25.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 14:38 
Cytuj  
ale teraz mogę bez problemu odpalić prepaida?
i nie wyszkjoczy mi okno w stylu "zainstaluj dodatek"

a co do serwerów to rochę beznadziejnie.
bo jak stworzą takie good vs. evil, to przecież nie będę od nowa zaczynał gry nową postacią

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 23:06 
Cytuj  
Te pierwsze duele znam z SWG.

Wg. mnie dzielenie serwerow na PvP i nie PvP to jedna wielka bzdura. Nie wiem co za debil na to wpadl. W SWG nie musialem robic 2 postaci by na jednej moc pograc w PvP a na drugiej bez PvP. Mialem ochote powalczyc z innym graczem robilem z nim duel albo robilem sie overt. Wtedy inny overt mogl mnie atakowac a ja jego. Open PvP. Nudzilo mi sie walczenie z graczami, to nie musialem zmieniac postaci czy cos w tym stylu, tylko robilem sie overt. To jedna z wielu zalet czemu SWG bylo tak wyjatkowe. Jedna postacia moglem odkryc wszystko, zobaczyc wszystko, sprobowac wszystkiego i wszystko poznac. Dla tego tak mnie boli polityka Lucas Arts. Szkoda mi mojej postaci.
Wiec jezeli chca to zrobie jak w WoWie, czyli rozdzielic serwery na PvP i non PvP, bedzie beznadziejnie.

A tak pozatym moglby ktos napisac co dokladnie daje dodatek?
I gdzie ktos widzial podstawke z dodatkiem za 80zl?


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info


Posty: 11
Dołączył(a): 7.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 23:21 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
A tak pozatym moglby ktos napisac co dokladnie daje dodatek?
I gdzie ktos widzial podstawke z dodatkiem za 80zl?


Dodatek to nowe miasto Maj'Dul, nowe zony w calym dodatku Desert of Flames (nie wiem ile dokladnie ale wydaje mi się że tak z 20% wiecej terenu), wszystko dla leweli 45+ do 60. Dodatkowo nowe questy, itemy, funkcje postaci i gildii, nowe moby itd itp.
Dodatek + podstawka jest w Ultima.pl za 79zł. (Empik 99zł.) jednak nei zawiera on darmowego miesiąca!

Nie trzeba miec dodatku żeby rozwijac postac do 60 lvl (i do 60tego crafta), PVP (duel zwykly i na kase) mozna grac wszedzie bez dodatku, PVP arena jest w Maj'Dul (odpala sie tez w starych miastach po zaladowaniu dodatku - widzialem w West Freeport, Qeynos nie wiem).

pzdr. hans inqusitor EQlover :)

Edit::: i link do sklepu http://ultima.pl/itemnfo.php?id=3195


Posty: 19
Dołączył(a): 25.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 23:44 
Cytuj  
jak rozdzielą serwery to bedzie klapa, ja chcę PVP, ale iani mmi się śni grać od nowa

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 00:04 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
Wg. mnie dzielenie serwerow na PvP i nie PvP to jedna wielka bzdura. Nie wiem co za debil na to wpadl.


No nie wiem czy można ich tak od debili wyzywać :) generalnie Everquest 2 od początku nie miał PvP, wprowadzenie dueli trochę urozmaiciło rozgrywkę, ale już wprowadzenie full PvP mogło by zaszkodzić, bo wielu graczy wybierając EQ2 "godziło" się na brak PvP. Tworzenie serwerów PvP to taki eksperyment i albo się przyjmie, albo padnie. Duel którego mogę odmówić to jedno, a napadanie mnie przez bandę trolli w czasie zbierania skór to co innego.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 00:39 
Cytuj  
Wielkie dzieki hans :)
Czyli kupie za 80zl podstawke i dodatek (z ktorego i tak przez conajmniej pare tygodni nie skozystam) ale musze doplacic ok 55 zl za abonament. Wychodzi 135zl.
Za to moge kupic giere w interactcd za 60zl i miec miesiac free, a dodatek za drugie tyle dokupic kiedyindziej. Np. za 2 miesiace.

Crane. Moim zdaniem wprowadzenie open PvP tez mija sie z celem. Ale nie o tym pislalem. Dobrym rozwiazaniem jest jak w SWG (a przeciez to ta sama firma robi). Czyli to ty decydujesz czy masz open PvP czy nie. Chcesz miec open, to robisz sie overt i inni over moga cie atakowac a ty ich. Za to nie mozesz atakowac graczy covert ani oni ciebie. No moze nie jest to taki full opne, ale powiedzmy....hmmm....semi open PvP. I wg. mnie w mmorpg, w ktore sie gra latami, to najlepsze rozwiazanie.

PS. Nikomu by sie nie chcialo na tym forum zrobic FAQ? A jak ktos zna jakies inne forum poswiecone glownie EQ2 (najlepiej z FAQ) bardzo bym prosil na priv :)


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 06:58 
Cytuj  
NIE
Podstawka + Dodatek maja darmowy meisiac, chyba ze juz ma sie gre i aktywuje sam dodatek, wtedy juz sie go nie dostaje.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 07:06 
Cytuj  
http://eq2players.station.sony.com > stronka oficjalna z info etc o grze ;P

http://eq2.everquest.pl/ - polska strona o grze ;P

http://forum.everquest.pl/ - forum w.w. strony ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 11:15 
Cytuj  
Wielkie dzieki Ashton.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:39 
Cytuj  
A tak przy okazju się zapytam - jak wygląda teraz ilość aktywnie grających Polaków na Oggoku? No i jak z levelami - gdybym chciał teraz tam zacząć od zera, to byłoby wogóle z kim grać, czy solo do 45 levelu?


_________________
Browar

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:42 
Cytuj  
Polakow sporo.
Zawsze jest troche osob z ktorymi mozna pograc, ale niezawsze kca cie w grupie ;p ja grupy zwykle nie szukam chyba ze mam z czyms problem ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 13:11 
Cytuj  
Ja licze na to, ze jakies community znajde. Moze nie samo polskie, ale jakas miedzynarodowa gildie.
Ale nie bede sie starac jednoczyc polakow jak w SWG. Bylo fajnie ale kosztowalo mnie to mase roboty a Lucas Arts wszystko popsol.
Tak BTW to zaczalem na serwerze Antonia Bayle (oczywiscie jeszcze trial).


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 13:35 
Cytuj  
Na oggok jest giga community polakow, spora gildia, do tego najbogatsza na serwerze ;)

Juz powinna meic lvl40 - a wiec tytul lord i nowy mount nightmare jest mozliwy do zakupu :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 13:53 
Cytuj  
ja gram na Antonia Bayle, glownie z tego powodu ze wole sobie eRPeGowac :) a na serwach RP jest to przyjemniejsze niz na takim Oggoku, przynajmniej nie jestem sam :)

Pozatym w tej gildi Polakow nie czulem sie dobrze, za duzo wysoko lvl-owcow :) nikt nie chcial z nobkowi pomoc, nie mowiac juz o wspolnym graniu ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 14:27 
Cytuj  
LOL :) teraz sporo noobow sie pojawilo wiec mialbys z kim grac, ja teraz mam 3x level i tez niemam problemow ze znalezieniem kogos do pomocy z gildii ;)

Ale fakt ze mnie tez troche ciagnelo do serwerow rp ;) Zrobie moze kiedy tam postac ;) Scrop daj msga jak zaczniesz grac na pelnej wersji zrobie alta i bede mial z kim grac ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 14:54 
Cytuj  
hehe wspomoge was :P bede waszym mentorem :) btw. robiles juz swiateczny quest? :P cala kase stracilem na te zakichane swieta ;] dkoracji nakupowalem.

Co do grania na Oggok to bylo jakies 6 miechow temu, pelno polakow, ale nikt nie palil sie do pomocy :P teraz robie sobie barda, musze przyznac ze jest dosc wypasiony, w porownaniu do maga.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 15:07 
Cytuj  
Robilem, dekoracje imo nie sa drogie, ale nie dekorowalem zbytnio bo ciagle w najmneijszym domku siedze.

Jak bede mial high level postac to pewnie wezme najwiekszy domek i wtedy sie zaczne bawic w dekorowanie ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.