mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 19:54 
Cytuj  
Witam, próbowałem indywidualnie pytać ludzi na PW czy mieli by ochotę znowu pograć w UO na pre:aos zrobić guild =O= i po pkować na serwerku ale widzę, że wielu z was albo nie ma czasu albo poprostu już nie chce grać w uo dlatego też postanowiłem stworzyć nowy temat. Jeśli ktoś z Was miałby ochotę przypomnieć sobie jak wyglądało PvP w dobrym starym uo to zapraszam po informacje do mnie na PW.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 20:59 
Cytuj  
Pre-aos z checia, ale nie na free shardzie. Kiedys juz biegalem troche po Defiance. Zero przyjemnosci.
Zeby to wszystko mialo jakis wiekszy sens, to by musieli zrobic oficjalny server z rulesetem pre-aos albo pre-uor. Wtedy jest szansa ze sie zbierze sporo ludzi i bedzie mozna pograc troche dluzej. Oczywiscie, na to nie ma co liczyc :)
Znajac zycie, to ten zryw na ten free server z pre-aos dlugo nie potrwa. To juz nie jest to samo :/ Podobnie jak z shadowbane.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 21:12 
Cytuj  
Adolf duże znaczenie mają tutaj chęci. Zryw ten jest na serwer, o którym piszesz ale warto przypomnieć, że atmosfere tworzą gracze, a nie sama gra ;) . W grupie można robić duele, questy, pk'ować, bić się we frakcjach i wiele innych rzeczy ale jeśli się nie spróbuje to nic z tego nie wyjdzie. Narazie nie zapowiada się aby stworzono oficjalny serwer pre:aos stąd też moje zapytanie o spróbowanie już nie pisze o samej grze ale żeby chociaż spróbować ;).

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 21:24 
Cytuj  
Tak, wiem o co ci chodzi, bo sam bym z checia pogral, tyle ze kazdy "zryw" ktory pamietam ( i to nie tylko dotyczylo UO ) konczyl sie miesiecznym powergamingiem i nuda :). W UO wazny byl social, a jakos nie potrafie sobie go wyobrazic na dluzsza mete na takim serverku. Co innego gdyby od poczatku zaczynac na oficjalny servie, ale to tylko wishful thinking.
No ale jezeli zbierzecie ekipe to gl. Ja tam poczekam na Darkfall :(

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 21:30 
Cytuj  
Nie zdecydujesz się nawet na miesięczny powergaming ? :) Minie miesiąc, patrzeć i Darkfall wyjdzie. A tak to można się pobawić troche i pobić.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 10:15 
Cytuj  
Cytuj:
Minie miesiąc, patrzeć i Darkfall wyjdzie.



Obrazek


_________________
Obrazek

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 10:17 
Cytuj  
...bo nie wiem co to za mmorpg ? Jak nie miałeś nic sensownego do napisania to po co zaśmiecasz temat ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 11:59 
Cytuj  
Cytuj:
...bo nie wiem co to za mmorpg ?

Cytuj:
Jak nie miałeś nic sensownego do napisania to po co zaśmiecasz temat ?
n1...


_________________
Obrazek

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:27 
Cytuj  
HI

Cytuj:
...bo nie wiem co to za mmorpg ? Jak nie miałeś nic sensownego do napisania to po co zaśmiecasz temat ?


Skoro to jest temat o free shardzie to moze tam go przeniesc.


_________________
* Stopa *


Posty: 2
Dołączył(a): 3.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:32 
Cytuj  
Hej

Slyszam troche dobrego o tym defiance i sobie chetnie pogram.
Tj jak tylko znajde CD z UO :)

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:36 
Cytuj  
Cześć Stopa, tak jest to temat o free shardzie ale skierowany do wybranej grupy ludzi. Nie zalezy mi na grze, że się tak wyraze z przypadkowymi ludzmi. Pisałem do Fergeroda PW i polecił mi aby napisał tutaj, więc tak zrobiłem. Edzio odezwij się do mnie PW podam ci wszystko. Pozdro

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:21 
Cytuj  
Hej free czy nie wazne ze cos ludziki dzialaja zeby pograc w uo ja zrobilem quit z osi shardow bo to bez przyszlosci jest juz wiec poki co kiedy mam czas robie postac na defiance :) juz jest tam nas z 5 wiec bedzie ubaw a chyba o to chodzi ????

"garfild noob"

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:44 
Cytuj  
Jest 100% trójka ja, Nadrion i Edwin(edzio) chęc gry wykazywal również Asmax ale nie mam z nim kontatku narazie i jest to zdecydowanie za mało jeśli liczymy aby stać się mocna gildia na def ;) . Są małe problemy ja walcze z łączem, nad robi postać i farmuje kase, a Edwin ćwiczy mula. Zbieramy na tower, guild stone i potrzebujemy mapy ale może powoli uda nam się to zrobić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 16:04 
Cytuj  
nie przewiduje większego zrywu w tej sprawie, freeshards != uo :\


_________________
I wish to place a trash barrel~

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 16:09 
Cytuj  
Jak widać chyba masz racje :) . Zastanawiam się tylko czym jest to spowodowane ludzie już nie chcą poprostu grać w uo czy chodzi o sam fakt, ze to freeshard ;) . Szybkie gainy, pre:aos, wchodzisz bijesz się nie chce ci się to nie wchodzisz i wszystko za darmo. Racja mało ludzi z 400-500 ale o walke nie trudno, a w grupie to i nawet można coś we własnym zakresie zorganizować jakies turnieje czy coś ;)

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 19:30 
Cytuj  
Hi

No zycze powodzenia.
Ja niestety mam uprzedzenia do free shard'ow.
Jak sobie przypomne jeden, na ktorym zamkneli mnie do wiezienia za to, ze nie nazwalem postaci Bialy Wielki Pisior a tylko Stopa i zaczeto mnie uswiadamiac ze nie mozna mowic "hi", "hillo", "siemka" tylko czesc i dziendobry, to dalem sobie spokoj z free shardami.

No chyba zebym mial tam Admina-GMa :P hehehe


_________________
* Stopa *

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 19:42 
Cytuj  
Defiance ma raczej malo wspolnego z polskimi freeshardami. To jest server na ktorym gra sporo osob ktorym poprostu dzisiejsze UO nie pasuje. Nie ma zadnych wymagan co do odgrywania postaci czy tez innych smiesznych zasad ktore sa szczegolnie popularne na polskich serverach . Defiance na nogi postawilo paru oldschool playerow i pogrywa sporo osob tego pokroju, lacznie z ekipa z pk-hq ( aczkolwiek nie wiem czy to dobra rekomendacja :D ). Generalnie nie jest zle, ale to nie jest to samo co bylo kiedys na oficjalnych serverach.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 19:48 
Cytuj  
Dodać można, że GM'ami są osoby, które kiedyś bardzo dużo grały na OSI Euro jak X Lord X czy inni ;) . Zreszta swego czasu na mapce namawiałem Ciebie Stopa i Wybucha jednak byliście zbyt twardzi żeby dać się przekonać. Na serwerze, na którym obecnie gramy możesz swoją postać nazwać jeszcze gorzej więc jeśli Cię to kusi to zapraszam ;). Adolf Ciebie to się też tyczy już ci PW napisałem :D

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 10:41 
Cytuj  
i patrzcie jak sie temat uo ruszyl hehehehhee od pol roku nic sie tu niedzialo a teraz nawet stopa sie odezwal lol :)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 11:20 
Cytuj  
Ferg n00bie, dla Ciebie i free za duzo :D Na SP nawet FA cie jechalo :D


_________________
Życie jest jak szachy - albo posuwasz królowa albo bijesz konia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.