mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 19.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2006, 10:10 
Cytuj  
Przedstawiam wam ciekawą gierke Urban Rivals. Jest to gra typu TCG przez sieć gdzie nasz karty zdobywają doświadczenie jak w RPG. Dziwnie to trochebrzmi ale gra jest warta uwagi. Zasady są na tyle proste że nie czytając ich możemy wygrywać.
Oto link: http://www.urban-rivals.com/


Posty: 18
Dołączył(a): 9.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2006, 21:20 
Cytuj  
Aż się zarejestrowałem, żeby podziękować. Dzięki, genialna karcianka. Prosta i niebywale urokliwa. Niektórzy powiedzą, że za prosta - ja powiem, że ta prostota jest tutaj iście pokerowa. Podpuszczanie przeciwnika słabszymi kartami dając im mało tabletek, gdy przeciwnik spodziewa się sporej ilości oraz inne zagrania tego typu naprawdę dodają smaku gierce. Polecam :-)

*

Posty: 53
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 22:17 
Cytuj  
Świetne! Miło i przyjemnie sie gra, polecam :))


Posty: 37
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:52 
Cytuj  
Polecam :D sam mam juz 9 lvl naprawde polecam :D gra jest swirtna i wciaga!

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 18:27 
Cytuj  
Zagralem w to 2 minuty i wylaczylem... to bez sensu... przeciwnik zawsze 1 atakuje i wygrywa ta gra jest tak pusta ze az sie zdenerwowalem :x
Juz wole grac w TIBIE!!!!!!!!


Posty: 20
Dołączył(a): 19.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 18:42 
Cytuj  
Poprostu nieumiesz grać. A skoro przeciwnik zawsze atakuje pierwszy? z perspektywy twojego przeciwnika to On jest pierwszy a nie ty, czyli nieumiesz grać :P

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 18:44 
Cytuj  
I nie mam zamiaru sie uczyc w to grac... Wole sklejac screenshoty z tibi i grac niz w to :D :lol:

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 20:33 
Cytuj  
lol, gra ma potencjal naprawde:) Grałem troche (17lvl. miałem byłem w odbrej gilidii), ale przestałem grać. Mimo wszystko gra zasługuje na uznanie. Polecam!!:D


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 16:59 
Cytuj  
No, nie powiem, fajno sie gra. Bardzo dobra gierka na zabicie czasu ;)
Albo na odpoczynek od mmo.

A tak btw. nowe karty moge kupywac tylko za donate?


_________________
Obrazek


Posty: 37
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 21:18 
Cytuj  
UP:
jest kilka sposobow na nowe karty :D

1)kupowanie za kase zdobyta w walkach i turniejach (ja kupilem tak 2 karty:D)
2)kupowanie "deckow" za credyty
-kredyty mozna zdobyc:
w turniejach(1 na turniej)
placac
sms za 10zl = 40 credytow
itp all tam pisze

za credyty idzie kupic:
decki po 3 karty(ruzne rodzaje) 20c
deck 8card 50 credytow
1000kasy 10credytow

chyba ci wystarczy :D

jak co gg 8653221 wiem kilka zeczy jeszcze malo narazie 13lvl :D sam kupilem 40 credytow:D moge ci w kilku zeczach pomuc :D

*

Posty: 150
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 21:34 
Cytuj  
Mam prolbem otoz to,chce sprzedac(wystawic karte na sell) ale pisze ze musze pierw zaplacic jakies kredyty zeby moc sprzedawac karty,prosze o malo instrukcje jak to zrobic tzw. "zaplacic te kredyty"

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 04:23 
Cytuj  
Sky napisał(a):
Mam prolbem otoz to,chce sprzedac(wystawic karte na sell) ale pisze ze musze pierw zaplacic jakies kredyty zeby moc sprzedawac karty,prosze o malo instrukcje jak to zrobic tzw. "zaplacic te kredyty"


Smoku12345 napisał(a):
kredyty mozna zdobyc:
w turniejach(1 na turniej)
placac
sms za 10zl = 40 credytow"


Poczytaj wyzej :) kolega wszystko opisal :D ja moze pojde jednak zobaczyc ta gre.


Posty: 37
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 10:22 
Cytuj  
UPUP: niejestem pewien ale zeby sprzedawac karty nietrzeba miec kredyotw ;P chyba.. ja niemialem a sprzedawalem pamietaj ze w decku naraz musisz miec minimum 8 kart! :D

ps:ja mam juz 15 lvl :D zdecydowanie zamalo graczy radakow rozpowszechniajcie gre tez gdzie indziej :D

*

Posty: 150
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 00:25 
Cytuj  
@2xup Ty tez pocztaj :] ,nie chodzilo mi oto jak zdobyc kredyty,tylko jak sprzedawac karty.

@up Mam 8 kart,nawet 9,mimo to,jak chce sprzedac pisze mi ze mam isc od jakiegos sklepu i zpalacic kredyty,zeby moc sprzedac karty...


Posty: 37
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 16:29 
Cytuj  
UP :P niewiem ... hmm moze sam niewiem


polecam wam strone a raczej forum. Nowe o urban rivals sa tam poradniki :D

http://urban-rivals.xt.pl

jest to forum moje i dobrego znajomego sweeter :D


Posty: 44
Dołączył(a): 19.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 16:14 
Cytuj  
Widzę, że temat już trochę starawy, więc uważam że trzeba go odświeżyć 8)
Od tego czasu pojawiło się całe mnóstwo nowych kart, a nawet nawet nowy deck, i do tego kilka nowych trybów gry :D

@Sky Propo twego postu, to zabezpieczenie przed zakładaniem nowych kont i wysyłaniem na główne konto kart z tych kont. Nie można sprzedawać kart aż do czasu zakupienia chociaż raz kredytów. Potem masz wolną rękę.

Karty:
Podstawą są karty. Dzielą się na kilka typów: common (brązowe, częste), uncommon (srebrne, średnie), rare (rzadkie, mocne) i Cr (kolekcjonerskie, "wycofane" z gry z jakiegoś powodu,beznadziejnie słabe lub przepakowane).
Każda karta ma POWER (moc, ten niebieski znaczek) i DAMAGE (obrażenia, ten czerwony), a także BONUS (ten na dole, uaktywnia się gdy mamy w pojedynku więcej niż jedną kartę z danego klanu) i ABILITY (ten na górze, pojawia się od pewnego lvl lub nie ma go wcale). Do tego karty mają swój poziom doświadczenia (od 1 do 5 gwiazdek) i też zdobywają exp. Ogólnie jest 18 różnych klanów z których można czerpać karty, a każdy ma po około 25 kart!

Zasady:
Podczas walki każdy gracz posiada 4 karty wybrane z talii (można je usuwać i dodawać do talii, ale min. to 8), 12 swoich żyć i 12 tak zwanych PILLZ (pigułek :)). Gdy wystawia się kartę do walki przydziela się jej pewną ilość Pillz ( ile to wasz wybór). I teraz POWER karty mnoży się przez ilość Pillz i to jest atak karty (Power*Pillz=Atak). Zwykle wygrywa ta karta która ma większy atak, a gdy już wygra zadaje obrażenia przeciwnikowi. Ogólnie wygra ten kto ma więcej żyć.

Tryby gry:
-turnieje - są rozgrywane co godzinę, można wejść w dowolnym momencie, za walki są punkty które określają twoje miejsce w rankingu. Za sam udział dostaniesz 50 kasy, a za zajęcie miejsca w pierwszej 1/3 wszystkich graczy dodatkowo 1 kredyt. Za miejsce na podium jest dodatkowa kasa i kredyty.
-survivor - chodzi o to by mieć jak najwięcej wygranych pod rząd, można tu zarobić sporo kasy. Za 3 pierwsze wygrane jest po 5 kasy, za następne 3 wygrane po 25 itd. Dodatkowo za największą liczbę wygranych walk pod rząd w jakimś dniu, tygodniu lub miesiącu dostajesz dodatkowe kredyty.
-ELO - zasady ELO przypominają trochę kurnik.pl ;) Posiada się 1000 punktów ELO i w czasie walk zmniejszamy lub zwiększamy tą wartość. Pod koniec tygodnia wyniki są resetowane, a najlepsi dostają masę kasy, kredytów i jeśli mają szczęście kartę rare lub Cr.

Zapraszam do gry ;)

Mogę udzielać nieco pomocy początkującym, gdyż mam dobre serduszko ;)

Link Urban Rivals
I jeśli można to prosiłbym o rejestrację z tego linku. Będę wtedy miał was wtedy od razu we friendach ;) I oczywiście zapraszam do mojego klanu The Masters Of Death :)

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 16:43 
Cytuj  
Polecam, nick w grze taki sam jak na forum.... :P


_________________
...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.