mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 14:29 
Cytuj  
Dla niezorientowanych, EA pracuje nad nowym publishem, który nałoży znaczące limity na magiczne właściwości itemów, które powstały w publishu16 (a więc 25 publishów wcześniej).
W domyśle ma to pomóc w balansie itemów, wprowadzić większą zależność skilla od itemów, itd.

A jak będzie w praktyce?

Większość osób po pub16 'przestawiła' się na granie w AOS, a teraz nagle zostanie zrobiony revert pre-pub16, który na dodatek żadnym revertem nie będzie. Bo w rzeczy samej propsy na itemach dalej zostaną, tyklo trzeba będzie sobie 'proficiency points' rozdysponować, tak, aby móc wykorzystać w pełni choć część tych propsów.
Pełno osób wydało setki milionów UO gold (które teraz, po tym jakże wspaniałym dodatku ML jest gówno warte - ludzie biegają ze 100 millionami w kieszeniach - brokerzy padają, bo złoto nie jest nic warte IRL) na swoje suity do PvP, czyteż PvM, po proficiencies staną się one bezużyteczne, a kto teraz zapłaci ludziom, którzy wydali CIĘŻKO zarobione pieniądze (z tym to można się kłócić, bo w SE też były dupe bugs, ale nie na taką skale, nie było też ML, który spierdolił całą gospodarkę na maxa) ?
Pub41 będzie drugim AOS'em jeśli chodzi o ilość osób quitujących UO.
Ja sam quitnąłem, od 2 dni moje konto jest zawieszone, nie wróće, dopóki OSI nie uruchomi shardów PRE UO:R

Konkluzja: Nie grajcie w UO, jest tragicznie.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 09:45 
Cytuj  
hehehe
no i bardzo wam tak najlepiej :)
ja tam sie nawet ciesze szczegolnie ze zupelnie mnie to nie interesuje

ale gej arty aos spierdolily uo ... tyle wiem

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 11:53 
Cytuj  
indeed, gej arty spierdoliły UO, ale jeszcze zarys UO jakiś tam pozostawał, a teraz?

ROFL :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 17:51 
Cytuj  
Cała ta ankieta, którą OSI jakiś czas temu wypusciło idzie o d*** rozbić. Skoro nie robią radykalnych kroków, a tylko jakieś zamaszyste ruchy...

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 18:16 
Cytuj  
yup


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 18:41 
Cytuj  
Shmasie, a mówi się coś w ogóle na temat serverów PRE: UOR ?Czy czekasz tak właściwie na cud ? :D

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 20:24 
Cytuj  
Nie czekam na nic, bo UO:R nigdy nie nastanie na OSI :|

Jednak UO nigdy do końca nie quitne, w żadnego innego MMORPG nie potrafie grać, może znajdę jakiś godny freeshard (hint hint, niepolski :|)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 17:16 
Cytuj  
Po ankiecie był news , nie pamiętam gdzie dokładnie - przez stratics trafiłem. Jeden z dev'ów mówił , że nie mają w planie robienia pre:uor... ale kij wie , zapewne gdyby ktoś się ich kiedyś zapytał czy zniszczą grę , odpowiedzieliby że nie mają zamiaru...

Anyway , chętnie bym zagrał gdyby EA odpaliłoby pre:uor... praktycznie w nic nie gram bo nic mnie nie wkręca , jedyną gierką w którą bym znowu zagrał to uo na stabilnym serwerze pre:uor.

EA jest za duże aby koncentrować się UO , hajs trzepią ze sportówek , potterów , batmanów , call of duty i innych tytułów które totalnie przygniatają UO pod względem opłacalności.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 17:54 
Cytuj  
A ja mi za 5 dni sie konczy gt pogram na lunki acc bo ma jeszcze z 30 dni od czasu do czasu popadam se pod yew


PS: Biore wedke i ide na ryby hihihihihihihihihihihi :|

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 06:59 
Cytuj  
czesc Nadek :D pijaku!!!!!!!
co tam slychac???
buziaki dla Lunki :D

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 10:03 
Cytuj  
a nic nie slychac ide od jutra do pracy (at Last !!!) od pazdziernika zaczynam magisterke a lunka juz pisze prace jeszcze rok i konczy :) a tak pozatym to stara bida *mlode niechca dawac stare niechca zdychac* :P

mamy ochote wybrac sie do was no ale niema kiedy :< ciezka sprawa

fajnie by bylo jeszcze z raz sie zapierdolic tam u was :P ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.