mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 21:41 
Cytuj  
pewnie mu chodzi o rangera


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 22:55 
Cytuj  
Pewnie, ze ranger - pozwolilem sobie na spolszczenie, aby nie uzyc makaronizmu:P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 01:01 
Cytuj  
Da sie, po to masz refund poiinty.


_________________
OrleOko czuwa...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 11:01 
Cytuj  
ja mam 2 rp, jak tu cofnac wszystkie wrzucone?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 00:35 
Cytuj  
Eagleeyes dzieki - wiesz moze jak sie te punkty zdobywa? bo na razie mam 0:/

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 02:30 
Cytuj  
Sa one przydzielane automatycznie co pare levelkow. Ewentualnie jak beda cos jeszcze z atrybutami mieszac w patchach, to dadza wiecej refund pointow wszystkim istniejacym postaciom, tak jak to bylo pare tygodni wczesniej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 12:07 
Cytuj  
Te punkty mozna dostac kilka na lvl, ja ostanio dostalem 6 na jednym lvl :) z Refund pointsami jest gorzej dostaje sie rzadziej :) A zdobywa sie je automatycznie podczas expa, questingu itp :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 12:11 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ja mam 2 rp, jak tu cofnac wszystkie wrzucone?


Mozesz cofnac tylko tyle ile masz rp, 1rp=1ap :) No i nie mozesz cofnac z tych attrib. do ktorych nie przydzieliles wczesniej ap, no ale to chyba oczywiste, tkak tylko k woli przypomnienia pisze :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 05:54 
Cytuj  
Wiem juz,ze na moim obecnym kompie - 1,25GB RAM i GeForce4Ti4600 128MB da sie jako tako grac w Vanguarda - ale czy procesor Athlon 1700+ XP mu podola? :)
Wszedzie podaja w specyfikacjach C2D albo Athlony z wiekszym taktowaniem :(


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 06:36 
Cytuj  
ja grywam na celeronie 1,8 i jakos chodzi, grafika ma większy wpływ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 09:44 
Cytuj  
ti4600 nie ma pixel shader w ver 2.0 / vertex shader 2.0 , ta gra potrafi chrupac na GTX-ach wiec wiesz :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 00:20 
Cytuj  
Mam problem z jednym questem. Gram tym pierwszym humanem i doszedłem do jakiegoś dormitorium i mam nauczyć się dyplomacji. Rozmawiam z tym gościem i po kilku pytaniach mogę wybrać jakąś rozmowę częśc pierwszą ;P. Jak wezmę tą rozmowę to wyskakują mi jakieś dwa okienka i nie wiem co mam zrobić :P. Proszę o pomoc.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 01:07 
Cytuj  
Ten NPC wszystko dokladnie tlumaczy, wystarczy przeczytac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 09:19 
Cytuj  
Musisz otworzyć menu skilli (p), zmienić na Diplomacy, nacisnąć tam na Strategy pojawi Ci się takie okienko z 5-cioma slotami na karty, karty dyplomacyjne (które dostałeś) przeciągasz na to okienko Strategy i możesz wtedy grać :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 11:28 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Musisz otworzyć menu skilli (p), zmienić na Diplomacy, nacisnąć tam na Strategy pojawi Ci się takie okienko z 5-cioma slotami na karty, karty dyplomacyjne (które dostałeś) przeciągasz na to okienko Strategy i możesz wtedy grać :P

Hmmm problem w tym, że nie mogę ich przeciągnąć :P. Otwieram te okno skilli, zmieniam na diplomacy i chcę przeciągnąć np. Sky's the limit ale nie mogę. Może źle przeciągam ;P. Klikam lewym przyciskiem myszy, trzymam i przeciągam na te puste pole na kartę w strategy i nic. Tej karty w ogóle się nie da ruszyć.
EDIT:
Już wiem w czym rzecz. Te karty musiałem ustawić przed rozmową, podczas rozmowy nie mogłem ;P

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 04:19 
Cytuj  
Czesc

Przejrzalem wszystkie (chyba) posty, ale nie znalazlem odpowiedzi na ponizsze pytania ;).

1. Czy VG ma w chwili obecnej sens dla kogos, kto ma powiedzmy tylko 10h/tydzien czasu na granie? :< Pomijam kwestie 'marnowanego' abonamentu.

2. Pytanie do graczy SB - jak byscie porownali PvP z SB do VG? Nie chodzi mi o same zasady (ze w SB bylo ffa full backpack loot wszedzie poza newbie island, a w VG jest ffa 15% gold loot od 7 lvl przy 5 lvl roznicy, bo to wiem), tylko raczej o porownanie dynamiki i stosunku skilla gracza do levelu/wyszkolenia/ekwipunku postaci, jesli chodzi o skutecznosc w walkach. Mozecie tez porownywac do niedoscignionego UO, ale to chyba akurat nie ma sensu ;).

3. Jakie pingi macie na serwerzach i czy maja duze znaczenie w PvP (w sensie high pinging bastard vs low pb) ?

4. Klucz + ~7 GB do sciagniecia z netu kosztuje 1/3 wiecej niz wersja box (50$ vs 17Ł) ? :E

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 12:05 
Cytuj  
1) Pomijajac kwestie abonamentu to oczywiscie ma sens , w VG nikt cie nie zmusza do klepania levelkow do capa , do farmowania czegokolwiek,masz wolny wybor , mnostwo mozliwosci , endgame jest dostepny pod postacia domkow/high level craft , lodek , statkow , ty sam go okreslasz a nie sztywne ramy mechaniki gry . Przykladowo logujesz sie do swiata i nie wiesz za co pierwsze sie zlapac , masz do dyspozycji crafting (wymagajacy) , dyplomacje (ciekawa nowalijka) , questy (podobne jak w WoW) czy po prostu zwiedzania swiata (ogromna mapa )
Podobnie bylo swego czasu w SWG . Narazie devsi nie okreslili w jakim kierunku beda rozwijac endgame ale mozna wyrokowac ze raczej nie beda w tym elemencie specjalnie kreatywni i bedzie to dungeon crawl z ta roznica ze pozbawiony instancjowania . Poki co mozna sie bawic gra majac to w glebokim powazaniu :)

2)PvP jest bardziej liberalne , wiekszy czas na reakcje , duzo wieksze szanse zabicia postaci nawet o 10 leveli wiekszej w zaleznosci czy uda nam sie nia zaskoczyc (co daje duza przewage) , pvp jest raczej oparte o balans typu papier nozyce kamien czyli praktyczny jego brak ale tuning napewno bedzie coraz wiekszy w tej materii . Poki co powiedzialbym ze VG posiada jeden z ciekawszych systemow pvp z levelowek w dodatku dajacy wymierne korzysci (gold) w przeciwienstwie do bicia punkcikow na ekwipunek do bicia kolejnych punkcikow

3) Lagi sa male a pingi zazwyczaj nie sa duze nawet na US serwerach
na EU nie uswiadczylem nigdy spadku ponizej 250 ms , lag jest zazwyczaj generowany przez niezoptymalizowany engine i sa pochodzenia sprzetowego , niestety to duza wada gry i narazie gracze musza sobie radzic tuningowaniem swoich ustawien w pliku .ini , w pvp jak zawsze ping ma duze znaczenie ale bardziej bym powiedzial ze sprzet posiadany , czesto ginalem bo trafilem akurat na serwer line i chunk sie ladowal


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:40 
Cytuj  
mam juz zainstalowanego clienta, czekam do 16 na poczatek dzialania supportu aby pomeczyc ich o buddy key.
pytanie:
jaka jest teraz obowiazujaca w grze wersja clienta (ja mam 1,74), i czy jesli rozmija sie ona z moja wersja,to czy sa jakies mirrory patchy?
ew. czy wszystkie downloady patchy dokonuja sie automatycznie zanim uruchomi sie Vanguard LaunchPad? :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:47 
Cytuj  
launchpad sprawdza hash headery kazdego pliku , potrafi nawet sciagnac defaultowa wersje .ini (dlatego byly potrzebne manualne updaty cachesize
przed kazda gra)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 10:32 
Cytuj  
Postać można mieć 1 czy więcej?


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.