mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 131
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 20:28 
Cytuj  
heh jestem nowy i nie rozumie wielu rzeczy np
na czym polega rola rybaka, lowi, gotuje i sprzedaje no i co to za gra :smile: heh glupie pytania ale wytlumaczcie :smile:chodzi mi tez o inne profesje

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 20:31 
Cytuj  
OSI czy free shard?

*

Posty: 131
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 20:37 
Cytuj  
a co to ma do rzeczy no ale jasne ze free


Posty: 40
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 20:40 
Cytuj  
To pomyliles forum

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 20:59 
Cytuj  
Powinnismy zaczac inaczej odpowiadac:

Ultima Online czy emulator?

:roll:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 21:48 
Cytuj  
Ej no panowie! Ja rozumiem ze wy nie akceptujecie emu, no ale bez takich! Watek UO Ogolnie, przychodzi nowy gracz, a wy tu niegrzecznie ze pomylil fora. A wcale ze nie pomylil! Stosunek polakow na free do OSI jest napewno pod wzgledem ilosci na korzysc (i to dosc znaczaca) tych pierwszych. No chyba ze na foroom wypowiada sie 90% ludzi z emu i 10% ludzi z OSI.
A nawet jesli stosunek jest na korzysc oficjalnych graczy (mowie ciagle o ilosci) To na darmowych jest ich tak wielu, ze za graczy nalezy ich uznac.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:04 
Cytuj  
No spoko tylko ze UO Ogolne dotyczy Ultimy Online, to taka gierka online z masa serwerow po calym swiecie i za granie sie placi 10$ miesiecznie.
Jesli przyjdzie nowy gracz to mu sie uprzejmie wytlumaczy do czego sluzy fishing natomiast jesli pytanie takie wali czlowiek z 500 postami z tytulem Pan Chaosu nic dziwnego ze sa pewne watpliwosci czy czasem nei pomylil tematow.
Ja ponawiam pytanie Beasta, czy chodzi ci o UO czy emulatory? Z gory moge powiedziec ze o emulatorach tu sie nic nie dowiesz :sad:

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:10 
Cytuj  
Thalion==>> ale to nie Taunis zarzucil ten temat... tylko koles ktory ma 7 postoof i chcialby sie czegos dowiedziec... podejrzewam zreszta ze gra fishermanem na osi i na emulatorkach nie rozni sie zbytnio... (jesli sie myle to po mnie nie jechac! zabraniam! kategorycznie odmawiam! :razz:)


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:12 
Cytuj  
RTFM by sie chcialo powiedziec..

A do taunisa.. hmm to tak jak mowic ja jestem kierowca malucha i a ty kierowca mercedesa. Obydwoje jestesmy kierowcami. Ale, ze kieorwcow malucha jest 90% to maluch jest lepszy od mercedesa :/
Z drugiej strony jezeli to byloby forum dla kierowcow a ja bym przyszedl i powiedzial:
-sluchajcie wlasnie podjebalem mercedesa, nie mam manuala i nie wiem jak wlaczyc klime prosze pomozcie to sadze, ze twoja odpowiedz bylaby jako kierowcy mercedesa w tym przypadku tylko jedna: Spierdalaj..
Patrzac przez ten pryzmat zauwaz jacy jestemy wyrozumiali, ze na 10 post o free shardy odsylamy na forum tychze free shardow a nie mowimy krotko spierdalaj :smile:
A ty jako grasz z free shardow powinienes przyszlemu koledze wyjasnic na czym polega rola rybaka w uo i innych profesji i wogule jak sie gra itd..
Powodzenia :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:13 
Cytuj  
To do pana ze szczurkiem na Avatarq, co pisal wyzej :smile:

Hihi... Widac, ze na OSI czytac nie ucza :smile: Czy to ja sie pytalem do czego sluzy fishing? Przeczytaj jeszcze raz, na spokojnie... Powolutq poskladaj literki i moze cos z tegu wyjdzie...

No spoko tylko ze UO Ogolne dotyczy Ultimy Online, to taka gierka online z masa serwerow po calym swiecie i za granie sie placi 10$ miesiecznie.

Jak nauczyla nas nasza polska (choc nie tylko polska) rzeczywistosc. UO to nie jest tylko taka gireka mmorpg za 10$, ale rownie dobrze za darmoche na emulatorkach. Ty powiesz ze to nie UO, a ja powiem ze to UO, bo kod zrodlowy gry sie nie zmienia, ogolne zalozenia takze... Dobra dam ci szanse odpisac, jesli chcesz oczywiscie :smile:

_________________
Prącie trzy na metr
Czarne jak w habicie ksiądz
Chłoszcze brzuch
Gwałci cię na krzyżu
Wszelkich wiar

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-02-19 22:15 ]</font>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:17 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-19 22:12, Kiyote napisał:
RTFM by sie chcialo powiedziec..

A do taunisa.. hmm to tak jak mowic ja jestem kierowca malucha i a ty kierowca mercedesa. Obydwoje jestesmy kierowcami. Ale, ze kieorwcow malucha jest 90% to maluch jest lepszy od mercedesa :/
Z drugiej strony jezeli to byloby forum dla kierowcow a ja bym przyszedl i powiedzial:
-sluchajcie wlasnie podjebalem mercedesa, nie mam manuala i nie wiem jak wlaczyc klime prosze pomozcie to sadze, ze twoja odpowiedz bylaby jako kierowcy mercedesa w tym przypadku tylko jedna: Spierdalaj..
Patrzac przez ten pryzmat zauwaz jacy jestemy wyrozumiali, ze na 10 post o free shardy odsylamy na forum tychze free shardow a nie mowimy krotko spierdalaj :smile:
A ty jako grasz z free shardow powinienes przyszlemu koledze wyjasnic na czym polega rola rybaka w uo i innych profesji i wogule jak sie gra itd..
Powodzenia :smile:




Ale czy kierowca malucha to juz nie kierowca?

Jak napisalem wyzej UO to nie tylko OSI, wiec na foroom UO Ogolnie, nie powinno sie tylko o OSI gadac... Moje zdanie tylko... Pewnie bedziesz mial inne :grin:

I jeszcze cos - widze ze zakladasz, iz kierowcy maluchow i mercedesow nie moga byc tych samych plci :smile:

_________________
Prącie trzy na metr
Czarne jak w habicie ksiądz
Chłoszcze brzuch
Gwałci cię na krzyżu
Wszelkich wiar

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-02-19 22:19 ]</font>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:24 
Cytuj  
Hihihi... jeszcze cos mnie naszlo :razz:

Ty masz kupionego za gruba kase mercedesa... Placisz za niego ubezpieczenie i tankujesz go do pelna (pomimo ze pali z 15l), masz dozywotni serwis i gwarancje... Tracisz na to pieniedzy ze szok!

Ja mam malutkiego maluszka, ktorego skads tam zalatwilem i dobrze sie nim jezdzi... Funkcjonalny jest, spisuje sie na drodze niezle, czasem gasnie, no ale co zrobic... Ubezpieczony nie jest, ale za to pali 5l na 100 km... A ja sobie z nim zyje i uwazam sie za kierowce...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:28 
Cytuj  
eh mam inne jak sie dobrze domysliles :/

hmm jednak chyba free shardy to emulatory bo widzisz jezeli ja pisze gre do ktorej robie klienta nazywam to wszystko kiyote online..
zalozmy ze moj kiyote online ma swoj swiat i gra w niego w chuj ludzi. A nagle przychodzi jakis koles kradnie mi klienta zmienia troche kod zeby chodzilo na jego swiecie.. robi do tego plagiat mojego swiata chociaz nie do konca bo pierdoli rozne rzeczy i nie jest tak jak u mnie a do tego wmawia ludziom, ze tak jest jedynie slusznie i doi tego wszystkiego mowi ze on to nazwie dla niepoznaki kiyote online.
Sadzisz, ze to co on by zrobil to byloby nadal kiyote online czy moze koles online??


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:28 
Cytuj  
HEHE
W porownaniu malucha z mercedesem lepszym przykladem bedzie bezpieczenstwo :smile:


_________________
I wish to place a trash barrel~

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:30 
Cytuj  
Origin nie prowadzi jakiejs zbyt energicznej kampani przeciw free, wiec chyba nie bardzo im to przeszkadza... Poza tym wielu graczy z emu, ma oryginalna kopie UO, co prawda nie placa abonamentu, ale tez nie korzystaja z oplacanych z niego serwerow, lacz i uslug GM...

Fergerod --> Porownania do malucha nie sa zbyt trafne... Zreszta jak jakiekolwiek inne porownania, gdyz ta sprawa jest na tyle specyficzna, iz trzeba ja rozpatrywaz w zupelnie abstrakcyjnych kategoriach :razz:
_________________
Prącie trzy na metr
Czarne jak w habicie ksiądz
Chłoszcze brzuch
Gwałci cię na krzyżu
Wszelkich wiar

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-02-19 22:32 ]</font>

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:33 
Cytuj  
Taunis no to jezdz tym maluchem gratsy :/ ja tam wole jednak smigac mercedesem wiedzac, ze sie nie popsuje co 10km. Jasne, ze bede placil wiecej ale wiesz co jak spojrze przez okienko i zobacze na skrzyzowaniu zapuszkowanego, w pozycji embrionalnej taunisa za kierownica maluszka to tylko mi bedzie zal :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:35 
Cytuj  
Jaki kod stary, to co masz na kompakcie to grafika, muzyka itp, kodu tam niewiele, poprostu klient, caly kod gry znajduje sie na serwerze i dlatego uo rozni sie zasadniczo na kazdym emulatorze. To ze podobnie wyglada to mnie nie przekonuje. Spokojnie mozna mowic ze masz UO bo to rzeczywiscie prawda, masz UO ale w nia nie grasz :sad:

A co do postu wyzej sorki rzeczywiscie nie zauwazylem kto postnal.
Fishing sluzy do lowienia ryb a takze do wyciagania roznych ciekawych rzeczy z morza (pomijajac buty:) Chyba przy ok 70-80 skilla (zerknij dokladniej na uo.stratics.com ) mozna wyciagac chujowe rybki ktore dodaja na moment +5 do str,dex lub int. Przy 90 bodajze mozna wylowic od czasu do czasu sea serpenta, poki co nic nie maja procz czasem mapki do skarbu 2lev. Gdy masz 100 zaczyna sie cala zabawa rybakiem bo wtedy te serpenty moga miec procz mapek specjalna siec lub wiadomosc w butelce. Sieci sluza do polowania na krakeny, niezle scierwo ale czesto maja wiadomosci w butelkach. Wiadomosci w butelkach to wspolrzedne skarbu, plyniesz w miejsce podane na wiadomosci i lowisz, wyciagasz skarb 1-3lev z masa gratow w srodku. Przed samym skarbem mozna wyciagnac tzw raresy (rzadkie przedmioty ktorych nie kupi sie nigdzie u npc) np poduszki, obrazy scienne, muszelki, fragmenty szkieletow :smile:

Czy tak dziala fishing na non-osi serwerach?

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:36 
Cytuj  
Thalionie - a czy to co napisalem o placeniu abonamentu w poprzednim poscie, cie nie przekonuje?
_________________
Prącie trzy na metr
Czarne jak w habicie ksiądz
Chłoszcze brzuch
Gwałci cię na krzyżu
Wszelkich wiar

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-02-19 22:38 ]</font>

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:37 
Cytuj  
Ja ci powiem, ze na miejscu Origin tez bym sie zbytnio nie przejmowal :smile:
Po drugie nawet gdybym mial taki kaprys zeby zlikwidowac free shardy to by bylo to nie ekonomiczne.. odnajdywac servery wszczynac sprawy sadowe, placic prawnikom a jedyne co moglbym osiagnac to zamkniecie servera.. po co?
A z piractwem samego klienta to powinno sobie poradzic samo panstwo a nie producent. A jak jest w Polsce chyba kazdy wie :/


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 22:44 
Cytuj  
No wiec... ja mowie - mam oryginal=mam orginalnego clienta! Nie place OSI i na ich serwerach nie gram (wszystko chyba moralne i uczciwe narazie)... No dobra, z tym oryginalem to przesadzilem :smile: Ale nie falmujcie mnie za to ze sie przynalem...

Nie dorabiam sobie tez zadnej ideologi do tego... Jestem w drugiej klasie LO, i kasy jeszcze nie zarabiam. Staly dostep do neta finansuja rodzice... Czasem nagram jakas plytke, cos pokombinuje, dostane od starych. Ale tej kasy jest za malo... Chetnie bym pogral na OSI, ale ja w przeciwienstwie do tych co to kiedys tak skrzetnie liczyli, wole napic sie napoju wyskokowego, pojsc na disco, czy nawet kupic sobie glupie chipsy, niz placic 40 zl za UO... Tymbardziej ze 40 zl to czesto okolo polowy moich obecnych miesiecznych wydatkow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.