mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:15 
Cytuj  
wiekszosc ludzi tu byla/jest .. nie dla tego co robila ekipa tylko dla klimatu ktory panowal miedzy graczami... jakkolwiek to zrozumiesz.. przyjaznie itp.. ludzie byli ze soba zżyci..

_________________
[In Nomine Dei Nostri Satanas Lucyferi Excelsi]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ViKi dnia 2002-03-03 05:16 ]</font>

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:18 
Cytuj  
zgadza sie dla klimatu........
ale myslisz Viki ze byloby tutaj tyle osob gdyby server byl do d...uszy?
wtedy malo kto by gral i klimatu tez by nie bylo, bo kto by go tworzyl?

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:21 
Cytuj  
ale na tym shardzie nigdy niechodzilo o ilosc, a o jakosc ludkow.. jesli moge to tak okreslic... czy uwazasz ze .. e sorki niebylo Cie dawniej wiec niewiesz jak bylo...


_________________
[In Nomine Dei Nostri Satanas Lucyferi Excelsi]

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:21 
Cytuj  
z tego co widze to osoby ktore odeszly (w etn czy innys sposob) - Mipool, Viki i pare innych osob to teraz tylko najezdza na server i ludzi go tworzacych...
zachowujecie sie jak male dziecko ktoremu odebrano lizaka...
placze,miota sie a i tak nie moze nic zrobic

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:23 
Cytuj  
Viki skoro bylo tak fajnie a pozniej bylo wszystko BE
to dlaczego jak wszedlem na server pierwszy raz to widzialem cie jeszcze chyba z miesiac pozniej?
akurat pudlo Viki z taka argumenacja

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 05:21, Asmodan vel Crow napisał:
z tego co widze to osoby ktore odeszly (w etn czy innys sposob) - Mipool, Viki i pare innych osob to teraz tylko najezdza na server i ludzi go tworzacych...
zachowujecie sie jak male dziecko ktoremu odebrano lizaka...
placze,miota sie a i tak nie moze nic zrobic



Mialem skonczyc w tym temacie ale ..

To Ty sie mylisz nikt nie odszedl tak do konca i naprawde ... zreszta jest wielu sam jestem jednym z nich sam nie gram a sprawy sa mi bliskie wiec mi ze teraz sie niezle pomyliles i zadne argumenty tego nie zaswiadcza ... :/


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:24 
Cytuj  
Czy ja odeszlam z DZ? Nie... ja poprostu nieprzeszlam do Zaciemnionego Swiata(czy jak to sie tam nazywa) a teraz ogolnie niegram bo zajmuje sie czyms innym, Mipol rowniez znalazl inne ciekawe zajecie


_________________
[In Nomine Dei Nostri Satanas Lucyferi Excelsi]

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:27 
Cytuj  
Ged chyba jednak nie pomylilem sie....
bo czy Mipool dalej by gral gdyby nie "obciecie " statow?
sam napisal ze dobrze iz tak sie stalo bo teraz mogl rzucic uo...
a tak trzymala go tam jego postac...


Posty: 19
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:29 
Cytuj  
Asmodan powtarzasz sie a to staje sie nudne

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dh'oine dnia 2002-03-03 05:29 ]</font>

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:29 
Cytuj  
e-e zauwaz mi nikt nic nie odebral a gdy trzeba tez najezdzam zadko na forum bo nie mam czasu robie to na necie i w mailah to nie jest tak pamietaj demokracja kazdy bez wyjatku kazde zdanie a ze niektorzy maja takie a nie inne :grin:


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:30 
Cytuj  
niestety czasem trzeba sie powtarzac bo niestety nie wszyscy zrozumieli chyba do konca o co mi chodzilo...
przyznaje sie moja wina... nie doprecyzowalem wypowiedzi

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:34 
Cytuj  
Ged!
ale ja nie neguje tego ze czesci ludziom po prostu nie chce sie juz grac... - ty ponoc jestes takim przykladem...
wierze ci...
to byl twoj wybor
ale dla niektorych ten wybor byl ulatwiony :wink: hre hre hre strasty jakie poniesli moralne przekonaly ich do tego aby opuscic ten swiat :wink: koniec tematu... z mojej strony nie chce mi sie odpisywac juz ide cos ciekawszego robic


Posty: 19
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:35 
Cytuj  
Asmodan al ty nie mowisz na temat wprowadzasz burdel az tak masz ochote by tobie odpisywano?
<nie odpisuj>

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:35 
Cytuj  
Asmoden.. jakie pudlo? zwyczajnie milo sie lazilo na wyprawy ze znajomymi i tyle.. ludzie trzymali tam ludzi... znajomi ktorzy razem trasnowali... Ci ktorzy dawali mi piersze zbroje Ci ktorzy pomogli mi uzupelnic ksiege... Ci z ktorymi spedzilam tyle czasu ze sie w glowie niemiesci dlatego tam bylam i wczesniej i potem...

Pozdrowka dla Gedzika... dla Bambi (tego o ogromnej sile rozniwez:D ) dl;a fruwajacego kowala Xerxesa i Mentragora.. dzieki ktorym stalam sie silna
rowniez dla tych, ktorych poznalam pozniej Geda, Thezorka ktorzy pomogli mi w magii
Minionka, ktory pod koniec chadzal ze mna na wyprawy i za scimitarka royalkowego (raz uzytego) Mipolowi... stare czasy Smierci:D
i wszystkim wszystkim innym...
byc moze jeszcze sie spotkamy tak jak dawniej...
tymi slowami koncze posta... na obcym mi forum... juz nie rodzime DZ


_________________
[In Nomine Dei Nostri Satanas Lucyferi Excelsi]


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:36 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 05:11, Asmodan vel Crow napisał:
Mipool nic do ciebie nie mam ale uwazam ze nie slusznie wyzywasz sie na ekipie.. robia kawal dobrej roboty i CHWALA IM ZA TO!
tez kiedys to doceniales (tak sadze) bo inaczej przenioslbys sie na inny server...
twoje zazalenia odnosnie gmow zaczyly sie w momencie gdy straciles staty...
sam sie o to prosiles... byly ostrzezenia, a ze nie do nich nie zastosowales to przykre ale prawdziwe...

c'est la vie

ps
prosze cie nie wrzucaj wicej GMom z DZ



to nie sa zazalenia tylko bronie zdania viki na ktura wszyscy najezdzali ze zwiekszyla staty na jumprezie itp.co do przenosin: po co niby mam sie przenosic jak wyraznie powiedzialem ze chcialem juz wczesniej z tym skonczyc ,a ze skonczylo sie wienźniem i statami to juz inna sprawa.a co do GM to tak: chcialbym piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i to bym uznal za sluszne.:smile:

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:38 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 05:34, Asmodan vel Crow napisał:
Ged!
ale ja nie neguje tego ze czesci ludziom po prostu nie chce sie juz grac... - ty ponoc jestes takim przykladem...
wierze ci...
to byl twoj wybor
ale dla niektorych ten wybor byl ulatwiony :wink: hre hre hre strasty jakie poniesli moralne przekonaly ich do tego aby opuscic ten swiat :wink: koniec tematu... z mojej strony nie chce mi sie odpisywac juz ide cos ciekawszego robic





Kto powiedzial ze nie gram dlatego ze nie kce ale to inna historia itd, itp podpisuje sie pod dh'oine cy ty poprostu nie nabijasz postuw or samfing


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 05:34, Asmodan vel Crow napisał:
Ged!
ale ja nie neguje tego ze czesci ludziom po prostu nie chce sie juz grac... - ty ponoc jestes takim przykladem...
wierze ci...
to byl twoj wybor
ale dla niektorych ten wybor byl ulatwiony :wink: hre hre hre strasty jakie poniesli moralne przekonaly ich do tego aby opuscic ten swiat :wink: koniec tematu... z mojej strony nie chce mi sie odpisywac juz ide cos ciekawszego robic



]
jakbym chcial se nabic staty to bym posiedzial 2-3 dni non stop i mialbym wszysko w punkcie skad odebrano mi staty wiec nie pier... mi tu smientuw ze opuscilem swiat.tak jak powiedziala Viki:znalazlem inne zajecie a Zamulony Swiat mnie nie interesuje jako shard.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:41 
Cytuj  
i jesce jedno odpozdrawiam Viki a w pewnych momentach nawzajem zesmy cwiczyli i magie i uzupelnialismy sobie ksiegi :grin:

Bajdelej nie wypowiadajcie siem o imprezie (lub jumprezie jak nazwal ja MIpol) nie bylo was tam nie wiecie co zaszlo a nawet Ci co byli do konca hyba nie znaja prawdy :razz:

_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ged dnia 2002-03-03 05:43 ]</font>

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:42 
Cytuj  
dh'oine chyba troche w zlym momencie podales text ze mam az taka ochote by mi odpisywano...
zobacz sobie moja poprzednia wypowiedz i nie bluznij synu


Posty: 19
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:48 
Cytuj  
Slonko ja tez Cie pozdrawiam i nie zapomne mile spedzonych chwil na dz z toba


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dh'oine dnia 2002-03-03 05:49 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.