mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 22:31 
Cytuj  
jak odpalacie Aiona (docelowy plik exe) ? po reinstalce windy nie moge odpalic ;] mam tylko PlayNCLauncher.exe i error

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 22:34 
Cytuj  
jakby pve bylo na poziomie wowa to by w to loltro gralo 10 mln ludzi, a nie w wowa :) No nie czarujmy sie - mozna rozne brednie pisac o wowie, dorabiac ideologie, ale to , ze ma kiepskie pve ? To akurat PVE przesądzilo o tym, ze w wow stal sie kultowa gra, ktora kojarza ludzie nigdy nie miejacy z wowem stycznosci.

w takim age of conan jak wszedlem do pierwszego lochu, instancji czy jakkolwiek to nazwiemy, to mnie zatrwozylo bo caly run byl totalnie chaotyczny, bez ladu i skladu. Ciezko bylo w tym jakis sens uchwycic.

moze jeszcze od biedy bym sie zgodzil co do wotlk, ale sama seria wow to miala jedno z najgenialniejszych pve. instancje byly w przewazajacej wiekszosci swietne, bosowie dobrze pomyslani, mobki paletajace sie po swiecie dzieki pieknej animacji, milo sie zabijalo. Mozna zarzucac grze biedny crafting (zgadzam sie z tym) to niestety na dzien dzisiejszy fakt jest taki, ze jako taki porzadny crafting to byl bodajze w Vanguard, a reszta to niestety podobny crap. Jasne, mozemy to porownac do Ultimy, ale to jak porownywanie np. obecnej F1 do tej z 67 roku, albo nawet 89, zeby juz nie przeginac.

Jak dla mnie to AION moze byc naprawde solidna konkurencja dla WoW o ile bedzie sensowny endgame.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 22:43 
Cytuj  
ja już nie szukam jakiejś konkurencji dla wowa tylko czegokolwiek co będzie w stanie utrzymać mnie dłużej niż pierwszy miesiąc ;) ważne zeby tej gry nie zabiła monotonia, bo na to umiera WAR który też zapowiadał sie całkiem nieźle, a co do PvE wowa to nie ma dyskusji... wystarczy przypomnieć sobie raidy z classica, perełka :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 23:46 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
embe napisał(a):
WoW to tez nie mmo, to multiplayer ..

moze jakos rowzwin ta mysl? nie bardoz rozumiem o co ci chodzi?
wow nie jest massive czy nie jest online ze samo multiplayer laskawie przyznajesz:D?


Spokojnie, WoW ma wiele elementow mmo ale jednak to wlasciwie taki battlenet w postaci miast i gra sie w instancjach, do tego blizz sprowadzil ta gre po latach "ulepszania".
Juz pisalem ze lvlowanie w WoW to dla wiekszosci upierdliwa koniecznosc i wielu by sie cieszyla jakby zrobili opcje tworzenia postaci z max lvl i za kare brak mozliwosci wyjscia z miasta :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 23:54 
Cytuj  
kara nic nie da bo 80tki nie wychodza z miast bo po co ? NPCa od pvp maja w miescie i moga byc summonowani do instancji , golda mozna kupic na allegro i na AH zakupic all wiec z miast mozna nie wychodzic wcale

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 00:36 
Cytuj  
moze za duzo mialem do czynienia z "europejska szkola" i podniecilem sie czyms "innym" ale dostalem cos co jest mialke i wtorne a technicznie zacofane kilka lat wstecz, zajebista animacja to moze mnie zatrzymac na kilka leveli a nie na wiecej, aion w tej postaci nie ma nic do zaoferowania, jasne jest mila odskocznia na kilka chwil, ale nic wiecej, to jest lizanie cukierka przez szybe

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 01:22 
Cytuj  
QFC napisał(a):
jak odpalacie Aiona (docelowy plik exe) ? po reinstalce windy nie moge odpalic ;] mam tylko PlayNCLauncher.exe i error
Skrót do odpalania gry odnosi się do PlayNCLauncher.exe i to odpala AIONa. Problem musi leżeć gdzieś indziej.

Sielo napisał(a):
moze za duzo mialem do czynienia z "europejska szkola" i podniecilem sie czyms "innym" ale dostalem cos co jest mialke i wtorne a technicznie zacofane kilka lat wstecz, zajebista animacja to moze mnie zatrzymac na kilka leveli a nie na wiecej, aion w tej postaci nie ma nic do zaoferowania, jasne jest mila odskocznia na kilka chwil, ale nic wiecej, to jest lizanie cukierka przez szybe
Tak z ciekawości do którego levelu doszedłeś ?


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 03:29 
Cytuj  
Tez sie wlasnie zastanawiam po tym co napisal :P

Wkazydm razie co do lotro musze sie nie zgodzic gra jako gra jest swietna, znakomite story, swietne lecz inne pve niz w wow oraz jedyny w swoim rodzaju housing gdzie masz wlasny ogrodek i yard lol. Ze nie wspomne o niesamowitych widokach rodem z obrazow i ilustracji wyjetch.

Prawdziwy problem byl z okropnymi i prostymi animacjami postaci minimalizmem czasteczkowym, beznadziejnym artem zbroi i broni ktore z lupa czeba bylo szukac oraz wygladem avatarow z przed 5 lat... nawet DDO na tym samym engine ma postaci i zbroje kilka razy ladniejsze.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 06:41 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
QFC napisał(a):
jak odpalacie Aiona (docelowy plik exe) ? po reinstalce windy nie moge odpalic ;] mam tylko PlayNCLauncher.exe i error
Skrót do odpalania gry odnosi się do PlayNCLauncher.exe i to odpala AIONa. Problem musi leżeć gdzieś indziej.

Sielo napisał(a):
moze za duzo mialem do czynienia z "europejska szkola" i podniecilem sie czyms "innym" ale dostalem cos co jest mialke i wtorne a technicznie zacofane kilka lat wstecz, zajebista animacja to moze mnie zatrzymac na kilka leveli a nie na wiecej, aion w tej postaci nie ma nic do zaoferowania, jasne jest mila odskocznia na kilka chwil, ale nic wiecej, to jest lizanie cukierka przez szybe
Tak z ciekawości do którego levelu doszedłeś ?
16 assasinem i odpuscilem nie wiem moze pozniej sie wiecej dzieje, co do wygladu w lotro to fakt ze nie sa zajebiste ale ale tez sporo sie teraz w tym zmienilo i jest juz na czym oko zawiesic


Posty: 12
Dołączył(a): 25.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 09:18 
Cytuj  
lol

Przeciez na 16 lvlu musi byc juz endgame, bo inaczej gra jest do dupy.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 09:25 
Cytuj  
Sielo napisał(a):
moze za duzo mialem do czynienia z "europejska szkola" i podniecilem sie czyms "innym" ale dostalem cos co jest mialke i wtorne a technicznie zacofane kilka lat wstecz, zajebista animacja to moze mnie zatrzymac na kilka leveli a nie na wiecej, aion w tej postaci nie ma nic do zaoferowania, jasne jest mila odskocznia na kilka chwil, ale nic wiecej, to jest lizanie cukierka przez szybe


Nikt nie mowil przeciez ze Ajon ma cokolwiek do zaoferowania poza plynna animacja krecenia tylkiem emo elfek :^) Ta gra jest tak samo wtorna, nudna i dziecinna jak WoW.


_________________
Obrazek

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 09:27 
Cytuj  
@ emaer, a co ma kurwa endgame do tego ze mi sie tak szybko gra znudzila i w tej formie jaka jest mi sie nie podoba
@zarri ja tam sie w wowa kilka miesiecy bawilem, liczylem ze tutaj tez sie bede dobrze bawil, poczekam na wersje europejska to zadecyduje, jesli zamiast ksztaltnych tylkow elfek wolisz kanciate dupy krasnolodow to twoj wybor, nie martw sie moze jakas szczepionke na to znajda


Posty: 12
Dołączył(a): 25.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 09:41 
Cytuj  
Sielo napisał(a):
@ emaer, a co ma kurwa endgame do tego ze mi sie tak szybko gra znudzila i w tej formie jaka jest mi sie nie podoba


W jakim mmo masz inna forme?

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 09:58 
Cytuj  
Emaer napisał(a):
Sielo napisał(a):
@ emaer, a co ma kurwa endgame do tego ze mi sie tak szybko gra znudzila i w tej formie jaka jest mi sie nie podoba


W jakim mmo masz inna forme?
w kazdym innym, bo kazde mmo jest inne, zdajesz sobie z tego sprawe? w jednym moze mi nie odpowiadac lore w innym slabe questy, a w innym grafika, bo widzisz zdradze ci wielka tajemnice ludzie maja rozne gusta, zapowiedzi aiona zainteresowaly mnie, widzialem kilka filmikow i spodobal sie mi styl graficzny, zagralem i czuje ze to nie to i tyle, czekam na europejska wersje

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 10:02 
Cytuj  
Emaer napisał(a):
W jakim mmo masz inna forme?


W WAR chociażby. Chociaż w przypadku WAR jest o tyle ciekawie, że im bliżej endgame tym nudniej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Posty: 12
Dołączył(a): 25.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 10:09 
Cytuj  
Chodzilo mi o mechanike gry... W Warhammerze rzeczywiscie jest inna, bo wszysyc od poczatku siedza na scenario, wiec pve prawie nei istnieje. Oczywiscie znajda sie tez male grupki robiace party questy, ale jednak zdecydowana wiekszosc siedz na sc.


Posty: 2
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 20:11 
Cytuj  
Plutonka wielki szacun za recenzję. Takie inicjatywy tylko pomagają grze. O AIONIe mam podobne zdanie jeśli chodzi o autorkę recki, która dzisiaj już pogina na 26 lvl :)
Czekam na dalszą część... ...przecież widziałem, że latasz z Morph'em na PvP :)

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 06:33 
Cytuj  
QFC napisał(a):
jak odpalacie Aiona (docelowy plik exe) ? po reinstalce windy nie moge odpalic ;] mam tylko PlayNCLauncher.exe i error


wpis w skrocie z pulpitu do launchera powinien wygladac tak

Kod:
"<InstallDirectory>\PlayNCLauncher.exe" /GameID:PlayNCLauncher /StartGameID:AION /LUpdateAddr:nProtect.aion.sdo.com/locallist /BannerUrl:http://nProtect.aion.sdo.com/Launcher/LeftMain/LeftMain.html


za http://www.themondrated.com/showthread.php?t=4110

edit: poprawiony wpis w skrocie ;)


Ostatnio edytowano 18 maja 2009, 17:08 przez slimoon, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 08:33 
Cytuj  
EMBE zmien lekarza pls , albo zamilknij na wieki bo swoim poziomem zaczynasz zrownywac sie z zarrim.


Ostatnio edytowano 18 maja 2009, 08:38 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 08:37 
Cytuj  
...prosze skasowac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.