mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 10:38 
Cytuj  
pod koniec tego roku , czyli w grudniu beda beta testy w Korei , wiec w styczniu, lutym beda Bety w NA.A moze NCsoft NA sie ruszy i bety beda w tym samymczsie w KR i NA.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 10:43 
Cytuj  
Predzej wyjdzie PotBS, 27-28 sierpnia podczas targow PAX wydawca ma podac date premiery gry... oby jak najblizej :)


_________________
.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 10:51 
Cytuj  
Wygląda bardzo fajnie - choć tak naprawdę wszystko zależy teraz od PvP.

Edited: @Yakuza: skąd masz te info? Masz jakiś link czy cuś?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 11:46 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Nice, dopiero teraz przyjzalem sie tej gierce.
Jak wyjdzie przed DFO albo PoTBS to napewno zakupie ;) Oby byl full loot i zajmujacy craft!

Mama nadzieje na zajmujacy craft i oby nie bylo full loot !

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 12:05 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Predzej wyjdzie PotBS, 27-28 sierpnia podczas targow PAX wydawca ma podac date premiery gry... oby jak najblizej :)


Hmmm, no to przed swietami wyjdzie, wiadomo iz ta data na premiere gry jest najlepszym markatingiem ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 14:09 
Cytuj  
szykuje się przebój co najmniej na miarę RF Online

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 14:31 
Cytuj  
RF Online to zwykły h'n's... Niczym się w sumie oprócz RvRvR nie wybija.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 14:43 
Cytuj  
Keii napisał(a):
RF Online to zwykły h'n's... Niczym się w sumie oprócz RvRvR nie wybija.

Zaprzeczasz sam sobie w 1 zdaniu...

Pomijam już sporą dozę ironi ;)

Anyway nie wiem co żeście się tak do tego H&S uczepili. Gracie w te hns od lat i raz je widzicie raz nie ;P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 13:18 
Cytuj  
wstępnie zapowiedziano 2007
jakaś wczesna beta chyba pod koniec tego roku

w sprawie latania, to na razie zaimplementowano tylko konkretne trasy przelotu, nie wiadomo czy fruwanie przekształci się na "freefly"
polecam lekturę na plaync i mmorpg.com , opisano tam parę możliwości gierki i uważam że całkiem sprawnie to się przedstawia
zwłaszcza walka pomiędzy niebem a piekłem :D

PotBS nie bardzo mi się podoba, opinię wnoszę oczywiście po screenach, gdzie jak dla mnie strasznie sztywno sie to prezentuje

ps: ctjk full loot , bo sie już pogubiłem :|


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:17 
Cytuj  
joshe napisał(a):
ps: ctjk full loot , bo sie już pogubiłem :|

Jak naklepiesz gościa w PvP zabierasz wszystko co ma przy sobie ;)

Nie jestem zwolennikiem tego ale jakiś loot być musi :P Bo zabijanie aby zabić bez żadnych konsekwencji przestało mnie bawić jakiś czas temu.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:27 
Cytuj  
Chociaz zeby byl loot jak l2, to nawet wystarczy.
Jest to bardziej zloty srodek dla starych pvp graczy i pve whinerow.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 17:32 
Cytuj  
Tylko jak ncsoft pozwoli sobie na taka ilosc botow jaka jest w l2 to bedzie to jeden wielki syf, oby nie.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 23:21 
Cytuj  
to w takim razie jeśli full loot to niech jego ilość zależy od lvlu typa którego się utłukło (oczywiście teren na którym się to stało i okoliczności również powinny mieć znaczenie)

co do botów, to wg mnie krótka piłka którą praktykuje blizzard: 60k kont co 2-3 miesiące i panom podziękowaliśmy, a teraz idźcie do sklepu i kupujcie nowe pudło


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 07:47 
Cytuj  
joshe napisał(a):
to w takim razie jeśli full loot to niech jego ilość zależy od lvlu typa którego się utłukło (oczywiście teren na którym się to stało i okoliczności również powinny mieć znaczenie)

Chyba wciąż nie rozumiesz co to full loot. Jak gościa zabijasz to zabierasz mu WSZYSTKO, łącznie z tym co ma na sobie, puszczasz go bez skarpetek.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 09:06 
Cytuj  
Ja nie wiem, długie nogi mogą być, jeszcze żeby na klacie odpowiednio było :P

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 11:50 
Cytuj  
joshe napisał(a):
to w takim razie jeśli full loot to niech jego ilość zależy od lvlu typa którego się utłukło (oczywiście teren na którym się to stało i okoliczności również powinny mieć znaczenie)


Ile myslales nad rozwiazaniem kwestii ktora moze sprawic, ze gra bedzie niegrywalna lub wprost przeciwnie... minute?;)


Usuniecie botow z l2 to zmiana sporej czesci gry ( lootow, craftu itd ) bo inaczej nie bedzie sie dalo grac. Moze w tym Aionie pomysla o usowaniu botow przed wydaniem gry co pozwoli im na dopasowanie mechaniki do realiow serwera bez botow ;)


Btw To bedzie mmo jak kazde inne nie wiem czym sie tu podniecac... lataniem? Kto bdzie gral w mmo dla latania?;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 12:19 
Cytuj  
Sou napisał(a):
joshe napisał(a):
to w takim razie jeśli full loot to niech jego ilość zależy od lvlu typa którego się utłukło (oczywiście teren na którym się to stało i okoliczności również powinny mieć znaczenie)


Ile myslales nad rozwiazaniem kwestii ktora moze sprawic, ze gra bedzie niegrywalna lub wprost przeciwnie... minute?;)


Usuniecie botow z l2 to zmiana sporej czesci gry ( lootow, craftu itd ) bo inaczej nie bedzie sie dalo grac. Moze w tym Aionie pomysla o usowaniu botow przed wydaniem gry co pozwoli im na dopasowanie mechaniki do realiow serwera bez botow ;)


Btw To bedzie mmo jak kazde inne nie wiem czym sie tu podniecac... lataniem? Kto bdzie gral w mmo dla latania?;)

A ty pomyślałeś choć chwilę nad tym co napisałeś?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 12:32 
Cytuj  
Ta ;) Gdyby to mmo mialo byc jakies wyjatkowe to nie bylo by o nim tylko 40 postow na tym forum ;>

A co do l2 to musisz sie zgodzic ze usuniecie botow rozwalilo by gospodarke serverow ktora jest pod boty zrobiona i tyle. Sami o tym piszemy na forum l2 :wink: Czyz nie?;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 13:56 
Cytuj  
Weź Ty się puknij w czoło Sou. To, że gospodarkę mamy rozpieprzoną przez boty to nie znaczy, że to jest normalna sytuacja. Chcesz mi powiedzieć, że gra została zaprojektowana pod boty?

Jak można przygotowywać się do usuwania botów w grze, która jest dopiero robiona? Moża starać się zaprojektować ją tak i uzywać takich mechanizmów aby niedopuścić do występowania botów - nie sądzisz?

Co do tych "40 postów" to ręce mi opadły... jak byś nie zauważył to o grze ciągle nic nie wiadomo więc nie ma o czym pisać. Jak już się udało to przyszedł troll...

Równie dobrze można sie niczym nie podniecać, nie mieć zainteresowań i pracować 24/7.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:33 
Cytuj  
Niewiele wiadomo ale to co widac na filmikach wyglada baaardzo zachecajaco:) Jak ktos zrobil gre niezla(L2) to mozna oczekiwac iz kolejny tytul moze byc tylko lepszy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.