mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 00:38 
Cytuj  
9Dragons to kolejna obok Carpe Diem stworzona przez The Persistent Worlds Company sieciowa gra MMORPG. Tytuł pozwala przenieść się do starożytnych Chin epoki Ming – czasu wielkiego chaosu i wcielić się w rolę młodego wieśniaka, który dzięki wielu treningom i wyprawom zdobywa doświadczenie, poznaje nowe zdolności i w końcu zostaje mistrzem własnego stylu walki opracowanego na podstawie nauk klanu, do którego należy.

Tych natomiast w świecie gry występuje dziewięć. Nazywane są Smokami. Każdy z klanów charakteryzuje się odmienną filozofią, posiada własne sekrety, a jego członkowie poznają sekretne sztuki walki. Niektóre z organizacji wolą starcia z użyciem różnych rodzajów broni (na każdy z klanów przypada około pięciuset rodzajów uzbrojenia), inne preferują walkę wręcz. Są też takie, które koncentrują się na wykształceniu cichych, niewidzialnych i zabójczo efektywnych skrytobójców.

Jak przystało na tytuł mocno osadzony w chińskich legendach, nie mogło zabraknąć w nim rozlicznych szkół walki. Każdy z klanów zna sekrety ponad czterystu stylów. Co bardziej zaawansowani gracze mogą na ich podstawie opracować własną sztukę walki, dobierając zgodnie ze swoimi preferencjami odpowiednie ciosy i zagrania.

W grze znalazło się ponad czterysta pięćdziesiąt podstawowych zadań do wykonania. W miesięcznych odstępach dodawane jest kolejne dwadzieścia do czterdziestu dodatkowych misji.

Walki zostały przedstawione za pomocą animacji poklatkowej, dokładnie odwzorowującej wszelkiego rodzaju ciosy, które można obejrzeć w filmach. Przeciwnicy zostali wyposażeni w sztuczną inteligencję. Uciekają przed mocniejszymi graczami, polują na słabszych, a kiedy zostaną poważnie ranni potrafią nawet popełnić samobójstwo, by uniknąć hańby.

screeny:
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=7075

Rejestracja:
http://www.acclaim.com/

Download:
http://www.acclaimdownloads.com/9dragon ... p_OBv0.zip


Zapewniam że gra jest free bowiem ACCLAIM udostępnia swoje gry całkowicie ZA DARMO ! Rekompensuje to poprzez wprowadzenie reklam w ekran ładowania jak i możliwość zakupienia paczek premium zwiększających EXP lub paczek unikatowo wyglądających przedmiotów.

POZDRAWIAM


:]


Posty: 3
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 01:04 
Cytuj  
ok ok, ale czy sa po polsku / po angielsku opisane gdzies klasy postaci?

*

Posty: 150
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 20:31 
Cytuj  
Mam pytanie do gry ten koles z kapeluszem na glowie (jak w mortal combat ten mag) to jaka to profesja/rasa czy cos w tym stylu?
Edit:Wlasnie sciagam,gry zaczne grac potem dam relacje w kolejnym edycie ;D.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 00:17 
Cytuj  
nie wiem sam :P ale jest ponad 400 ciosów questów kung-fu się mozna uczyć i w ***j innych skilli ta gra jest naprawde rozbudowana gram dopiero 2 dzień :lol:

*

Posty: 82
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 11:05 
Cytuj  
TEZ WŁASNIE ZASYSAM ALE MARNY TRANSWEREK 106A
JAK Z GRAFIKA??


_________________
Miecz przeznaczenia ma 2 ostrza.Jednym z nich jesteś TY "Wiedżmin"

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 18:25 
Cytuj  
Wyłącz capsa chłopcze. Co do tematu jakie to ma wymagania?

*

Posty: 150
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 19:07 
Cytuj  
Mam problem!Uruchomilem gre i klikam "start" po czym pojawia mi sie GameGuard i w okienku niechce pojsc pasek nic sie nie laduje!Klikam retry kilka razy i nadal nic!A jak chce obejsc bez nieog to wyskakuje blad,pytanie do was :
Czemu pasek w GameGuardzie niechce ruszyc? :(
Ps:Nie mam Firefoxa.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 20:13 
Cytuj  
Jakie ta gra ma wymagania ? Strasznie podoba mi się klimat daleko wschodni a na dodatek ta gra to jeszcze beta...


Posty: 22
Dołączył(a): 4.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 22:12 
Cytuj  
Sama gra ze screenów jest bardzo podobna do Silkroad, możliwe ze troche z kalonline.Tylko zeby najpierw oceniać musze w to zagrać zaraz zabieram sie za pobieranie i podziele sie wrażeniami. PoZdrO

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 03:03 
Cytuj  
Grafika jest ładna i wymagania nie wysokie na 5500fx 512 ram 3.4 procek chodzi czysciutko na dosyć ładnej grafice :) a co do problemow wymionionych w wątku to nie wiem mi wszystko hula świetnie :roll:

Sky a moze musisz uruchomic gre tak jak na firefox ?

http://9dragons.acclaim.com/artwork/ffinstaller.htm

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 13:48 
Cytuj  
Byłem betatesterem tej gierki. Ciekawa, ale znudziła mi się po ok 2 tyg. grania. Polecam. Ten z kapeluszem, to włóczęga (beggar) , no chyba, że o kogo innego chodzi. Są w koalicji z tymi z mieczami, i shao ling (ja grałem właśnie tymi z mieczami :P)


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 16:23 
Cytuj  
Darnok napisał(a):
Ciekawa, ale znudziła mi się po ok 2 tyg. grania.

Rzeczywiscie ciekawa :cry: .


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 21:09 
Cytuj  
Ci z mieczami to ludzie z klanu Wu-tang :roll:

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 16:07 
Cytuj  
Tak.Muszę teraz ściągać od nowa grę, bo ta od bety nie działa :/


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

*

Posty: 58
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 17:06 
Cytuj  
bardzo ciekawy pomysł ,świat gry wygląda interesująco. Miejmy nadzieje że za dobrymi pomysłami poszło dobre i przemyślane wykonanie.
No ,ale jeżeli to beta to spodziewajmy się wielu bug'ow.
Ściągam.
Zdrawiam.


_________________
http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=mer
http://reklamowka.com/index.php?affiliate=1521
http://www.zielonymail.com/pages/index. ... d=marciner
http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=marciner
Dzięki ^^

*

Posty: 89
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 18:04 
Cytuj  
Raz się uruchomiło ale nie dało się zalogować a potem nawet nie chciało wejść do menu. Kto ma 128 mb ram i kartę 64 mb to może sobie odpuścić :P

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 21:14 
Cytuj  
to ja

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 10:46 
Cytuj  
A ktoś mógłby powiedzieć więcj na temat gry:sterowanie, rasy, skille itp. Jestem zinteresowany tym tytułem a chciał bym troszkę więcej się o nim dowiedzieć zanim zaczne go pobierać.


Posty: 45
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 06:37 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):
A ktoś mógłby powiedzieć więcj na temat gry:sterowanie, rasy, skille itp. Jestem zinteresowany tym tytułem a chciał bym troszkę więcej się o nim dowiedzieć zanim zaczne go pobierać.
Popieram go:) przyznam przydałoby się coś na rozgrzewke bo troszke ciut skomplikowana gra:)


Posty: 45
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 07:05 
Cytuj  
A właśnie panowie co wy na to żeby założyć pierwszą strone polską o tej grze?? :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.