mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 21:11 
Cytuj  
Czy szansa na trafienie jest tak samo obliczana, jezeli walczy sie z lucznikiem ??

Tzn, na straticsie znalazlem, ze szansa na trafienie jakos_tam_zalezy od stosunku skila broni (sword, fencing, ...) atakujacego do skila broni atakowanego.
Czy tak samo jest jesli atakuje sie lucznika, czy tak samo jest jak lucznik atakuje kogos z melee bronia ???

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 21:06 
Cytuj  
Hej! Masz jakies lewe informacje albo cos zle przeczytales albo jestem kompletnie nieswiadomy bo na to czy kogos trafisz brane jest:

1 stosunek twojego dexa do ofiary

2 twoje skille (jezeli melee to przypuszczam ze swordsmanship, a poza tym tactics i w niewielkim stopniu anatomy)

3 skill ofiary (jezeli ma tarcze - parrying, jezeli nie ma ignoruj 3)

4 stosunek taktyki (jezeli twoja ofiara ma wyzsze tactics to twoje sie nie liczy)

tak wiec lucznik jako ze nie trzyma tarczy na obrone z bliska szansy nie ma (tymbardziej ze z bliska nie moze napiac luku by wystrzelic - za malo miejsca)

tak przynajmniej w standardowym SPHERE to wyglada (AFAIK)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 21:16 
Cytuj  
eh ale po co tu sie produkowac :[ emulatory rzadza sie innymi *durnymi* prawami moze w koncu to pojmiesz/pojmiecie
modello walka archera ze zwyklym dexorem wyglada mniej wiecej tak ze.. archer dostaje w dupe
od strzal mozna uciec archer musi stac w miejscu zeby strzelac a nie biegac w kolko tak jak inny dexer :/ a jak spotkasz jeszcze takiego z parry to hoho nawet nie ma o czym tutaj rozmawiac
poki osi czegos nie naprawi to lukiem zabic moglbys tylko jakiegos australijczyka ktory zablakal sie przypadkiem na europie :[
lepiej dziala toto w teamie jednak

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 09:11 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 21:06, NeVerman napisał:
Hej! Masz jakies lewe informacje albo cos zle przeczytales albo jestem kompletnie nieswiadomy bo na to czy kogos trafisz brane jest:
(...)
tak przynajmniej w standardowym SPHERE to wyglada (AFAIK)


Bzdura. Na to czy kogos trafisz ma wplyw wielkosc skila longbow, to czy ofiara stoi do Ciebie plecami i level postaci.
Tak przynajmniej jest w DAoC i moja odpowiedz jest przynajmniej tak samo na miejscu jak Nevermana :grin:

A powaznie:
Tak - liczy sie roznica skili ale wiele osob mowi(ło) ze znaczenie podstawowe ma tez sam luk.
Noel sobie kiedys wyliczyl campujac tytany z lodzi, ze pierwsze 50 strzalow z fresh GMmade bow wali majac WIEKSZY zasieg niz magia (tzn Tytan go nie siegal).
I sporo osob w PvP mowilo tez ze "fresh bow" ma znaczenie i przy dmg i przy zasiegu.

Mnie osobiscie wkurwiali wariorzy majacy tez archery bo nawet jak im sie pouche skonczyly to paralizowanie szlo tak sobie - gosc sparalizowany bral luk do lapy i walil jak tylko do niego podszedlem.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-03-04 09:17 ]</font>

*

Posty: 87
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 10:38 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 21:16, konrador napisał:
moze w koncu to pojmiesz/pojmiecie
modello walka archera ze zwyklym dexorem wyglada mniej wiecej tak ze.. archer dostaje w dupe
od strzal mozna uciec archer musi stac w miejscu zeby strzelac a nie biegac w kolko tak jak inny dexer :/ .....
....poki osi czegos nie naprawi to lukiem zabic moglbys tylko jakiegos australijczyka ktory zablakal sie przypadkiem na europie :[
lepiej dziala toto w teamie jednak


Oj Con, nie znasz sie :smile: Gram archerem i jakos (przy roznym pingu) potrafie zabic z luku dowolnego dexera (nawet ze zwyklego power'a), zgodze sie ze teamie jest lepiej, ale jesli chodzi o duele to tez do wygrania, jak jeszcze wezmie sie kilka agility items to walisz z luku jak z automatu :smile:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 10:57 
Cytuj  
ale to chyba jak ktos nie ma gdzie uciekac albo jak ktos ma bardzo wolne polaczenie bo ogolnie jak kogos walniesz ze 2x to juz nie jest fajnie z healthem pewnie i ja bedac warriorem bez potsow napewno bym wial za ekran... :/

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 12:15 
Cytuj  
Ja teraz robie właśnie Fencer/Archer żeby się pobawić. Sam sprawdzę :grin:. Jeszcze 10 dni i bedę GM

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 13:42 
Cytuj  
Doradzcie mi kim grac gralkem wojem ale chcialbym kims innym ale nie mam pomyslow :sad:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 16:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-04 13:42, Butcher napisał:
Doradzcie mi kim grac gralkem wojem ale chcialbym kims innym ale nie mam pomyslow :sad:

butcher ale gdzie chcesz grac ? Na OSI ??? A jesli na OSI to na jakim servie i co chcesz robic :razz:

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 17:23 
Cytuj  
pewnie przenosi sie na cl lub inny serwer :>>>


_________________
Ashton

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 19:00 
Cytuj  
Na cl to chyba nie .... ale po co sie pyta jaka postac robic skoro ostatnio jak zrobil maga to pomimo dobrych rad dal mu 10 str ?

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 19:55 
Cytuj  
eee rotfl


_________________
Ashton

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 19:58 
Cytuj  
HEHEHEHE
temu panu juz podziekujemy :grin:


_________________
Ikspil

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 19:59 
Cytuj  
kurcze wlasnie nie wiem kim mam grac?
myslalem o polaczeniu maga z kowalem nie wiem czy to dobry pomysl.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 20:36 
Cytuj  
to super do pvp dodaj jeszcze woja bedziesz walil i naprawial se zbroje a w razie czego dobijesz magia mozesz tez dodac tamera zeby pieski atakowaly wroga i begging zeby miec na regi


_________________
Ashton

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 20:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-04 19:59, Butcher napisał:
kurcze wlasnie nie wiem kim mam grac?
myslalem o polaczeniu maga z kowalem nie wiem czy to dobry pomysl.


Butcher to jest server OSI - komercyjny server - za gre na nim sie placi 10 $ miesiecznie !
Nie robi sie postaci wielo zadaniowej chyba ze robisz rzemieslnika.
Jak robisz maga to maga. Jak woja to woja a nie qrde mix kowal-woj-mag :razz:
Kowal sie nie nadaje do walki - brakuje dwuch skilli do porzadnej walki.
Jak robisz woja to licz minium 3 skille bojowe: taktyka, skill broni, anatomia + healing i dodajesz np jesli walczysz swordem lumberjacking. Reszte sobie sam rozpalnuj

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 20:54 
Cytuj  
Mag z kowalem?... Gdzies to juz slyszalem... Ale to niezły pomysł :smile: Oni się z Ciebie śmieją ale spoko. :smile: Chociaż proponował bym małą zmianę... jesli mag to z górnikiem ... bardziej to współgra ze sobą. :smile: Nie, nie dosyć żartów. Wiesz co? A tak wogóle to zobacz jak by wyglądał dzisiaj powiedzmy... Chirurg/górnik ??? Bez sensu co nie? Więc dalej odpowiedź znajdziesz sobie juz sam :smile:

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 21:02 
Cytuj  
on pewnie mysli ze jak mag - kowal to bedzie robil bronie vanq :>>>>


_________________
Ashton

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 22:23 
Cytuj  
On nie wie czym sie rozni vanq na OSI od vanq na SC :grin:

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 23:02 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-04 21:02, CeTeBe napisał:
on pewnie mysli ze jak mag - kowal to bedzie robil bronie vanq :>>>>



Ja wlasnie cos takiego slyszalem: Jak sie ma duzo magery i blacksmithy+arms lore mozna robic magiczna bron...
...
Buahahahaha - czego na tych emulatorach nie ma to az sie nadziwic nie moge :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.