mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 07:47 
Cytuj  
Konia i karabin zrobie jakos w weekend. Do pvp light ammo to podstawa, ale tez przygotuj sie na masowa produkcje nabojow, strasznie schodza.

Tez bylem zadowolony z pvp w S1, pamietam jak kiedys dwoch melee noobow ciagle wracalo, jednego zdejmowalem z dystansu, a drugi potem juz byl easy w close.

Craft jest boski, gainy leca latwo, ale na wyzszych levelach juz zdarzaja sie trudno dostepne materialy, poza tym samo pisanie nowych ksiazek staje sie wyzwaniem. Sporo kasy trzeba miec, niedawno mialem kilkanascie redow, a teraz mam 2 i musze znowu zaczac rzeczy na sprzedaz robic (tak to generalnie robie dla siebie i znajomych).

No ponoc przebudowa systemu skilli ma byc spora, ale nawet nie chce mi sie w to zaglebiac, obadam jak to w praniu wyglada.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 10:35 
Cytuj  
Patch z tym nowym designem skill /stat wchodzi 6-tego Lipca
Jak ktos nie ma jeszcze full charow na koncie , niech je zrobi dla free respecow.



@mrynar cavarly horse bridle sam sobie craftne ( drogie to ale moge;p)
widze ze mam tylko jedna rekawiczke Long Glove uszyj do pary druga jak mozesz. THX!


Ostatnio edytowano 2 lip 2011, 07:24 przez S@mael, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 12:41 
Cytuj  
Jeśli są triale / buddy key na 30 dni....to proszę o zaproszenie / klucz.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 12:43 
Cytuj  
mail na priv ,albo wejdz na strone i tam masz triala.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 12:54 
Cytuj  
Ale trial dodało mi tylko 15dni, a na forum czytałem że powinno dodać 30dni? To jak z tym jest. Czytałem posta z tego miesiąca na ichnim forum i CM odpowiedział że trial daje 30 dni, a mi po stworzeniu napisało że kończy się 15 Lipca.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 13:18 
Cytuj  
z tym trialem tez mialem cyrki ale po stworzeniu mialem 30 dni trial, to nic ze w 3 dni zrobilem 10 lvl czyli max , nie wiem jak ktos ma juz konto jak uruchomic triala chyba jest opcja podczas lunchowania .Ewentualnei spytaj na forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2011, 08:45 
Cytuj  
S@mael napisał(a):


@mrynar cavarly horse bridle sam sobie craftne ( drogie to ale moge;p)
widze ze mam tylko jedna rekawiczke Long Glove uszyj do pary druga jak mozesz. THX!


Zrobilem karabin, jak bedziesz mial 90 skilla to podeslij dorobie ci do niego lunete. Rekawica juz sie robi.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2011, 13:34 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Pamietaj - bron na light ammo do PvP :)


a z heavy nie ida wieksze kryty?w sensie procentowym? jak tak do 2sec delay miedzy strzalami to wolalbym cos z wiekszym DMG , bo zakladam ze zawsze trafiam i wiekszosc heady:D latwiej jest co 2 sec jeden strzal wcisnac niz trzymac cel caly czas ktory robi uniki. ciekawe potestowalbym to.

Jutro nowy patch dochodza skille odpowiadajace za krytya precision i power +dmg ( ciekawe czy liczone na +xx czy +%) wtedy heavy guny , bylyby lepszym wyborem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2011, 13:48 
Cytuj  
Powiem szczerze, ze heavy nigdy nie uzywalem, ale wlasnie planuje sobie zrobic karabin (znalazlem nawet troche lepszego aluminium, a sam nie umiem jeszcze robic).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2011, 16:32 
Cytuj  
Do PvE lepiej heavy/medium bo mobki sa malo ruchliwe. W PvP jesli masz skilla, ze trafiasz 100% headow to mozesz tez uzywac heavy :D
Ew. po 1 strzale zmieniasz na light.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2011, 18:21 
Cytuj  
mrynar jak stukne 15ty jutro , bys mnie po s2 oprowadzil co bym darmowe mutacje zgarnal i jakies booki;p no i kompletny revamp ekwi;] Surowce mam tylko powiesz ile czego ci trza nascavangowalem troche .

Musze dolaczyc do jakiegos Euro clanu , jestem w jakims USA to moze od nich jakas surke da sie wyzebrac z vaulta heh-heh


Zrobienie samych tylko AP misji zajmue od cholery czasu , juz zygam tymi questami - ja chce skill by use gain... jak w UO ,ale to trza by sie pozbyc systemu lvli a w Fe jest on dosc gleboko zakorzeniony w mechanice i co by nie narzekac dopracowany;/

Wlsciwie chyba to jest glowny problem FE oprocz paru felerow w combacie , to brak endgamu. Nie ma sensownych interakcji miedzy graczami ,a singleplayery szybko sie nudza i sa dla sofciakow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2011, 20:26 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
mrynar jak stukne 15ty jutro , bys mnie po s2 oprowadzil co bym darmowe mutacje zgarnal i jakies booki;p no i kompletny revamp ekwi;] Surowce mam tylko powiesz ile czego ci trza nascavangowalem troche .

Musze dolaczyc do jakiegos Euro clanu , jestem w jakims USA to moze od nich jakas surke da sie wyzebrac z vaulta heh-heh


Zrobienie samych tylko AP misji zajmue od cholery czasu , juz zygam tymi questami - ja chce skill by use gain... jak w UO ,ale to trza by sie pozbyc systemu lvli a w Fe jest on dosc gleboko zakorzeniony w mechanice i co by nie narzekac dopracowany;/

Wlsciwie chyba to jest glowny problem FE oprocz paru felerow w combacie , to brak endgamu. Nie ma sensownych interakcji miedzy graczami ,a singleplayery szybko sie nudza i sa dla sofciakow.


W S2 mozemy sie zgadac, ale u mnie kiepsko z czasem i nie umiem sie umowic na konkretny termin. Dodaj mnie do friendsow i lap w grze.

Jak bedziesz mial jakies trudniejsze questy do zrobienia w instancjach to tez mozemy skoczyc. Nie wszystko mam zrobione.

Gra sie sklada z trzech elementow questow, craftu i pvp, wszystkie sa dosc ciekawe, ale jak sie skoncentruje na jednym to gra moze mega szybko sie znudzic. Ja na zmiane craftuje i robie questy, czasem calymi tygodniami tylko craftuje.
PvP kuleje, bo brakuje graczy, nadzieja w F2P. Od 3 dni siedze w conflict town i spotkalem 2 graczy, obaj z zaprzyjaznionej frakcji niestety...

Endgame brakuje, bo te sektory ktore sa to mial byc tylko taki wstep do gry, ale developerka strasznie zwolnila inie mozemy sie doczekac S4, nie mowiac o kolejnych sektorach. Docelowo mialo byc chyba 200 lvli :), jest 55...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2011, 20:24 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Death Toll i frakcyjne armory sa najlepsze w grze.

-Mrynar podaj mi cene calego seta armora lvl 20 za death toll. -cene w DT ofcoz
-Blight Wolfjest szybszy od konia? wszedzie jego speed jest jako N/A a przeciez ludzie na nim jezdza. znasz jego Speed?
http://kb.fallenearth.com/index.php?Vie ... ntryID=454

edit: te Rifle co mi wysklejales na heavy amo jest wypas<3 praktycznie bez odrzutu , wysokie kryty moja ulubiona bron. uzywam 2och teraz broni do pvp i pve -tego na light amo 0.3 delay na masowke short \mid range i heavy rifle mysliwska 1.8sec na 1vs 1 i mid long range w grupe.


Ostatnio edytowano 6 lip 2011, 22:27 przez S@mael, łącznie edytowano 3 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 lip 2011, 21:59 
Cytuj  
O ile dobrze pamietam to jest troche szybszy i ma wszystkie zalety konia. Karmi sie go tylko jakas dziwnym miesem :)

Mozna go kupic za frakcje w Deadfall (wczesniej jednak trzeba jakies questy porobic)

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2011, 13:50 
Cytuj  
Zacząłem w to pykać na trialu i mam spory problem. Gra po paru minutach zaczyna niemiłosiernie lagować i się ciąć. Najpierw myślałem, że jest to związane ze sprzętem i wydajnością, ale doszły do tego lagi kilkunasto sekundowe. Czasami przy zbieraniu różnych śmieci z gleby jak zacznie lagować, to każdy kolejny nod zbieracki to o około kilka-kilkanaście sekund więcej na liczniku zbieractwa. Mając np dwa nody obok siebie w te 10s podnoszę jeden i czekam aż licznik odmierzający czas wydobycia zejdzie mi z 40s do 0. Ma ktoś coś takiego? Jeszcze lepiej: miał ktoś coś takiego i naprawił? 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2011, 14:10 
Cytuj  
Nie .
- Sprobuj /timesync
- jest gdzies poradnik na forum jak zwiekszyc FPSy (wlasnie sam musze sie za to zabrac) Ale fakt gra wymaga sporo ramu;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2011, 14:31 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Zacząłem w to pykać na trialu i mam spory problem. Gra po paru minutach zaczyna niemiłosiernie lagować i się ciąć. Najpierw myślałem, że jest to związane ze sprzętem i wydajnością, ale doszły do tego lagi kilkunasto sekundowe. Czasami przy zbieraniu różnych śmieci z gleby jak zacznie lagować, to każdy kolejny nod zbieracki to o około kilka-kilkanaście sekund więcej na liczniku zbieractwa. Mając np dwa nody obok siebie w te 10s podnoszę jeden i czekam aż licznik odmierzający czas wydobycia zejdzie mi z 40s do 0. Ma ktoś coś takiego? Jeszcze lepiej: miał ktoś coś takiego i naprawił? 8)


Mi sie zdarzal czasem lekki delay, ale naprawde rzadko. Po restarcie windy juz sie nie powtarzal, nawet nie dochodzilem jaka jest przyczyna.
Genralnie czesto mam wlaczone FE pol dnia i nie ma zadnych lagow.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2011, 14:49 
Cytuj  
mrynar dam ci 20 blue za 410 squirrell gun , potrzeba mi na bloodsports.
mi przycinki sie czasami zfdarzaja ale wtedy wylatuje mi blad karty graficznej. ATI rox

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2011, 15:17 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
mrynar dam ci 20 blue za 410 squirrell gun , potrzeba mi na bloodsports.
mi przycinki sie czasami zfdarzaja ale wtedy wylatuje mi blad karty graficznej. ATI rox


Zrobie ci za te materialy co mi przyslales. Kasy nie trzeba.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2011, 15:21 
Cytuj  
to dam ci jakies materialy.

J\Niech juz ten patch wprowadza bo chce AP rozdac...
i 2x upper arm battle armor. bo mam takie z -coord;p
Nikt nic nieche kupowac mrynar na tych aukcjach, tam jest jakas historia zakonczonych?


edit : surowce si wyslalem all co mialem z metali


edit 2: Ktos testowal zarabianie w kasynie? Da sie w ogole?


Ostatnio edytowano 7 lip 2011, 15:37 przez S@mael, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.