mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 12:52 
Cytuj  
Hej! Właśnie ściągam sobie Shadowbane'a i mam pytanie czy ktoś jeszcze w to gra?? Na którym serwerze znajdę was i innych Polaków. Prosiłbym także o pomoc po wejściu do gry. Z kim mam rozmawiać(jakie macie nicki???). Ja jakby coś to będę(prawdopodobnie) Lord Adrians. Proszę o szybką odpowiedź.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 14:30 
Cytuj  
Lordzie Adriansie, pytaj o Lorda Pieszczocha, ewentualnie alt Hrabia Bączek.
Jak sie do mnie odezwiesz, to *zabiore cie do mojego zamku (Candy Shop), i spokojnie pozwole ci wybrac sobie miecz i jakas tam zbroje (lolipop). Moge tez cie zatrudnic, dam ci homonto i bedziesz mogl bawic sie w gathering na moim polu (orac pole).

Oczywiscie serwer Braialla

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 14:44 
Cytuj  
Super :D , tylko jak mam się do Ciebie odezwać, bo sie jeszcze na tym nie znam...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 15:59 
Cytuj  
gleba :lol:


Posty: 6
Dołączył(a): 7.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 16:39 
Cytuj  
:o

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 16:50 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Lordzie Adriansie, pytaj o Lorda Pieszczocha, ewentualnie alt Hrabia Bączek.
Jak sie do mnie odezwiesz, to *zabiore cie do mojego zamku (Candy Shop), i spokojnie pozwole ci wybrac sobie miecz i jakas tam zbroje (lolipop). Moge tez cie zatrudnic, dam ci homonto i bedziesz mogl bawic sie w gathering na moim polu (orac pole).

Oczywiscie serwer Braialla


Dobre :) Szkoda ze gra upada, ubisoft ponoć niechce już hostowac i dokladac do interesu, a gra-ło się fajnie.


_________________
A-Test!

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 17:52 
Cytuj  
Od 15 maja gra wiecej osob niz gralo przed, a i przed gralo calkiem sporo (mowie o Braialli). Gdyby gra miala upasc to zrobilaby to 15 maja wlasnie. Lub 3 lata temu... :)

**

Posty: 207
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 18:22 
Cytuj  
gra poleciala do kosza po 1h, odrzucila mnie przedpotopowa grafika, fatalny interface (jak dla mnie, przyzwyczajonego do WoWa ktory jest user friendly do kwadratu), o pracy kamery nie wspomne, system walki wogole nie fajny, no i rozwoj postaci mi sie nie spodobal, trzeba dawac co lvl punkty = latwo popsuc postac ;s

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 18:52 
Cytuj  
trzeba dawac co lvl punkty = latwo popsuc postac

No i to jest zaleta, w takich grach jak WoW co dales do porownania, to roznisz sie klasa i itemkami od przeciwnika, a tu to statsami w jakie inwestujesz na dodatek.
Idac dalej ta mysla, itemzory graja role drugorzedna.

**

Posty: 207
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 19:02 
Cytuj  
poczytasz kilka template na forach i juz wiesz jak rozdac punkty, wychodzi na to samo co w WoW, i tym postem zaprzeczam temu co napisalem wyzej
wiec pewnie itemy nadal graja glowna role (zaraz po czy przed skillem?)

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 19:24 
Cytuj  
Błąd! Shadowbane to gra zespołowa, liczy się skill, dobra drużyna, dobra i zgrana gildia, dobre położenie miasta oraz taktyka jaką się stosuje. Itemki raczej są na końcu listy "najpotrzebniejsze".

**

Posty: 207
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 19:52 
Cytuj  
k, gralem godzine i moge przyznac ze sie nie znam, jednak pomysl z miastami i ogolna polityka wyglada super

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2006, 10:09 
Cytuj  
No cóż, zainstalowałem pograłem parę godzin, dobiłem do 10lvl i odinstalowałem. Mało osób gra nawet wieczorami. Ta gra jest poprostu nudna spodziewałem się czegoś bardziej Gothicowego, ale cóż... Nie ma jak to World of Warcraft albo Star Wars Galaxies. Ale ja wolę sobie pograć w nowo zakupioną grę jaką jest Oblivion(jest rewelacyjna)

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2006, 16:22 
Cytuj  
Theddas napisał(a):
Od 15 maja gra wiecej osob niz gralo przed, a i przed gralo calkiem sporo (mowie o Braialli). Gdyby gra miala upasc to zrobilaby to 15 maja wlasnie. Lub 3 lata temu... :)


Z tym stwierdzeniem się niezgodze ze gra wiecej ludzi now niż jak zrobili free for all ... widać tędęcje spadkową coraz mniej ludzi gra i ubisoft coś zaczyna krecić.
Ale poki co gram dalej , bo drugiej takiej gry niema :D


_________________
A-Test!

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2006, 21:30 
Cytuj  
ATM srednio w primetime na serwerze Braialla jest 500-1000 osob, co calkowicie wystarczy, zeby nie szukac ludzi do gankowania dluzej niz 5-10 min. Wieksza ilosc ludzi = wiekszy lag niestety, taka ilosc jak jest jest optymalna, ewentualnie troche wiecej, ale gora 50% IMHO.

Grafika - nieistotna, ja mam all na minimum wiec w ogole prawie same kwadraty hehe. Grafika to moze liczy sie w singleplayerach, w mmorpg liczy sie max wydajnosc i przejrzystosc. Piekne widoki nie pomoga gdy na horyzoncie masz 300 wrogow i widzisz jedna klatke obrazu co pare sekund. Nawet w 2003 jak gra wychodzila to grafika byla przecietna.

Interfejs - mozna sobie ustawic prawie jak sie chce i jest bardzo elastyczny, aczkolwiek sterowania toonem z klawiatury nie da rady, co fanom strejfowania w mmorpg na pewno bedzie przeszkadzac. Ja w mmorpg tpp wole sterowac wlasnie tak jak to ma miejsce w SB, fpp to co innego.

Dobry build i itemy to jedna czwarta sukcesu, reszta to wiedza, timing, spryt, doswiadczenie, fart. Poziom przecietny mozna osiagnac szybko przy odrobinie wysilku, poziom mistrzowski wymaga jednak sporego ogrania, nie wystarczy doswiadczenie z bicia mobow w innych mmorpg, a open pvp to nie to samo co instance/border pvp.

Nie dziwie sie, ze 80% ktorzy to instaluja szybko to tez odinstalowywuja. To nie jest gra dla kazdego. Jest kilka takich gier, w ktore graja ludzie do dzis i bardzo ciezko sie w nie wkrecic przecietnemu Kowalskiemu, bo okres zapoznawania sie z gra i community do latwych nie nalezy. QuakeWorld (Q1), SB tez tu pasuje, i jeszcze pare by sie znalazlo :).

Co kto lubi ;P.


Posty: 5
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 07:21 
Cytuj  
gra jest super, fajna grafa nieznacie mam postac z 51 levelem
zawsze moge pomuc slapszym ;D mój nick to KOSTUCHA na serweze Redaption


_________________
siredniego zrostu zakaptuzona postac :D lol

***

Posty: 590
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 11:36 
Cytuj  
ferg... myslalem ze 13lat to absolutne minimum wieku uzytkownika na mmorpg.pl :/


Posty: 5
Dołączył(a): 10.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 00:47 
Cytuj  
czesc widze ze nieduzo dzieje sie na tym temacie :]
ale coz chce zaczac przygode z shadowbane, jak ktos gra w to jeszcze, ma czas i ochote niech napisze tu swoj nick w grze, kontatkt czy cos ;]

ps: w to jestem noob takze wiecie :] nie skataktuje sie z wami w grze narazie bo nieumie :P

mam nadzieje ze ktos w to jednak jeszcze gra ..... ;]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 13:57 
Cytuj  
Po pierwsze to napisz na jakim servie grasz... w sumie nawet bym wrocil do shadowbane i zrobil jakas nowa postac...


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 10.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 14:03 
Cytuj  
ee kupa nie gram problemy ze sprzetem a dokladniej z open gl ale oj kumpel gra teraz nie pamietam na jakim serwie ;/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.