mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 19:02 
 
W zwiazku z obserwacja poczynan zarowno Lorda Arkana Banity - bo jako taki skonczyl z tego co wiem gre u nas, jak i innych graczy z cala sprawa zwiazanych wpadl mi do glowy pewien pomysl. Zaczne od poczatku i paru faktow:

1. Co jakis czas dochodza glosy ze fajnie by bylo jakby bylo bardziej RPG itd...

2. My wam mowimy ze mozecie to zrobic sami ale nie macie bicza (heh byl jeden - lord Arkan, ale za mocno mnie bil :wink: )

3. Rezultat jest taki ze czesc sobie czasm pogra "rpg" wiekszosci sie nie chce "bo i tak nikt nie gra" itd...

===========================
A teraz pomysl:

Moze wybrac miasteczko Trinsic - jest daleko, ale to mile miasteczko i jest w nim w zasadzie wszystko co potrzebne "do zycia", jako takie RRPG - Real Role Playing Game.

Na jego terenie, nie wolno by bylo uzywac pod grozba wiezienia i powaznych rozmow z GM'ami - wbrew pozorom wcale nie takich przyjemnych, LOL'i, ROTFLI, Usmieszkow itd..., za to nalezaloby jak najlepiej odgrywac swoja postac.

To taka idea przewodnia... zeby dac wam sygnal. The rest is up to you - jak spiewano.

Na razie prosze o wypowiedzi i oddawanie glosow - sugestie na temat organizacji tego miasteczka itd...

No to tyle, chyba wystarczajaco sie rozpisalem.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 19:07 
 
Zaglosowalem na nie, bo ten pomysl nie ma przyszlosc. Jak ktos chce RPGowac, to nie bedzie zapieprzal do Trinstic (sam mowisz ze to na odludziu) zeby to robic. IMHO - to nie przejdzie.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 19:10 
 
moim zdaniem Yew jest lepsze.
A jezeli chodzi o RPG, to wole to na papierze. a Ultima niech pozostanie Ultima.
i jak jeden z graczy osi powiedzial :
"ja to nie rozumiem tych gosci z free. przeciez to takie proste uznac tych, ktorzy uzywaja emotionkow za ludzi z innego panstwa"

troche wyobrazni i przestana wam przeszkadzac usmieszki i LOLe.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 19:10 
 
Moglo by to byc niezle. Wlasne straze itd. Rada miasta utwozona sposrod graczy. Siedziby gildi. Questy gildiowe realizowane we wsparciu ze strony GM jak beda mieli ochote i czas ... poza tym miasto Trinsic jako siedziba Palladynow idealnie nadaje sie na siadzibe cechow np cech kowali, na miejsce skad wyruszaja mlodzi Palladyni aby wykonac misje :grin: .... cos bredze chyba mi sie udzielilo od Tauniska :grin:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 19:15 
 
Palladyni moga sobie organizowac piesze wycieszki, do mojego zamku. I za oplata odpowiednia (komplety zbroi, eliksiry itp) zwiedzac go do woli, niestety na czarno-bialo :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 19:37 
 
ehmm chyba mi wpadl do glowy pomysl questu ktory rozrosza troche chaos i order ale nie wiem czy moge eeee zawracac glowe gm ?

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 19:39 
 
dlaczego akurat Trinsic ?
moze jakas wyspe......


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 19:46 
 
Toll --> tak mi tez to powiedzial:)

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 19:50 
 
Trinsic, Yew... no wlasnie po to jest ten temat, zeby sugestie zglaszac, jak dla mnie Trinsic bylo przykladowe - dlatego ze IMHO jest po prostu ladne, bajkowe takie lekko i najbardizej "klimatyczne" - fakt daleko jak sk... ale w koncu od tego sa runy dla niektorych.

Z wysp to chyba w gre najbardziej wchodzi Magincia jakby co ew. Jhelom.

Powody - juz mowie - to z reguly graczom RPG "przeszkadzaja" usmieszki i LOL'e - stad mysle o miejscu oddalonym nieco do "standardowych" szlakow komunikacyjnych ale jednoczesnie ogolnie osiagalnym przez wszystkich - po to zeby nikt nie mogl powiedziec ze "on nie chcial" "on nie wiedzial" i w druga strone aby tam nikt "przypadkiem" nie trafil - tylko zeby bylo wiadomo - chce grac RRPG i zeby mi nikt nie przeszkadzal, to ide tu i tu.

_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-02-11 19:51 ]</font>

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 20:15 
 
dlatego moim zdaniem wyspa jest w porzadku, oczywiscie z zalozeniem, ze dzialaja lodzie
a tych, o ile mi wiadomo narazie nie ma...;-(
podroz lodzia w jakies miejsce jest jak najbardziej swiadomym przedsiewzieciem


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 20:30 
 
Jest czesc wysp dostepnych moongat'em,
mozna rowniez postawic moongate dodatkowy - tak jak zrobilismy to swego czasu z Buc's Denn - wiec w zasadzie w tym wypadku male ograniczenie, ale wolalbym nie usztuczniac w druga strone, zeby tez nie zrobila sie z tego zamknieta enklawa.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 20:42 
 
Skądś ja ten pomysł znam :wink:.
Ale ja głosuje na tak - dla pomysłu. Miasto Trinsic jako takie takie mi sie nie podoba :sad:.

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:11 
 
przepraszam, bo byc moze sie nie orientuje (chodzi mi o mozliwosc istnienia lodzi na NOX-ie) ale...do momentu pojawienia sie lodzi pomysl z zamknieta enklawa (hihihihi gettem?:-)))
nie jest taki zly.....osoby ktore zdecyduja sie na gre tego typu, beda dysponowaly odpowiednim (powiedzmy) czasem do rozwiniecia postaci.....to moze wyjsc tylko na "zdrowie", rzecz jasna tylko dla tych osob;-)


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:11 
 
Pewnie ze pomysl nie jest nowy. Po prostu widzac co robiliscie gdy gral Ravenlord, stwierdzilem ze mozna to zrobic, moze gdyby mnie nie obrazal bylby tam "wladca na wygnaniu" a tak zostal sie zwyklym zbojem, tylko. Coz to juz nie moj problem.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:46 
 
ja glosowalem za tak :razz: gdyz wlasnie klimat mi sie podoba na CL (no i taki fajny przycist "rob to co ostatnio" przy wyrobie itemokw) niestety nie wiem o jakim miescie mowicie :razz: znam yew ale sadze ze to za blisko bo sie pelno luda zleci i wtedy nic z tego nie wyjdzie :sad:

pomysl z miastem na odludziu jest spox gdzy byle kto nie bedzie sie wybieral na dluga wyprawe tylko poto zeby sobie pooglondac miasto :smile:

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:07 
 
Szerszeniu ---> mam nadzieje ze w tym miescie bedzie krawiec :smile:
I jeszcze jedno - czy bedzie tam sprawował władze jakis ekheemm regent? :wink:

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:14 
 
wert czyzbyc byl krawcem ? :razz:

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:14 
 
wert : hmmmmmm moge ci powiedziec, ze w gdy to miasto zaistnieje ja prawdopodobnie bede juz Gm krawiectwa i jesli rtlko bedzie mi sie to oplacalo to zamieszakm i tam;-))


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:17 
 
Ej - to może załozymy jakieś konsorcjum krawieckie - dom mody :smile: :grin:

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:45 
 
nie widze problemu;-)))))))

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.