mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 14:09 
Cytuj  
Mam tu kilka uwag (a moze sa to bledy), jakie zauwazylem grac na SC.
1. Plot ogranicza pole widze, w poprzedniej wersji mozna bylo atakowac, teleportowac sie przez plot teraz nie mozna.
2. Czar teleport jest troszeczke ograniczony, pozwala sie teleportowac tylko tam gdzie mam pole widzenia nieblokowane w lini prostej miedzy punktem gdzie stoje a gdzie sie chce teleportowac. Wczesniej bylo ze mozna sie teleportowac wszedzie tam gdzie mozna bylo dojsc i nie tylko :smile:.
3. Brak widocznego efektu czaru Poison, pasek nie zmienia koloru na zielony, a moc jego pozostawia wiele do zyczenia, na razie jest tak ze czar wychodzi ale cel nie jest zatruty lub jest zatruty przez 2-3 sek.
4. Brak akcji po rzuceniu Reactive Armour. Rzucam ten czar i nic nie sie dzieje, nie widac czy zadzialal czy nie.
5. Czar "IN LOR" dziala na grupe ludzi.
6. Jesli rzucielem czar, i nie wyszedl on, to aby rzucic nastepny musze np. dwa razy nacisnac klawisz ktory uruchamia macro do jego rzucenie (pierwszy raz nie reaguje). takiego bledu nie ma gdy rzucam nastepny czar po pierwszym udanym.
7. Stolarz nie moze zrobic skrzyni, chociaz pokazuje sie ona na liscie mozliwych produktow do zrobienia.
8. Bardzo trudno jest zrobic pochodnie, w przeciwienstwie do tarczy drewnianej ktora mi wychodzi za kazdym razem.
9. Moglibyscie poustawiac produkty do wykonania wedlug ich trudnosci w wykonaniu. Jesli tak jest to trzeba troche pozmieniac te wspolczynniki.
10. Poczatkujacy stolarz (50) ma mozliwosc zrobienia beczki i kega bez koniecznosci posiadania czesci potrzebnych do ich stworzenia, pozatym keg sie tworzy razem z kluczem, co bardziej stosowne byloby do np. skrzynki.
11. Poczatkujacy majsterkowicz (50) ma dosc ograniczona liczbe produktow ktore moze wykonac.
12. Czy do inscription potrzebne jest np. pioro bo jak klikam dwa razy na czystym pergaminie pisze ze tego sie nie da tak urzyc.
13. Eval Intel po przekroczeniu 10% tak jakby stana w miejscu (wczoraj przez 4h urusl tylko o 1%).
14. Potworki w jakis sposob moga przelazic przez plot, mnie sie to zdarzylo na rogu ogrodzenia cmentarza.
15. Po co ci straznicy na CM w Britani?
16. Wprowadzcie troche roznorodnosc wsrod sprzedawcow a nie np. kazdy mag ma takie same czary. Swoja droga to jest ich za duzo tam, powinny byc jakies wybrane a nie cale 3 kregi.

No to chyba na razie tyle.
i jescze jedno:

17. Mam w tej chwili 260 punktow w skilach wszystko wypracowane a zaden ze statow nie wzrosl nawet o jeden.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2002-03-11 14:22 ]</font>

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 15:06 
Cytuj  
Ja tak tylko na chwilke :wink:
14. To chyba jest na kazdym POL'u, an neverlands jest to samo, dobre bo jak staniesz w orogu to jest moejsce w ktore mozna sie telerpotowac a gracz nie moze przejsc, dobre do ucieczki przez PK nie magiem :smile:, a z tymi ploatmi to chyba kazdy POL tak ma w standarcie, albo GM'owie sie zmowili :razz:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 15:17 
Cytuj  
A co myslisz ze tylko ludzie potrafia przel plot skakas potwory tez umieja :grin: :grin: :grin:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 15:21 
Cytuj  
Wiekszosc to Pol tak tu jest. TO nie sa bugi.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 22:08 
Cytuj  
Z tym rosnieciem skilli to jest tak chyba ze wszystkimi - na poczatku rosnie jak szalone a po osiągnięciu ok 10% juz normalnie.

Poza tym ceny za produkty mozna by ustalić w zależności od wymaganych umiejętności.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.