mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 00:34 
Cytuj  
Witam serdecznie

Moje pytanie jak w temacie. Czy jest jakis darmowy MMORPG podobny do Gothica ?. Znam Ultime ale chciałbym cos w 3d a nie 2d.


Posty: 37
Dołączył(a): 1.06.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 01:29 
Cytuj  
silkroad online

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 06:22 
Cytuj  
Risk Your Life - napewno bedzie Ci to przypominalo systemem gry


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 10:44 
Cytuj  
risk your life w niczym nie przypomina gothica, gothic to gra kultowa, a ryl to poprostu kolejny H&S

Polecam World of Warcraft, Everquest 2, bądź Vanguard: SOH (jak tylko wyjdzie)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 10:46 
Cytuj  
te ktore poleciales maja sie nijak do slowa "darmowy"

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 10:48 
Cytuj  
Click

tyle za darmo, i nic ponad to.

Świat jest taki, że lepiej kupić sobie orginał, pograć 30 dni, mieć nawet 2 miesiące przerwy i dokupić sobie abonament za kolejny miesiąc.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 22:47 
Cytuj  
RYL przypomina wg mnie Gothica
+ Sterowanie -mozna sterowac za pomocą myszki jak i WSAD
+ podobnie rozstawione skille
+ może troche grafiką.

WoW - owszem fajna gra ale nigdy w zyciu bym jej nie porównał do Gothica ze względu na samą grafike bajkową. Moze sterowanie i podobne ale mimo wszystko światy się róznią.


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 23:49 
Cytuj  
ok, to teraz czym ryl i wow są podobne i odmienne od gothica

Risk your life (Hack & Slash)

podobieństwa:
- kolorystyka grafiki

różnice:
- Sterowanie
- System skilli
- Gameplay
- Klimat
- IQ wymagane do grania


World of Warcraft (mmorpg)

podobieństwa:
- Sterowanie
- Gameplay
- Klimat
- Historia


różnice:
-kolorystyka grafiki
-system skilli



ExDeaTh napisał(a):
+ Sterowanie -mozna sterowac za pomocą myszki jak i WSAD

W CounterStrike, i Quake 3 też można sterować za pomocą myszki i WSAD (nie wiem czy wiesz, ale w gothicu sie orginalnie chodzi na strzałkach)

ExDeaTh napisał(a):
+ podobnie rozstawione skille

Tylko że w Gothicu nie ma skilli

ExDeaTh napisał(a):
+ może troche grafiką.

Nie grafiką, a kolorystyką

ExDeaTh napisał(a):
WoW - owszem fajna gra ale nigdy w zyciu bym jej nie porównał do Gothica ze względu na samą grafike bajkową. Moze sterowanie i podobne ale mimo wszystko światy się róznią.


światy się nie różnią, w gothicu, tak jak w wowie ludzie walczą z orkami, i bandą innych koszmarnych stworów. Fakt faktem grafika w wowie jest 'pastelowa' ale sam gameplay i historia w grze przedstawiona powodują napływ klimatu właśnie z gothica


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 08:48 
Cytuj  
jak tam chcesz :) moje zdanie jest takie i go nie zmienie , gralem w Gothic 3 i napewno bardziej przypomina mi Risk Your Life jako gre MMORPG niz WoW , tam nie chodzilo mi o pasek skilli ale w gothicu masz taki pasek z itemami , sterowanie wsadem tez dziala , bo gralem :) , no i w rylu glowny konfilkt jest taki ze HUMAN Vs Akkan [ orkowie inaczej zmodyfikowani ] , patrząc na start Gothic 3 - Orkowie najezdzaja na jakąś wioske ..ble ble ble .. A WoW to jest WoW :) typowy swiat Warcrafta :P , powiadasz ze w RYL nie trzeba miec IQ zeby grać buheuhueh :D jakbys nie wiedzial gra nie opiera sie tylko na zdobyciu max lv i miec wypas equip , ale rowniez umiejetnoscią grania , zreszta jak w kazdej grze.


Aha i jeszcze jedno :) Risk Your Life jest zaliczane do gier gatunku MMORPG - a to co Ty tam napisales Hack &.... no to moglby byc juz pod gatunek ale rob co chcesz - TO TEŻ JEST MMORPG.


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 12:17 
Cytuj  
ExDeaTh napisał(a):
gralem w Gothic 3 i napewno bardziej przypomina mi Risk Your Life


kto powiedział, że chodzi o gothic 3 ?

ExDeaTh napisał(a):
powiadasz ze w RYL nie trzeba miec IQ zeby grać buheuhueh :D jakbys nie wiedzial gra nie opiera sie tylko na zdobyciu max lv i miec wypas equip


W tej grze właśnie tylko o to chodzi

ExDeaTh napisał(a):
Aha i jeszcze jedno :) Risk Your Life jest zaliczane do gier gatunku MMORPG - a to co Ty tam napisales Hack &.... no to moglby byc juz pod gatunek ale rob co chcesz - TO TEŻ JEST MMORPG.


risk your life nigdy nie będzie MMorpg'iem, za to do hack & Slash pasuje w 100%, ryl jest poprostu troszke bardziej złożonym Muonline dla 1/4 ineligentów


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 12
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 18:48 
Cytuj  
Ech, czekamy na World Of Gothic... :) (jeszcze sobie poczekamy) Wyobraźcie to sobie ;D Na silniku powiedzmy GII (1 dla mnie też może być), z tym klimatem i wszystkim innym... Aaah :]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 18:54 
Cytuj  
Matrik napisał(a):
Ech, czekamy na World Of Gothic... :) (jeszcze sobie poczekamy) Wyobraźcie to sobie ;D Na silniku powiedzmy GII (1 dla mnie też może być), z tym klimatem i wszystkim innym... Aaah :]


"Jak śmiesz sprzeciwiać się wybrańcowi Innosa ?!"

buahh, ten roleplay :)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 22
Dołączył(a): 4.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 21:19 
Cytuj  
"risk your life nigdy nie będzie MMorpg'iem, za to do hack & Slash pasuje w 100%, ryl jest poprostu troszke bardziej złożonym Muonline dla 1/4 ineligentów"

Teraz to troche kolego przesadzileś... Ale przeciez kazdy ma własne zdanie.Ale jak dla mnie to te jest nadto wygórowane.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 17:37 
Cytuj  
A wow nie polega na nabiciu max levela i zdobywaniu equipu?Tam wiekszasc gry spedza sie w instancjach zeby cos zdobyc.Grałem w oba i wiem.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 18:21 
Cytuj  
Kurt napisał(a):
Witam serdecznie

Moje pytanie jak w temacie. Czy jest jakis darmowy MMORPG podobny do Gothica ?. Znam Ultime ale chciałbym cos w 3d a nie 2d.


Najbardziej zbliżony jest Everquest 2 choć Gothic jest nie do podrobienia.


_________________
OrleOko czuwa...


Posty: 2
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 04:30 
Cytuj  
Dziękuje wszystkim za pomoc. Teraz pozostaje zdecydowac się na którąś i ... niech tylko admin sporbuje w swieta neta odciac :P:P:P


Posty: 16
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 17:11 
Cytuj  
moim zdniem rzadna z tyh gier niejet podobna do gothica wogule niema rzadnej gry mmorpg takiej jak gothic wogule nima żadnij innej takiej gry gothic jest jedyny w swoim rodzju i niepowtarzalny w sumie mogli by zrobic gothica online:)


_________________
"Z popiołów strzelą znów ogniska, A mrok rozświetlą błyskawice, Złamany miecz swą moc odzyska, Król tułacz wrócz na stolicę"

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 19:56 
Cytuj  
Ludzie o czy wy :wtf: gadacie RYL to typowy shit typu H&S WoW to prawdziwy mmorpg... a do gothica nic sie nie porowna... nawet oblivion odpada przy tym...
No i tyle :]


Posty: 26
Dołączył(a): 8.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 20:41 
Cytuj  
Taa... tyle że prawdziwy MMORPG to MMOG bazujący na Hack&Slashu... Ide szukac MMOPnP.


Posty: 46
Dołączył(a): 11.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 20:42 
Cytuj  
zgodze sie bliski jest tylko Everquest 2 ... WoW i RYL oba sa H&S i tylko ze wow ma duzy siwat i zadbany przez adminów ... a questy rzecierz opieraja sie prawie i wyłacznie na zabijaniu czegos

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.