mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 1.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 10:47 
Cytuj  
Witam jestem adminem nowo powstalego polskiego servera gry Lineage 2
oto "Krotkie" przedstawienie mojego servera :

Serdecznie witamy na serwerze:
Lineage ][ God's Genesis.

1

Na serwerze nie będzie Gm ich rolę przejmują Bogowie. Jednak będą oni neutralni do ludności zamieszkującej świat „Lineage ][ God's Genesis” jednak ich obecność będzie namacalna. Nie skończy się na tym, że będą aby obserwować co się dzieje świata. Władcy Świata zajmować się będą Eventami, oraz klimatem serwera(więcej o tym poniżej). Każdy może zyskać względy Bogów. Wiadomo, że ludzie zachowujący najwięcej klimatu będą wspierani lub nagradzani.

2

Pojedynki PvP są dozwolone jednak obaj uczestnicy walki muszą wyrażać taką chęć, nie mogą być zmuszani. Zwycięscy takowego pojedynku mogą liczyć na sławę. PK natomiast będą grupą ludzi, którzy powinni być postrzegani przez graczy jako barbarzyńcy lub też osoby po za prawem nie bojący się konsekwencji wynikających z napadów na ludność. Innymi słowy PK będą traktowani jak przestępcy.(pozostanie tajemnicą traktowanie takowych osób przez Bogów)

3

Wszystkie bugi i błędy postaramy się jak najszybciej poprawiać zaraz po ich zgłoszeniu, serwer będzie stal na dobrym sprzęcie i necie.

4

Klimat - nasz serwer będzie podobnie zasadniczy jak Allseron jednak my nie wymagamy rejestracji. Ufamy, że każdy kto zagra u nas będzie graczem godnym do naśladowania. Chcieli byśmy w nudne expienie wprowadzić pewne urozmaicenie, ale nasze starania spełzną na niczyj jeżeli gracze nam w tym nie pomogą. Eventy będą organizowane tak jak na każdym serwerze z tą różnicą, że my do każdego będziemy dobrze starali się przygotować nie będą to szybkie pomysły. Zachęcamy graczy, którzy są pasjonatami gier fabularnych możliwe, że na naszym serwerze znajdą odwzorowanie Warhammera lub podobnych jemu Erthdown czy tez D&D. Postanowiliśmy dodać również nowe rzeczy jakich jeszcze nigdzie nie było. Gildia złodziei - rozstawieni gdzieś na mapie NPC-e razem z obstawą będą posiadali towar z czarnego rynku może się zdarzyć sklep ze sprzętem lub też materiałami potrzebnymi do zrobienia przedmiotu czy tez materiałami potrzebnymi do osiągnięcia wyższego lvlu klanu. Apelujemy do graczy by na Global Chat zwracali się do graczy jak na grę klimatyczną przystało, czyli nie używamy zwrotów wulgarnych, potocznych, lub skrótów nazw lokacji. Tego typu rozmowy prosimy na privie przeprowadzać lub też na clan, partty, alliance chat; shout (!) będzie działał jedynie na obszar (zasady jak na Global Chat), tradem posługujcie się gdy chcecie coś sprzedać lub kupić (zasady jak na Global Chat) nie przestrzeganie zasad chatu będzie karane nawet banem (chcieli byśmy by tych sytuacji było jak najmniej), podobnie jak Pkowanie nobków. Każdy z graczy będzie tworzył własną historię na serwerze od Was zależy czy będziecie cieszyć się złą sławą czy też będziecie postrzegani jako bohaterowie. Uwaga do stanu jakim jest śmierć gracza: trochę nie na miejscu jest jak nieboszczyk prosi o pomoc dlatego nie używajmy zwrotów typu poległem niech ktoś mnie wskrzesi (owszem poległeś(aś) jak wybierzesz drogę do zamku), jednak jeśli leżysz i prosisz o pomoc znaczy jesteś ciężko ranny(a). Jeżeli chodzi o mobki w grze to będzie można mówić o nich normalnie Boss, Raid Boss, Keltir, itd.

5
Naszym celem będzie wprowadzenie jak najwięcej nowości do świata L2. Gracze będą informowani na forum i stronie o warunkach zmieniających się na serwerze, oraz o tym, jakie patche czy nakładki będą potrzebne.
RATE:
EXP/PARTY=5X/2
SP/PARTTY=8x/2x
ADENA=7x
DROP=6x
SPOIL=6x

6

Mamy nadzieje, że nasz pomysł o stworzeniu fajnego serwera dla każdego miłośnika Fantasy, dla ludzi, którzy cenią dobrą zabawę, potrafią wykorzystać wszystkie możliwości postaci , a także dla tych którzy świat wyobraźni postrzegają jako odejście od szarej rzeczywistości, będzie dokładnie tym na który wszyscy czekali.

Lineage ][ God's Genesis.

Serdecznie zapraszamy do gry:

KIRUL
WALGIR
BARBIE
SUDI
SERO
KAROLINA
SIWY
SZAKAL
TWEETY

tymczasowe forum z informacja jaksie podlaczyc www.godsgenesis.fora.pl

[edit by: Dhoro]

zmieniłem nazwe topica tak aby była mniej myląca (jest tu juz troche topicow o l2)


Posty: 31
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 13:34 
Cytuj  
Całkiem w porządku się zapowiada. Szczerze powiedziawszy mam dość ciągłego H/S, a jak ma być RPGowanie to git. :)
No i najważniejsze...kiedy ten projekt powstanie? :]
Pozdrawiam.


_________________
Soldiers never die..

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 16:15 
Cytuj  
mam jedno zastrzeżenie, czemu niby nie zabijać noobków? jak widzisz jakiegoś kolesia na ulicy to przecież nie wiesz że on jest słabszy od ciebie :\

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 16:38 
Cytuj  
Randalf napisał(a):
mam jedno zastrzeżenie, czemu niby nie zabijać noobków? jak widzisz jakiegoś kolesia na ulicy to przecież nie wiesz że on jest słabszy od ciebie :\

Osobiscie mam gdzies czy ktos zabija noobow czy nie, ale to zalatuje hipokryzja. Chyba, ze na kazdego zabitego nooba bedziesz sie rzucal na goscia 20 lvl wyzszego.


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 1.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 20:02 
Cytuj  
jakto kiedy powstanie on juz dziala :]

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 17:21 
Cytuj  
a na jakim sprzecie działa serwer


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:43 
Cytuj  
iniemamocni napisał(a):
a na jakim sprzecie działa serwer


Na Amidze Cd-32 z czterema kolumnami "tonsil" 120watt ;<

ps. wybacz Zychoo :oops:

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 20:25 
Cytuj  
i ludzie maja po -999 pin-u :har:


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 08:32 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Na Amidze Cd-32 z czterema kolumnami "tonsil" 120watt ;<
Zapomniales o domontowanym silniku volkswagena :evil: .

Cytuj:
i ludzie maja po -999 pin-u

A ja zawsze myslalem ze PIN jest 4cyfrowy

Co do serwera - ciekawa koncepcja z rp pirackim serwerem l2, chociaz przyznam ze IMO nie sprawdzi to sie tak jak np w UO. Ile graczy mniej wiecej jest onlajn?


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 08:40 
Cytuj  
narazie "bogowie" muszę zapłodnić "boginie" bo ludzi nie ma ;)


Posty: 3
Dołączył(a): 1.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 15:30 
Cytuj  
no niestety ludzi niema wiec dlatego reklamuje ten serV :/ a co do sprzetu to procek P4 3,2 1giga ramu ALE!!!! SERV STOI NIE NA WINDOWSIE ALE NA LINUXIE a linux jest o wiele wydajniejszy jak na Winzgrozie serv zzera 80-100 % procka to na linuxie 2-20% a jezeli mamy lagi to to jest spowodowane Netem coprawda mamy zajeb..... fajny net ale czasem skacze :/ ale tos ie zadko zdaza na szczescie ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.