mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 12:20 
Cytuj  
1. Jaką klasę polecacie do grania solo PvE ? Obecnie gram 19 lvl rangerem ale to że mam problemy żeby solować 3-dots mobki kilka lvli niżej ode mnie jest lekko wkurzające. Szukam czegoś co dawałoby radę 3 dots a także żeby nadawało się do solo pvp. Czy któryś z fighterów nadaje się? Szczególnie na poźniejszych lvlach. Jak nie to jaką inną klasę polecacie?

2. Rangerem gra się całkiem miło. Duży dmg i możliwość atakowania na dystans ale w zwarciu jest beznadziejny jeżeli chodzi o obronę. Pomimo używania evasion i maxowania dexa ciosy wchodzą w niego jak w masło.
Nie wiem jak się spisuje na wyższych lvlach ale podejrzewam że podobnie i zostaje mu tylko solowanie 2 dots mobow. Inna sprawa że ranger stworzony został do walki w grupie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 12:28 
Cytuj  
Klasy leczace maja potencjal, bawilem sie troche klerykiem i spokojnie bralem 2 mobki 2 lvl wyzej na klate. Oczywiscie dps masz mniejszy, ale przyzywalnosc duzo wieksza. Napewno szaman tez jest ok, blood mage. Nie wiem jak konserwy i mele dps. Ja gram sorcem i jest roznie. Normalne mobki bije sie ok. Ale z 2 na twoim levelu jest juz problem czasem. Trafia sie resisty i trzeba uciekac. O co chodzi z tym 3dots? Chyba nie zwrocilem na to uwagi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 12:45 
Cytuj  
Do solo shaman. Jezeli chodzi o tanki to dk i paladyn do solo nadaja sie dzieki "self leczeniu". Co prawda gra solo tankiem jest skuteczna tylko wtedy gdy masz uber ekwipunek. W innym wypadku bedzie to jak z rangerem, paper tank.

Up--> masz takie kropki na przeciwniku ( doty) ktore okreslaja jego trudnosc ( ilosc hp)


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 12:49 
Cytuj  
Dot- punkciki znajdujące się koło wskaźnika lvlu które dodatkowo określają siłę npca. Czym wiecej tym silniejszy. Max 4 bodajże. Nie wiem czy jest jakaś polska nazwa na to :)

Palladyn podobno nie narzeka na nadmiar zadawnego dmgu więc pewnie do solo pvp się nie nadaję. Poza tym chyba nie ma żadnych stunów, rootów i innych tego typu zabawek :) No chyba że poprawili coś w ostatnim czasie.

Shaman może być niezłym wyborem ,szczególnie że słyszałem że całkiem nieźle wymiata w pvp.

Dużo myślałem o DK. Podoba mi się sama ide tej klasy. Zrobiłem sobie nawet DK ale patrząc u DK instruktora mam wrażenie że ma mało skilli. Wiekszość to rozwinięcia tych z poprzednich lvli. Patrząc w wiki na silkyvenom na początku miał ich chyba dużo więcej. DK chyba bardziej do pvp się nadaje od Wariorra i Palladyna. Ma w końcu Shadow Step. Niestety nie miałem okazji wypróbować go w praktyce.


Ostatnio edytowano 18 mar 2007, 13:42 przez Ingvar, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 13:25 
Cytuj  
Maksymalnie jest 6 dotow.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 13:47 
Cytuj  
Shaman (po 15 lev)
Kleryk
Sorc
Necro

Te klasy widzialem solujace 3dot moby (a czasami nawet 4 dot) 1-2 lev powyzej swojego lev.
Pewnie sporo zalezy od ekwipunku ale tego nie sprawdzalem.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 82
Dołączył(a): 4.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 14:46 
Cytuj  
Swoim szamanem bez problemu soluje 3 dot. z 4 czasami sa problemy i zajmuja duzi czasu, ostatnio wysolowalem 4 dot commandera z soutchwatch, ale zajelo mi to 15 min , byl 2 lvl wyzszy niz ja


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 08:50 
Cytuj  
Ja gram clerykiem - lvl 25 atm
Soluje sie ok od momentu az nazbierasz kasy na 2 sety armora - 1 z wisdom do healowania w grupie a drugi str do solo + najlepszy 2h weapon jaki znajdziesz - od tego momentu mozna klepac mobki naprawde wydajnie.


_________________
Germion, GM Twierdza AoC
http://twierdza.org.pl

*

Posty: 139
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 20:42 
Cytuj  
Jeśli solo to tylko i wyłącznie Necro, 3dot no problem, solowanie 4dot castera i melle moba też nie problem ( bicie lekarza mobka trzeba non stop fear kontrolować ) ale IMHO strata 5 minut, w tym czasie można zabić kilka 3dot mobów :)

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 23:19 
Cytuj  
Clerz dają radę w solo przy pakowaniu max wisdom, vitality + siła po równo.
Do tego trzeba mieć najlepszy możliwy młotek z wykręconym DPS + tarcza 20%. Mając bardzo solidny set pancerza (np. Oracle+Elder+fajne żółte części) można bić solo moby 3 dotowe, nawet pięć poziomów wyżej. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 00:27 
Cytuj  
ja na 12 bilem 3 dotowe moby rangerem, ale to nie ma sensu zostaje 10% hp


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 02:36 
Cytuj  
Druidem spokojnie klade 3dot moba na moim lvlu :)


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 11:18 
Cytuj  
psionist tez nie jest zly do solowania

*

Posty: 68
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 13:24 
Cytuj  
Ja na paladyna nie narzekam :) ma jakies tam buffki heal i sporo hp :)


_________________
By AirSienia
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.