mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 18:36 
Cytuj  
pytanie o nowo wprowadzone PvP...
czym sie ono charakteryzuje, czy posczegolne klasy sa zrownowazone?
czy ma w ogole sens.

Patze z punktu widzenia gracza LA2, gdzie PvP jest w miare zrownowazone, ktory chce zakupic EQ2..

w tej chwili scout w duelach ma chyba male szanse w PvP.
z kolei gdyby wprowadzili otwarte PvP - mialby za sprawa paru umiejetnosci nieco wieksze.
Jak to sie ksztaltuje na poziomach wyzszych niz w demo

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 20:20 
Cytuj  
jak zagramy to powiemy jeszcze nie gralismy
a info znajdzesz na oficjalnej stronie
nie oczekuj za duzo

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/ ... ard.id=pvp

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/ ... e.id=12286

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 21:10 
Cytuj  
Dodatkowo Gracza ktory szlifuje swoj angielski ;)

ale...
dobrym rozwiazaniem by dla mnie byo gdyby..
1. zmiejszyli szybkosc biegania do realnej (teraz postacie zasowaja jakby mialey motorki w d...)

2. zrobili Free PvP miedzy 2 aligmentami (moze dalo by sie wuzadzic regularna wojne, scout z sztyletem w rece bylby wreszcie fajny... wedrzec sie na tyly wroga i zabic, zabic... )

3. w obrebie aligmentu mogly by pozosac duale... jasne ze w pojedyku scout dostanie od Woja..

ech..
i tak ide do tej gierki dla contentu ;0

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 23:01 
Cytuj  
1. byo wolniej , co pol roku jest szybciej
2 . jest open wg SOE
3. chyba sa duele na arenach, czy dostanie , eq2 to gra zespolowa dobra zgrana gildia bedzie wymiatac
trudno mowic kto dostanie bo na servach pvp skille beda troche inaczej dzialaly

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 10:12 
Cytuj  
Ti no nawet looting plecaczka jest :D co prawda od Treasured item nikt nie zbiednieje ani sie nie wzbogaci ale co tam ) Wyrmsteel jest treasured np. :D gorzej jak wypadnie np. 1 jedzenia =O


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 10:46 
Cytuj  
ee tam potiony kazdy bedzie raczej nosil a zestaw kilku potionow to i 50g kosztuje na 60 lvl, zawsze tez mozna natrafic na kogos kto wraca z bicia npc a tu czasami smiecie kosztuja ladna kaske.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 12:11 
Cytuj  
Cwiara napisał(a):
3. w obrebie aligmentu mogly by pozosac duale... jasne ze w pojedyku scout dostanie od Woja..


Scout od woja? No fsckng way, Luke.

Anyway, testuje sobie troszke PvP dzieki uprzejmosci Draha i kilka wnioskow.
1. Jedyny healer ktory sprawdza sie w PvP to furia.
2. Generalnie nie do ruszenie jest grupa skladajaca sie z 4ch brawlerow, palladyna i encha jakiegos.
3. Taunty w PvP dzialaja, ale powoduja tylko strate targetu na chwile. W zasadzie nie maja wiekszego znaczenia w tej chwili.
4. Klasy ktorych nawet nie ma sensu rollowac to wszelkiej masci bufferzy (troub/dirge) i healerzy.
5. A w ogole to sie zacznie. Zbalansowanie klas zajmie im z rok
6. W solo scouci sa nie do ruszenia. Nawet jak im idzie zle zostaje im evac i to uich niesamowite przyspieszenie.

To tyle po calych dwoch dniach testowania :D

G.


_________________
Never argue with an idiot. They’ll drag you down to their level then beat you with experience.

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 12:17 
Cytuj  
GandalfX napisał(a):
To tyle po calych dwoch dniach testowania :D

G.

Czekamy na wiecej:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 14:21 
Cytuj  
Moje przypuszczenia sie sprawdzają. PvP serwer to bedzie serwer wypchany bruiserami (brawlerami?), tylko kto ich bedzie leczyl? smieszne:(


_________________
OrleOko czuwa...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 11:00 
Cytuj  
1. bo twoj main to furia :P

2. kwestia czasu ;) pogramy tam na powaznie - sie zobaczy ;)

4. cleric = mitig based healer!


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 11:41 
Cytuj  
Mi się PvP podoba, jest zbliżone do tego w DAoC (tyle że bez zdobywania terytoriów)

Co do zbalansowania klas - jak dla mnie jest OK. Nie jest prawdą że jakieś klasy dominują. Wczoraj nasz raid cieniasów 4 full grupy ale od 10 do 14 lvl zostały zaatakowane przez pełną grupę 18-21 z healerami i nic nam nie zrobili zablilismy ich wszystkich tracąc tylko jednego człowieka.

Podoba mi się że mogę dać invisible na całą grupę + buffa na bieganie także nie jest również moim zdaniem prawdą że scouci są nie do ruszenia, zabiliśmy wczoraj kilku scoutów prubujących nas dziabać z odległości.

Bardzo mi się podoba żezdobywa się normalnego expa i kasę podczas walki PvP, tak że można normalnie levelować w taki sposób.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 11:43 
Cytuj  
Bardzo istotne w tym PvP jest również fakt iż prawie nie ma tu przynajmniej na razie słabych graczy. Praktycznie wszyscy z którymi grałem to starzy gracze w EQ2 dobrze zaznajomieni z mechanizmami gry i klasami postaci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 11:52 
Cytuj  
Soulcatcher napisał(a):
Co do zbalansowania klas - jak dla mnie jest OK. Nie jest prawdą że jakieś klasy dominują. Wczoraj nasz raid cieniasów 4 full grupy ale od 10 do 14 lvl zostały zaatakowane przez pełną grupę 18-21 z healerami i nic nam nie zrobili zablilismy ich wszystkich tracąc tylko jednego człowieka.


heh i Herkules dupa gdy szkieletów kupa
nawet solo z mobami lepiej sie bic z 1 silnym niz 4 slabymi (no chyba ze sa juz bardzo slabe)
od 4 wchodzi za duzo stunow , interapptow i chociaz malo zadaja to pratycznie jestes unieruchomiony

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 13:38 
Cytuj  
Cytuj:
Co do zbalansowania klas - jak dla mnie jest OK. Nie jest prawdą że jakieś klasy dominują. Wczoraj nasz raid cieniasów 4 full grupy ale od 10 do 14 lvl zostały zaatakowane przez pełną grupę 18-21 z healerami i nic nam nie zrobili zablilismy ich wszystkich tracąc tylko jednego człowieka.


We are the Zerg... :P


Gdzie wy w ogole gracie? Ja jestem na evil na negafenie...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 17:14 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
Gdzie wy w ogole gracie? Ja jestem na evil na negafenie...


i to jest dobre pytanie.. ja tez jestem na evil na negafenie :)


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 21:55 
Cytuj  
ja jestem na europejskim UK, bo lubię grać z ludźmi ze swojej strefy czasowej.

A i jest jeden bardzo poważny bug w PvP, pety necro zadają praktycznie instant killa :) ale dzisiaj to poprawią.


Tak tak ja wiem że to śmieszne z tym zergiem :) ale tak powinno być, niestety są takie gry nazwy nie będę wymieniał ;) gdzie dobra grupa kosi wszystkich noobsów jak zborze

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 09:13 
Cytuj  
a ja mam pytanie - gdy gralem w triala to mialem przyjeemnosc obserwowac taki pieeekny baner z ktorego mniej wiecej wynikalo to, ze pvp jest wprowadzone dopiero w dodatku - z tego faktu rodzi sie me pytanie - czy pvp jest zaimplementowane tylko dla posiadaczy kingdom of sky czy dla wszystkich? :) - mam okazje za 7 dyszzke kupic eq2 z desert of flames ale nie kupie jak nie bede mogl pograc w to pvp - help me someone :(

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 10:15 
Cytuj  
jesli z konta trialowego tworząc nową postac możesz sie zalogowac na serwer PVP (na liscie zawsze są dwa) to bardzo prawdopodobne że do PVP nie trzeba dodatkow


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 11:44 
Cytuj  
PvP bylo reklamowane z kazdym dodakiem do eq2

wpier z DoF bo wchodzily areny, wiec reklamowali to jako poczatek pvp, ale nie wypalilo.

Teraz wraz z KoS wypuszczali oddzielne serwery PvP i jako ze data ich otwarcia byla ta sama co data wydania KoS to reklamowali je razme z KoS. Powod byl prosty, zeby tacy jak ty kupili od razu KoS :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 12:40 
Cytuj  
czyli.. nie musze kupowac KoS-a by grac na servach pvp, tak? :D(pytam sie dla ostatecznej pewnosci :D)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.