mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 16:34 
Cytuj  
Podstawowy problem lezy u podstaw. Chlopak "zazdrosci" ze ktos szybko robi postac a wy mu klaszczecie w raczki ze "tak ale...".
Nikt juz kurde nie pamieta ze szybko postac to moze robic ktos kto ma kase, doswiadczenie i pomoc kolegow.
Zaczynac w UO na OSI nie ma chuja zeby "wymacrowac" postac w tydzien.
Po prostu nic nie masz, nic nie wiesz, nikogo nie znasz.
Niby jakim sposobem NB na OSI ma zrobic GMmagery w 2 dni?
Zakladajac ze nikt go na macrowaniu 8x8 nie zlapie to skad on ma wziac kase, jak ma to wszystko dotargac na miejsce i wreszcie jak ma ten biedak nie pasc przy tym zjedzony przez gosc szukajacych macro-maniakow na serwer cross line?
Nawet jakby znalazl sponsora ktory mu wszystko da i wszystkiego nauczy to i tak stracic all jest latwo.

Ergo: postac szybko zrobic moze ten kto kiedys juz "odrobil swoje", wycierpial sie jako NB i teraz odcina juz tylko kupony od dobrze zainwestowanego kapitalu.
Nowy ma przejebane :grin:

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 16:41 
Cytuj  
No właśnie... liczą się bardziej umiejętności niż 7GM bo każdy ma na gm-a szanse. To jest faktyczna i niepodważalna przewaga osi... zresztą tylko jedna z wielu. :wink:
Poza tym jedna sprawa, o której żaden z wielkich znawców rpg z emulatorów nie wspomniał. Kiedy grasz w prawdziwego rpg-a, to tworzysz postać i od razu zabierasz się do przeżywania przygód, a nie jeszcze przez pół roku siedzisz po nocy z kumplami i rzucasz kostkami żeby sobie wyćwiczyć statystyki. Nie ! Wasz GM zadba o to, że od początku przeżywacie przygody dostosowane do waszego poziomu umiejętności. Tak też się dzieje na OSI, każdy może odgrywać postać jaką stworzył od samego początku. Mag od razu żyje z czarowania a wojownik z walki... itd... A tego odgrywania postaci nie ma na większości emulatorów ponieważ powiedzmy mag dla przykładu najpierw przez wiele tygodni zajmuje sie rybołustwem albo co jeszcze lepsze kowalstwem :lol: No ale to przecież jest esencja rpg i klimatu fantasy...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 16:44 
Cytuj  
Carol -> nic dodac - nic ujac.
Taunis - Fersztejen wreszcie?


_________________
Vhailor

*

Posty: 52
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 16:58 
Cytuj  
Scorpio --> :grin: I wlasnie o to chodzi... Sam napisales ze na OSI nie licza sie staty i skille (bo kazdy ma takie same) tylko umiejetnosci gracza... Nie jego wyobraznia, jak w pawdziwym RPG, a skoordynowanie ruchow, dobre opanowanie myszki i skrotow klawiszowych... To nie jest RPG a totalna zrecznosciowka!

Nie wspominaj SC, bo sie inaczej nie dalo rozwijac postaci niz przez makaron. Zreszta tylko i wylacznie daltego, ze chcieli SC do OSI upodobnic :smile: Poza tym inni makaranowali, a ja jestem zbyt ambitny zeby sie dac zabic jakiemus leszczowi :smile:

Vahailot - Ich ferszteje, aber du nicht!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 17:38 
Cytuj  
Taunis pls stfu.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 17:40 
Cytuj  
lol koles jest niezly beton :/

takich w parti potrzebowali.. urodziles sie 40 lat za pozno taunis :sad:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 19:07 
Cytuj  
Cytuj:
Taunis w wersji Deluxe posmierdzial:
Nie wspominaj SC, bo sie inaczej nie dalo rozwijac postaci niz przez makaron


Za przeproszeniem co ty pierdolisz. Co to w ogole za argument? Bylo sphere makrowales, byl nox, tez makrowales. Tak btw. to bez kitu jestes beton, bo nie qmam zwrotu "inaczej nie dalo sie postaci rozwijac". Czyli, czytajac twoje poprzednie posty, kierujac sie twoim tokiem myslenia + biorac pod uwage moja "wnikliwa" obserwacje twoich poczynan na wielu wersjach SC, z roznymi systemami przyrostu skilli, jestes kurwa makaroniarz i w dodatku sciemniacz. W tym momencie mozna lekko mowiac pierdziec swobodnie w kierunku twoich postow, bo piszesz co innego i robisz co innego. *pryk pryk pryk*;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 20:31 
Cytuj  
A kto powiedzial, ze PvP to jedyna rzecz warta robienia w UO na OSI shardach? Ja nie gram na siege i jakos nie moge odejsc od UO, a probowalem. Pewnie slaby charakter, ale jednak cos w tym musi byc. :smile:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 20:55 
Cytuj  
Kiyote --> Znowu brak kontrargumentow :grin:

Tatus --> Jak zwykle masz racje...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 21:17 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-11 16:58, Taunis Deluxe napisał:

Vahailot - Ich ferszteje, aber du nicht!

Chuju pierdolony, moj nick to V h a i l o r. Co, tez za trudne?


_________________
Vhailor

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 21:25 
Cytuj  
Co mam nie rozumiec? To co wy robicie z tym UO to jest czysta Diablo-Zrecznosciowka. Wygrywa ten ktory ma mniejszego pinga i lepszy refleks. Bo staty, skille itd, kazdy ma takie same. Pogadam sobie bo jestem ostro wkurwiony, zycie mnie dobija ostatnio i musze sobie wrogow narobic
--
jeden z pierwszych postwo taunisa czepia sie ze wszyscy maja takie same chary bo makruja i wszystko zalezy od lacza.. nic nie mowi o umiejetnosciach :/

idziemy dalej
--
Misrzu Idz graj dalej w swoje "prawdziwe UO" i utrzymuj sie w przekonaniu ze jestes MegaRPGowiec, rzucaj miesem w Diablo i free Shardy, bo ty jestes lepszy LOL z ciebie mam jeden wielki. Idz kurwa (rzucam kurwa w cos co ma wartosc!) znajdz nowy sposob na nabicie 7 GM, na lodce w 2ph, bedziesz wtedy jeszcze wiekszy RPGowiec i z pewnoscia ludzie grajacy w D2 i na emu cie docenia i nawroca sie na OSI w twoim wykonaniu Pfff... moge dalej pisac, ale jeszcze musze odszczekac jednemu Mastahowi co sie pod toba wpisal...
--
no i prosze makaroniaz bije innych za makrowanie..... z tym ze coval gra w uo 5 lat nie bawi sie w pvp i makruje zeby nie pierdolic sie jak ja ciagle z jednym charem cos w tym zlego ? spojrz na siebie sam makrowales od poczatku gry jakie masz wytlumaczeni nie dalo sie inaczej ? sa ludzie co niemakrowali, probowales jeszcze lgac ze nie makrujesz ze grasz normalnie itp, i co prawda wyszla na jaw jestes zalosny.....


_________________
Ashton

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 21:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-11 20:55, Taunis Deluxe napisał:
Kiyote --> Znowu brak kontrargumentow :grin:



Masz racje bo juz nie chce mi sie z toba gadac :/ to bylo stwierdzenie nie zaproszenie do dyskucji czy kontynuacja :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 22:14 
Cytuj  
Taunis, co byś nie mówił o klimacie, statsach, makrowaniu ...itd na emulatorach to mija się to z celem ponieważ WSZYSTKIE publicznie udostępnione emulatory są nielegalne. I ci ci na nich grają łamią prawo i ci co je prowadzą też.
A oto na potwierdzenie traktujący o tym fragnent licencji:"Ultima Online has been designed by Origin Systems for play only on the Service. The Software is licensed to you for play on the Service only. Origin does not grant you a license to use the Software for any other purpose. You agree to play Ultima Online only on the Service and not through any other means. You further agree not to create or provide any other means through which others may play Ultima Online, for example, through server emulators....you cannot run a public UO server for others to play on, and you cannot play on someone elses server. Origin wants to make sure that if you play UO, you play it on an official server, which requires you to have an account which you pay for. It's called protecting ones investment."
Przetłumaczyć na nasze ?!

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 22:18 
Cytuj  
To troche tak jakby gość przyjechał do mnie walonym Mercedesem i się chwalił, że ma lepszy samochód od mojego. :sad:
Tylko nie wytaczaj teraz prosze głównego argumentu emulowców...: :cry: A co ja mam zrobić jak mnie nie stać na gre? :cry:
Odp.: nie graj.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dupre dnia 2002-03-11 22:19 ]</font>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 22:19 
Cytuj  
Obrazek

ile kurwa mozna ??? pytam sie !!

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 22:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-11 21:25, CeTeBe napisał:
--
sa ludzie co niemakrowali, probowales jeszcze lgac ze nie makrujesz ze grasz normalnie itp, i co prawda wyszla na jaw jestes zalosny.....



Ja np. niemkruje... A raczej staram sie, ale mi niewychodzi :smile:
Wszystkie statsy mam z gry i to jest dla mnie najwazniejsze. Wim np. na czym i kiedy szybko rosna skille, co tamowac i kiedy, itp.

A z makrowania to zadna przyjemnosc, ale kiedy potzrbujesz do GM'a 0,3 i przez tydzien nie masz gaina... no to co? Makrowanie!

Pozdrawiam


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

*

Posty: 60
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 01:15 
Cytuj  
Kali makrowac - dobrze
inni makrowac - zle

Ja pierdole... moja bratanica ma 6 lat i jest powazniejsza...
Kto lubi makruje, kto nie nie makruje, kto jest pipa placze ze inni makruja

hawk

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 01:50 
Cytuj  
Nie macrowalem przez 2 lata, a nawet 3. Nie makrowalem na Great Lakes, ani na Cats, ani na Siege. Dopiero na Europa zaczalem, troche nudno w kolko to samo robic. :sad:

A PvP czasami uprawiam, ale rzadko. Na przyklad dzisiaj walczylem sobie na Idocu :smile:.

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 02:41 
Cytuj  
co do umiejetnosci :smile: wczoraj moim swiezo stworzonym charem (wszystkie skille ponizej 60) zalatwilem reda gm maga :smile: kto mi podskoczy ? powiem jeszcze ze mial od zajebania regow potow itp :razz:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 04:02 
Cytuj  
mial cl? :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.