mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 22:50 
Cytuj  
Mzoe gameguard cie sie nie wlacza? Ja mialem jakies errory po restarcie i pomoglo jak zmienilemnazwe katalogy z gra z krzaczkow na normlane.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 23:07 
Cytuj  
mam ktos moze pojecie czemu nie moge zrobic nowych postaci na serwerze? mam dwie i tylko nimi moge grac ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 23:16 
Cytuj  
Jak masz wiecej na innych serwerach w tym samym regionie to nie mozesz, skasuj te inne


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 23:44 
Cytuj  
rozumiem, dziekuje za pomoc

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 02:50 
Cytuj  
Emaer napisał(a):
Obrazek

Jest w stanie ktos pomoc? :har:

tez mialem error, pomoglo zmienienie wszystkich nazw z dziwnymi znaczkami na AION\AION, w skrocie to samo - musi zostac reszta po sciezce


_________________
Nat is fat

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 07:42 
Cytuj  
Cos podobnego wyswietlalo mi sie kiedy odpalalem gre i na chwile stracilem polaczenie z netem.


Posty: 23
Dołączył(a): 21.10.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 10:21 
Cytuj  
Emaer napisał(a):
Obrazek

Jest w stanie ktos pomoc? :har:

uzyj kreatora oczyszczania pulpitu :D


nie masz czegos przycietego na firewallu?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 10:37 
Cytuj  
To jest ten sam blad, ktory ja ma. Doszlismy do wniosku, ze moze byc wlasnie jakas blokada czy cus, ale jak napisalem do admina akademikow to odpisal, ze nie blokowal zadnych portow, tylko protokoly P2P wtedy jak akurat przestalo mi dzialac... ale ja jestem pewien, ze sam nic nie zmienilem, plus posprawdzalem zapory i wszystko wydaje sie byc ok... >.<;

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 11:12 
Cytuj  
Cytuj:
Aion: Tower of Eternity lifts Korean publisher's quarterly earnings to $107.7 million, a 51 percent year-over-year rise.

NCsoft's newest massively multiplayer online role-playing game is paying significant dividends for the Korean publisher. Having launched Aion: Tower of Eternity in Korea late last year, the publisher said today that the supernatural-themed MMORPG helped push first-quarter revenues to KRW133.4 billion ($107.7 million), a substantial 51 percent leap over the same period a year ago.


Aion is soaring
Across the board, NCsoft saw its margins increase. Net profit for the period rocketed skyward 315 percent year-over-year to KRW33.5 billion ($27 million), with operating profit jumping 128 percent to KRW42.5 billion ($34.3 million). Breaking down sales figures by game, NCsoft said that Aion accounted for 34 percent of revenues, followed by Lineage II at 33 percent, Lineage at 23 percent, City of Heroes at 5 percent, and Guild Wars at 3 percent during the quarter.

"Aion has solidified its position as a new growth force without encroaching sales of the Lineage series," said NCsoft CFO Jaeho Lee in a statement. "Starting with its service in China in Q2, we are ready for a successful launch of this triple-A franchise in Japan, Taiwan, North America, and Europe within the second half of the year."

NCsoft went on to note that the sharp uptick in profits could be attributed to continued strong sales of Lineage and Lineage II.

One title that did not contribute to the publisher's quarter was Richard Garriott's Tabula Rasa, which was officially taken offline at the end of February. Last week, the game's titular designer filed a $24 million suit against NCsoft, charging the publisher with breach of contract and fraud in relation to his "involuntary" departure from the company in November.






Source: www.gamespot.com/news/6209476.html


Niby to się nijak ma do rynku EU/NA ale i tak niezły wynik, jestem ciekaw jak to będzie po premierze zwesternizowanego produktu.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 12:59 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
To jest ten sam blad, ktory ja ma. Doszlismy do wniosku, ze moze byc wlasnie jakas blokada czy cus, ale jak napisalem do admina akademikow to odpisal, ze nie blokowal zadnych portow, tylko protokoly P2P wtedy jak akurat przestalo mi dzialac... ale ja jestem pewien, ze sam nic nie zmienilem, plus posprawdzalem zapory i wszystko wydaje sie byc ok... >.<;

Kiedys UPC poblokowalo porty P2P i okazalo sie, ze jeden z tych portow byl portem serwera logowania do gry Tabula Rasa....


Posty: 12
Dołączył(a): 25.06.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 13:39 
Cytuj  
Jezeli masz identyczny blad, to zadnych portow nie masz poblokowanych. Wystarczy wszystkie krzaczki w folderach i plikach pozmieniac na normalne, wskazac lokalizacje do launchera i hula. Dzieki za pomoc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 14:22 
Cytuj  
Chyba identyczny bo nie mam czcionki zainstalowanej wiec zamiast krzaczkow mam kwadraciki wiec nie porownam :D

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 14:30 
Cytuj  
Czytałem, że Aion nie działa na becie Windows 7. Ktoś może potwierdzić, że na pewno tak jest ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 14:42 
Cytuj  
Na wersji x64 sie krzaczy czasami 32bit dziala normalnie.

Zalezy duzo od sterownikow :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Posty: 12
Dołączył(a): 25.06.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 16:45 
Cytuj  
Mnie zadne gry przez neta nei chodzily na 7, poniewaz nie obsluguja jej takie programy jak gameguard czy punkbuster.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2009, 06:42 
Cytuj  
Wczoraj zainstalowalem Aion. Na windows 7 RC1 x64 dzialal bardzo ladnie, Mimo malego problemu (instalator zawiesil sie podczas instalacji DirectX) gra dziala bez zajakniecia.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 17:19 
Cytuj  
czy istnieje jakis sposob na zwiekszenie promienia widocznych obiektow w grze? w opcjach graficznych mam maksymalnie ustawione i po lotro gdzie widoczne obiekty ciagna sie po horyzont widocznosc w aionie wywoluje usmiech politowania, ogolnie jakosc tekstur jest bardzo niska i mocno zawiodlem sie po hucznych zapowiedziach i entuzjastycznych recenzjach, mam nadzieje ze wersja europejska bedzie troche lepsza w tym wzgledzie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 17:23 
Cytuj  
Nikt nie mowil ze Aion to bomba graficzna, ale ze animacje sa piekne :)

Aion moze nie ma zasiegu Lotro ale postaci wygladaja 100x lepiej niz w Lotro :P Cos za cos. Lotro ma najostrzejsze tekstury ze wszystkich gier mmo, ciezko cokolwiek do tego porowywac.

Ale co do tekstur w Aion to w tej chwili w aion china masz tylko high resolution textures and nie ma very high resolution ktore maja byc puzniej w nastepnych patch. Zreszta mozna to latwo zobaczyc jak chcesz ustawic max jakos tekstur miedzy przedostatnia a ostania opcja :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 21:04 
Cytuj  
Da sie jeszcze grac za darmo na ktoryms serwerze?

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 21:17 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Nikt nie mowil ze Aion to bomba graficzna, ale ze animacje sa piekne :)

Aion moze nie ma zasiegu Lotro ale postaci wygladaja 100x lepiej niz w Lotro :P Cos za cos. Lotro ma najostrzejsze tekstury ze wszystkich gier mmo, ciezko cokolwiek do tego porowywac.

Ale co do tekstur w Aion to w tej chwili w aion china masz tylko high resolution textures and nie ma very high resolution ktore maja byc puzniej w nastepnych patch. Zreszta mozna to latwo zobaczyc jak chcesz ustawic max jakos tekstur miedzy przedostatnia a ostania opcja :wink:
z tymi postaciami ze sto razy lepiej wygladaja niz w lotro to bym nie przesadzal, maja wiecej poligonow ale w aionie zbroje sa strasznie oczojebne, myslalem ze pojda droga l2 gdzie byly one bardzo ladne, wiec troche nei wiem w ktory gwizdek ta cala para poszla, pamietam filmiki z przed roku niby z gry i robily one ogrome wrazenie, odpalilem gre i ciezko mi uwierzyc wlasnym oczom jak bardzo sie to wszystko rozni, az stwierdzilem ze poszukam jakis tajnych graficznych opcji bo nie wierze ze to tak ma wygladac, jest kolorowa i ma ladne animacje to troche malo bo nie oszukujmy sie systemem tez nikogo ta gra nie zaskoczy, pozostaje wiec mi tylko poczekac do koncowki roku i sprawdzic czy cokolwiek zmieni sie jak wyjdzie u nas

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.