mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 47
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 01:56 
Cytuj  
Wlasnie dlatego ze nie chcielismy placic tych skladek co tydzien po 15k..... bo wlasciwie nie mieszkalismy w gildii i nie zylismy na wasz rachunek wiec jakos mi to nie odpowiadalo jak i Asmowi wiec postanowilismy odejsc... a ze to do ciebie w innej formie doszlo to nie moja wina... a po 2. Ja tam nigdy do Ciebie nic nie mialem, uratowalas mi pare razy dupe, ale szczerze Ci powiem ze czasem masz dziwne odskoki :smile:, a co do GMowych spraw to ja tu nawet sie nie odezwe bo nie mam pojecia o co tam wam poszlo... wasz interes ...

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 01:57 
Cytuj  
skoro nie potrafie trzymac klimaty rpg to dlaczego czasami nic nie pisalas po moich "nie klimatycznych" textach?
a potem jak sie zapytalem dlaczego nic nie mowisz to odpowiedz brzmiala: zatkalo mnie
i zaznacze ze nie zatykalo ci ze wzgledu na to ze bluzgalem czy cos w tym stylu.. bo pmiateam mniej wiecej co pisalem...

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:01 
Cytuj  
ke?


Posty: 19
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:02 
Cytuj  
Gadget tamta sytuacja nie byla jedyna
nie raz sie spodkalem z dziwnymi przypadkami np straz tak nagle sie jej narobilo bo wszedlem do miatsa i nie to zeby ktos tam mieszkal po za demonami, ale to pewnie dziwny zbieg okolicznosci

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:05 
Cytuj  
mam ci dokladnie przypomniec co i kiedy pisalem ?
widze ze cie pamiec zawodzi a szkoda....
taka mloda osoba a juz problemy.. niedobrze...
naprowadze cie...
bylas oczywiscie ty bylem tez ja
czasami tez byl minion i venom ale oni biegali i cos zalatwiali...
a wszystko dzialo sie przed gildia...
jak chcesz pogadac na ten temat to zmeo w kncu zejdzmy z forum i poprzypominam ci wszystko na gg, no chybaz e wolisz abym tutaj to wszystko opisal...

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:17 
Cytuj  
jak tam sobie chcesz...

tak BTW na IRC'u mnie niet .. w zwaiazku z czyims postem... reason ostalam shita na #

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ViKi dnia 2002-03-03 02:21 ]</font>

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:25 
Cytuj  
Co do wyzej to asmodan mowisz o tym aby nie zawracac "dupy" itp. Gm ... zauwarz ze swoim postem sam to robisz a co do klutni Viki z ... to :

1. raczej topic tu nie pasuje
2. na czyims miejscu zastanowilbym sie kto jest na servie dluzej i co soba prezentuje :grin: (docelowo Asmodan vel Crow )


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ged dnia 2002-03-03 02:26 ]</font>


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:26 
Cytuj  
jakbyscie umieli porwadzic server porzadnie to nie rozlecialby sie po 2 miesiacach od waszego panowania (tu slowa do gadgeta).najezdzacie na Viki tak jakby to ona byla winna rozpadowi "waszego" sharda.po prostu znalezliscie sobie pretekst ze viki wszsko zepsula i musicie robic nowy serwer przez nia (przynajmniej tak to wyglada).gdy pierwsz raz zaczolem grac na Dz bylo fajnie i spokojnie,Broneck,Kosmaa,Malcolm( uznanie dla tych ludzi ,którzy tworzyli/tworza klimat DZ/ZS) GM-owali i wszysko bylo ok do czasu gdy Gadget przejoł serwer i zaczol GMowac -kombinowac jak kon pod górke mieszajac non stop.a to ze włazileś (gadget) jako Effanel bedac GM tez swiadczy o twojej niekompetencji.rzadzisz sie jak małpa w zoo zjebujac wszyskich i wszystko .gdyby swiat byl zapelniony takimi ludzmi jak ty ludzkosc wymarłaby.i przestan sciemniac zes aniolek i niczemu nie jestes winny .jak tak dalej bedziesz GMował na tym waszym Zataczajacym sie Swiecie jak na DZ to wspulczuje tym ludziom co tam graja lub maja taki zamiar.ta cała otoczka jaka robisz wokul siebie jest tak żenujaca ze szkoda słów.ic lepiej spac zamiast ludziom marnowac czas.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:28 
Cytuj  
to wyglada jak zgromadzenie ZS:) Mipol pierwszy guildmaster Zakonu, ja, Ged, Asm, Meph.. brak tylko Thezorka, Venona i Solara

jakkolwiek.. wypowiedz Mipola mnie bardzo zaciekawila...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ViKi dnia 2002-03-03 02:33 ]</font>

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:33 
Cytuj  
viki :smile:) hehe no tak
Mipool wcale nie obviniam wiki za to ze server sie rozpadl... czy ja gdziekolwiek cos takiego napisalem....? grrrrrr
Gadget coz tego ze wiki jest dluzej na serverze czy to ma oznaczac ze ma zawsze racje?
sorys tary takia rgument do mnie nei trafia
odpowiednie slowo: paranoja

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:36 
Cytuj  
Quote Mipol :

1. Male pytanie jakiemu rozpadowi czy zmiana pol'a na nowszy jest rozpadem hmm ...(sic)
2. Mowisz nie zrzycac na jedna osobe ... Co wlasnie zrobieles zwalajac na Gadgeta ... ?
3. Nawet Gm czasem musi wejsc inna postacia watpie czy mial poprawione staty lub cos takiego ale duzo zeczy nie widac z oczu Gm'a tylko z gracza czasem ktos musi siem pojawic nie tylko jako Gm


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:36 
Cytuj  
tak BAJ DE ŁEJ
duzo u mnie literowek ale mam ciemno.. zyrandol sie zje... zepsul :smile:

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:37 
Cytuj  
a po co?
GM to GM
Player to Player

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:38 
Cytuj  
Asmodam to ja napisalem wiec odpisywanie do Gadgeta nie ma sensu ale cosh wiesz co ... trohe tak watpie ze mozna zastapic doswiadczenie ,powazanie, i przyhylnosc starych graczy jesli patrzec z tej strony tak oznacza to ze osoba ktora siedzi dluzej zna ciut lepiej swiat itp.


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:44 
Cytuj  
Cytuj:
viki ) hehe no tak
Mipool wcale nie obviniam wiki za to ze server sie rozpadl... czy ja gdziekolwiek cos takiego napisalem....? grrrrrr
Gadget coz tego ze wiki jest dluzej na serverze czy to ma oznaczac ze ma zawsze racje?
sorys tary takia rgument do mnie nei trafia
odpowiednie slowo: paranoja


Asm? Nick kazdego piszez z duzej litery a moje z malej... czy mam to jakos odpowiednio zrozumiec?;/

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:45 
Cytuj  
No Coment cy cus ...po prostu LOL


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:48 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 02:33, Asmodan vel Crow napisał:
viki :smile:) hehe no tak
Mipool wcale nie obviniam wiki za to ze server sie rozpadl... czy ja gdziekolwiek cos takiego napisalem....? grrrrrr
Gadget coz tego ze wiki jest dluzej na serverze czy to ma oznaczac ze ma zawsze racje?
sorys tary takia rgument do mnie nei trafia
odpowiednie slowo: paranoja

a czy ja kurna powiedzialem ze viki jes dluzej na serwie czy co?!? co ty gosciu wiesz wogule .nie byles od poczatku serwa a sie wtracasz jakbys byl jakis stary wyjadacz. Moze ja ci powiem teraz Odpowiednie slowo : Newbie do konta i siedziec.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:51 
Cytuj  
Mipoolq to ja powiedzialem tylko slepota niektorych nie pozwala zauwazac roznych zeczy a co do newbie LOL po raz 2 :grin:


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:52 
Cytuj  
Gedzik... misq chyba niemyslisz ze on mowil do Ciebie:))))

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 02:55 
Cytuj  
Suonko teraz Ciem nie rozumiem jak mowil do mnie czy ja wygladam jak Newbie ? :grin: :grin: :grin:


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.