mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 22:11 
Cytuj  
se poczytajcie

http://www.l2guru.com/forum/showthread. ... ost1322197

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 01:23 
Cytuj  
Cytuj:
Hierarchial Boss fights will occur in instanced zones where cinematics will be used to increase a sense of immersion.


No.. Swietnie. Juz sobie wyobrazam jak team np. 8 gosci wali glowa w sciane ogladajac ten sam film po raz 1390487 podczas farmowania jakiegos bossa;p


Cytuj:
A: AION's cut scene cinematics will be experienced dynamically. It won't be used only during boss fights, but also for events and various quests to add story and immersion to the character's actions. \


=_=


------
Cytuj:
very nice gfx. Interesting gameplay. Will try this one out once it released..


Wniosek wyciagniety na podstawie filmiku i wywiadu z jednym z developerow, lol ;]

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 11:50 
Cytuj  
no rany, walniesz esc i po pokazie filmowym
przecież musiałoby to być idiotyzmem żeby oglądać zawsze X-minutowy film


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 12:11 
Cytuj  
Bedzie to rozwiązane pewnie, jak w GW. Jeśli większość / wszyscy nie będą chcieli oglądać, to się wyłączy : P

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 15:45 
Cytuj  
nie wiem czy ktokolwiek podawał już te linki
http://www.youtube.com/watch?v=11H58brq7k8
http://www.youtube.com/watch?v=eutI4dSRLCM
ale jak dla mnie boss fight jest miodzio


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 17:29 
Cytuj  
Co w tym fajnego ? Kolejny chinczykowaty hns z tym ze na silniki FarCry...
Poza grafika filmiki nie robia wrazenia. imho

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 18:43 
Cytuj  
Fajniutko to wygląda, pewnie będzie hicior dla ludzi lubiących gatunek :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 20:37 
Cytuj  
To jest cos dla znudzonych Lineage2 i czekajacych na Lineage3, sam chetnie bym to zobaczyl bo brakuje mi czegos z fajna grafika, a NCSoft wydaje ciekawe pozycje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 23:00 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Co w tym fajnego ? Kolejny chinczykowaty hns z tym ze na silniki FarCry...
Poza grafika filmiki nie robia wrazenia. imho

to co w takim razie nie jest chińczykowatym hnsem ? WoW ? DAoC ?
co innego koreaniec tworzony na rynek stricte koreański + portowanie , co innego koreaniec tworzony na rynek ogólnoświatowy

a z drugiej strony, to co ma dawać PvE .... cukierki i baloniki w nagrode ?
a lvl jak zdobywać ... w sumie bez lvlowania się obejdzie, ale w takim razie wedle czego ma być cokolwiek w grze ? ilości posiadanej kasy? daty założenia konta ? może ilości friends w grze ?
gra bazująca na samym PvP ? nierealne z conajmniej 1000 i 1 powodów

ehh


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 05:47 
Cytuj  
Bardziej mi chodzi o sposob walki jaki zauwazylem czyli:
wcisnij 1, wcisnij 2 wcisij inny z miliona skillu nuuuudddaaaaa. wkoncu chcialbym MMO w ktorym walczy sie wojownikiem jak w Soul Calibur albo w Tekken. Od biedy moze byc jak w PoP, gdzie uklada sie kombosy itd. A w przypadku maga trzeba celowac czarami, a nu i zeby sie nie ograniczal li tylko do walnia fireballi i byl prawdziwym magem (dostep do kazdego mozliwego zaklecia w grze).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 10:25 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Bardziej mi chodzi o sposob walki jaki zauwazylem czyli:
wcisnij 1, wcisnij 2 wcisij inny z miliona skillu nuuuudddaaaaa. wkoncu chcialbym MMO w ktorym walczy sie wojownikiem jak w Soul Calibur albo w Tekken. Od biedy moze byc jak w PoP, gdzie uklada sie kombosy itd. A w przypadku maga trzeba celowac czarami, a nu i zeby sie nie ograniczal li tylko do walnia fireballi i byl prawdziwym magem (dostep do kazdego mozliwego zaklecia w grze).


aha a w nie chinczykowatych produkcjach jest jak w tekkenie?:D

Cos pokretnie sie tlumaczysz.Przeszkadza ci ze gra jest chinczykowata i hns a domagasz sie zeby walka byla jak w japonskich bijatykach na konsole ...
To o magu i tym zeby mial dostep do wszystkich zaklec w grze to wogole jakis belkot i ciezko zrozumiec o co ci chodzi:O Znaczy mag ma miec dostep do wszystkich zaklec jakie zrobia w tej grze dla maga a nie tylko do fireballi?

Walka jaka tu widze jest najefektowniejsza ze znanych mi mmorpgow.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 10:54 
Cytuj  
iniside: ok, możnaby i wprowadzić rozgrywke na zasadzie bijatyk...ale po 2hw tekkena bolał mnie zawsze kciuk - nie każdy ma też joypada
a dodając takowy tryb rozgrywki, 3/4 odpadałoby po max 1.5h grania - niemożliwym jest rżnięcie ostrej bijatyki przez 5 godzin (chyba tylko za 1 razem)
rozgrywka na zasadzie kliknięcie myszą = slash, a ppm blok, już prędzej miałoby miejsce, ale to nie thief single player, tylko mmorpg

poza tym widać sterowanie WSAD, być może jest i blok - ale to byłaby raczej nowinka w świecie mmo

ps: zawsze możesz pograć w planetside


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 11:43 
Cytuj  
joshe napisał(a):
rozgrywka na zasadzie kliknięcie myszą = slash, a ppm blok, już prędzej miałoby miejsce, ale to nie thief single player, tylko mmorpg

poza tym widać sterowanie WSAD, być może jest i blok - ale to byłaby raczej nowinka w świecie mmo

Zadna nowinka, DDO ma takie sterowanie z slash na myszy i blok (nie pamietam, gdzie zbindowany dafaultowo, ja mialem na myszy).
No ale to tylko pseudo mmo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 12:29 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
iniside napisał(a):
Bardziej mi chodzi o sposob walki jaki zauwazylem czyli:
wcisnij 1, wcisnij 2 wcisij inny z miliona skillu nuuuudddaaaaa. wkoncu chcialbym MMO w ktorym walczy sie wojownikiem jak w Soul Calibur albo w Tekken. Od biedy moze byc jak w PoP, gdzie uklada sie kombosy itd. A w przypadku maga trzeba celowac czarami, a nu i zeby sie nie ograniczal li tylko do walnia fireballi i byl prawdziwym magem (dostep do kazdego mozliwego zaklecia w grze).


aha a w nie chinczykowatych produkcjach jest jak w tekkenie?:D

Cos pokretnie sie tlumaczysz.Przeszkadza ci ze gra jest chinczykowata i hns a domagasz sie zeby walka byla jak w japonskich bijatykach na konsole ...
To o magu i tym zeby mial dostep do wszystkich zaklec w grze to wogole jakis belkot i ciezko zrozumiec o co ci chodzi:O Znaczy mag ma miec dostep do wszystkich zaklec jakie zrobia w tej grze dla maga a nie tylko do fireballi?

Walka jaka tu widze jest najefektowniejsza ze znanych mi mmorpgow.


QFT

Dodam tylko ze podoba mi sie to ze moving jest na klawiaturce, co raczej nie zdarza sie w produkcjach 'lineagowatych'. Walka zajebiscie efektowna, fajan animacja postaci i juz wiem ze grac sie w to bedzie bradzo przyjemnie. Proponuje tez zerknac na pvp movie, rowniez robi wrazenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 12:31 
Cytuj  
Ok z tym magiem to wyjasnie:
Czym jest mag w kazdym mmo? Ot taki odpowiednik ciezkiej altyleri wypluwajacym z siebie fireballe/magi missle/itp. Chodzi o to, aby mag mial wiele mozliwosci Buffowania, Crowd Controlu, Debuffowania, stawiania magicznych pulapek bla bla. Ojj przeczytajcie podrecznik do DnD to sie dowiedziec co mag moze..

Porownalem do Tekkena, bo to imho jedna z najlepszych bijatyk. I nawet jakby gra byla dalej zwyklym chinczykowanym HnS to w takim stylu byla by chociaz ciekawa ;].

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 13:00 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ok z tym magiem to wyjasnie:
Czym jest mag w kazdym mmo? Ot taki odpowiednik ciezkiej altyleri wypluwajacym z siebie fireballe/magi missle/itp. Chodzi o to, aby mag mial wiele mozliwosci Buffowania, Crowd Controlu, Debuffowania, stawiania magicznych pulapek bla bla. Ojj przeczytajcie podrecznik do DnD to sie dowiedziec co mag moze..

Sam sobie odpowiedziales, mag jest DD w mmo. Nie mozna dac jednej klasie buff/debuff CC i DD. A DnD to DnD, kazdy system ma swoja mechanike.
Wychodzi na to ze jedyne 'mmo' odpowiednie dla ciebie to teraz DDO ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 13:24 
Cytuj  
Nie no w DDO jest fajny mag ;). Aktualnie czekam na dodatek do WoW pozyjemy zobaczymy, revmapy moich ulubinych klas zapowiadaj sie tam znakomicie ;).
Wogole nie ma czasu na granie. Ew. na swieta jak sie blizz wyrobi :E
Ja wiem ze kazda gra ma swoja mechanike i nie moze byc nadmiernie skomplikowana, no ale no bez przesady ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 14:43 
Cytuj  
nie wiem co tu efektownego, w Conanie bedzie mozna obcinac glowy ;)

Swoja droga gdzies juz podali kiedy to wyjdzie?

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 14:45 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
nie wiem co tu efektownego, w Conanie bedzie mozna obcinac glowy ;)

Swoja droga gdzies juz podali kiedy to wyjdzie?


Coz jesli rajcuje cie obinanie glow to chyba w ogole nie powinienes grac w cokolwiek:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 19:57 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Morgul napisał(a):
nie wiem co tu efektownego, w Conanie bedzie mozna obcinac glowy ;)

Swoja droga gdzies juz podali kiedy to wyjdzie?


Coz jesli rajcuje cie obinanie glow to chyba w ogole nie powinienes grac w cokolwiek:)

W Conanie mozna obcina głowy oo. Dopisuje do listy gier na które czekam :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.