mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 13:59 
 
Na kazdym zebraniu jest tak... ze ktos musi byc pierwszy...

stwierdziwszy ze za slowami winny isc czyny, podjalem probe dodania w konfigu naszej zabawki (Strefa Cienia) Nazwy, IP i portu waszej zabawki (Dark Zone) czy uda sie za pomoca tego zalogowac na wasza zabawke - zaraz potestuje :wink: na razie zdziwili sie gracze ze maja jakis "wybor".

Problem bedzie pewnie lezal juz po stronie graczy ze beda musieli np. odpalac z "jedynego slusznego klienta" czyli wybierac shard zanim zaczna logowanie - ale chyba bedize to mniej uciazliwe niz np. ciagla zmiana login.cfg

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 15:08 
 
Nie dziala, ale generalnie nie dziala mi niestety teoretycznie zalozone u was konto - mimo uzywania klienta z waszej strony.

W druga strone sprawdzilem ze nie bedize rozdwojenia klienta, bo z waszego klienta dostalem sie na SC, wiec nie jest zle.

Testuje dalej, moze cos przeoczylem.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 16:44 
 
Stestowane, da sie.

Zwyciestwo niemal na calej linii.
A teraz tak:
uzylem ze swojej strony Ignition umieszczonego u was i waszego clienta (znaczy clienta Dark Zone)
w login.cfg u siebie wpisalem adres naszego serwerka jako pierwszy, wasz jako drugi.

Laczy sie i co wazniejsze daje wybor na starcie a potem dziala. :wink:

W skrocie, mozna juz ze strefy cienia polaczyc sie rozniez z Dark Zone, co wiecej - dziala to jesli uzytkownik posiada ten sam login i haslo na obu serwerach w identyczny sposob jak na OSI - laczysz sie z serverem ktory wybrales.

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 02:15 
 
I tu mam rebus. Zrobiles mi niezlego zonka :)
Widzac te wszystkie klutnie ludzi z roznych serwerow nie sadzilem, ze ktos wpadnie na taki pomysl a tymbardziej go zrealizuje :)
Bede teraz tak samo niedobry jak ty i odwdziecze ci sie pieknym za nadobne ;P
Ide cos podlubac u siebie, jak sie uda dam znac :)

Pozdrawiam.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 15:31 
 
No to powodzenia i niech trzy ksiezyce czuwaja nad Toba (a zwlaszcza czerwony).

A jak juz sie uda to zrobimy podobny kawal CL - jak wszyscy to wszyscy - babcia tez. Co Ty na to?

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 01:05 
 
No i u nas takze dziala :)
Jesli ktos ma ten sam login i haslo na DZ i SC to moze sobie wybrac jakikolwiek serwer i bezproblemowo sie na niego zalogowac. U nas na liscie jestescie jako drugi serwer, przynajmniej tak bylo jak ostatnio patrzylem :)

A co do CL'ki to hm mozna im jajo zrobic, ciekawe jaka bedzie ich reakcja :)
Jakby co, pisz na meila beda do mnie szybciej wiadomosci dochodzic :)

Ech bylbym zapomnial. Dodalem na poczatku drugi wpis do login.cfg wasz IP i port i czasem, lecz nie zawsze przy wyborze serwerow pokazywalo Strefe Cienia. Teraz jest gut, jestescie dopisani do konfiga serwera.

Pozdrawiam.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Malcolm dnia 2001-11-27 01:08 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 09:38 
 
Jestescie pierwszi bo jestescie na D (nie do D zeby nie bylo niedomowien) - wiec CL jakby co wystapi jeszcze przed nami.

Co do pojawiania sie to macie ten sam efekt co i u mnie wystapil - czasem widze logujac sie przez siebie tylko (sic!) Dark Zone - jesli moj jest chwilowo zajety - w tym wypadku pomaga czesto zamkniecie i ponowne uruchomienie Ignition - ale jest to dokladnie rezultat odleglosci serwerow od siebie i dzialania internetu w naszym ukochanym kraju.

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 11:16 
 
To mi sie niepodoba, qrde !
Jak dopisze cl'ke to niedosc, ze bedzie na 1 miejscu to jeszcze moze sie zdazyc, ze bedzie jedyna hyhy.

Ech life is brutal ;P

P.S. Dam znac na meila wieczorkiem co i jak.

Pozdrawiam.

P.S.2: Bylbym zapomnial. Przywatnie sie cos robi w tym watku. Z cl'ki udaja, ze tego nieczytaja ;P hyhy

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Malcolm dnia 2001-11-27 11:17 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 11:18 
 
A myslisz ze mi sie podoba ze na wlasnym serwerze jestem na drugim miejscu a czasem mnie wogole nie ma?

No ale life is brutal and full of zasadzkas...

Czego sie nie robi dla graczy a oni i tak tego nie docenia, ze beda mogli miec jeden plik login.cfg :wink:

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 12:09 
 
Trzeba bylo widziec jakie zdziwienie bylo wsrod naszych graczy hehe
A co to jest ta strefa cienia?
A po co to jest?
heh
i znow trzeba kazdemu z osobna tlumaczyc ;P

Czasem czuje sie jak ojciec. Niedosc, ze cos dla nich robie, to jeszcze musze tlumaczyc po co to robie ;)

Pozdrawiam.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Malcolm dnia 2001-11-27 12:11 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 20:07 
 
Nie przejmuj sie, moi tez sie zdziwili "co to jest Dark Zone?" "Jakis zachodni serwer?" :wink:

No coz. Mniej beda zdziwienii jak wsadzimy CL ale musi mi net zaczac przyzwoicie dzialac, bo na razie mam baaardzo urywane

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 20:18 
 
Heh, to jak u mnie, ale udalo mi sie wrzucic miedzy przerwami :)
Na DZ cl'ka juz na liscie. Zobaczymy jaka bedzie reakcja graczy ;)

Pozdrawiam.


Posty: 46
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 20:20 
 
CL nie udaje ze nie czyta postow u Was. Tylko patrzy co piszecie, nie wnikajac i nie udzielajac sie. :smile:

To ze nikt od nas nic nie mowi, nie znaczy ze nie czytamy ? :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 21:43 
 
Dobra, to Strefa Cienia czeka na zebranie do kupy tylu rzeczy zeby zrobic restart i teoria mowi iz w konfiguracji i Clair's Lair sie winno pojawic. Praktyka pokaze.

Hihihi i niech ktos powie ze sie wzajemnie blotem obrzucamy :wink: - zreszta co kto ma do blota, jakbysmy byli kobietami to ladniej by to co prawda w kisielku wygladalo no ale nie jestesmy nimi. Moze i lepiej


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2001, 13:53 
 
jak na razie u mnie domyslnym serwerem jest DZ, lecz sprawdzilem polaczenie i z SC i z CL'em - dziala bez problemu, tak samo nie odnotowalem takich problemow o ktorych piszecie - ze jest tylko jeden serwer. Idea calkiem OK, dla leniwych :}. mi nie przeszkadzalo nigdy zmieniac login.cfg.
Ale fakt - czesc graczy dowiedziala sie ze nie istnieje jedynie sluszny serwer UO - moze doprowadzic to do przeprowadzek ludzi pomiedzy serwerami - kazdy bedzie siedzia tam, gdzie Jego zdaniem bedzie najlepszy klimat - i chyba wszyscy bedziemy zadowoleni....
no moze nie beda zadowoleni GM serwera gdzie trafi cale talatajstwo i cwiercinteligencja dla ktorej RPG to QUAKE skrzyzowany z Diablo...
Gadget.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2001, 14:41 
 
Takie talatajstwo nigdy nie przestanie nim byc, jesli nie wychowa sie go, ze jest nieco inaczej.

Z drugiej strony IMHO zakazy i nakazy rodza raczej bunt niz wychowuja - przynajmniej w wypadku Polakow, ale z dobrych zrodel wiem ze to samo jest i w innych czesciach swiata - tylko placa troche wiecej :wink:

A pozatym Ultima to jest CRPG a nie prawdziwe RPG - to tak gwoli scislosci - fakt jak na CRPG jest super. Ale to juz na inny watek - chyba.

Na pewno w pewien sposob ulatwi to niektorym graczom (a pewna ich czesc gra na dwoch a moze nawet na wszystkich trzech z tych serwerkow) np. orientacje na ktorym serwerze dzis beda mieli mniejsze lagi - w koncu mozna wykorzystac "magiczne guziki" :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2001, 20:19 
 
Cytuj:
2001-11-27 20:20, Malcolm_feth napisał:
CL nie udaje ze nie czyta postow u Was. Tylko patrzy co piszecie, nie wnikajac i nie udzielajac sie. :)


A dlaczego? :)

Cytuj:
To ze nikt od nas nic nie mowi, nie znaczy ze nie czytamy ? :)


Sadze, ze byloby ciekawie i interesujaco jakbyscie swaja opinie tu wstawili. :)

Pozdrawiam.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Malcolm dnia 2001-11-28 20:20 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Malcolm dnia 2001-11-28 21:19 ]</font>

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2001, 04:44 
 
Znaczy ja w sumie jestem za.. bo jak narazie to odzywaja sie Ci ktorzy maja najmniej do powiedzenia, czyli gracze ktorzy, ze tak sie wyraze sa maniakami waszego servera (czyt. CL), mysle ze Ci co powinni sie odzywac maja o wiele wiecej oleju w glowie i sa o wiele bardziej kulturalni od tych co poki co widzialem... co bylo to bylo, mysle ze bez sensu sie bic kiedy bin laden robi to za nas....:smile:

"Si tu veux te faire sucer la langue, les seins et le con, viens dans mon lit toute nue ce soir. C'est moi qui te ferai voir les anges."

*

Posty: 79
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 22:44 
 
Ja gram glownie na CL... probowalem grac na SC... stworzylem postac. Wybieram Minoc na moje miasto startowe... a tu co? Wyladowalem w Yew... probuje jeszcze raz... to samo! Nic to mysle... ide... 15 minut marszu non-stop i nie spotkalem nikogo poza NPCami i potworkami... Na tym skonczylem zabawe.

DZ jeszcze nie sprawdzalem... wyslalem zgloszenie. Ale z tego co slyszalem to nie wypada zbyt uroczo... pierwszego dnia zabijac koscianych rycerzy? Magow? Smoki?!? Pomijajac juz stronniczosc GMow... ale sie zobaczy to bede mogl cos powiedziec...

Tak wiec CLSE jest fajne... i tam na razie zostane... ;-P


Posty: 2
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 09:20 
 
Moby7777 rozumiem, ze z powodow ktore opisales, wybrales gre na CL. Ale pamietaj, ze "de gustibus...". To, co Tobie moze sie nie podobac, inny gracz przyjac moze za zalete. (Swoja droga cieszy mnie, ze wybrales CL :smile:)

Z oskarzaniem GMow o stronniczosc niemoge sie jednak zgodzic. Jesli nie masz niezbitych dowodow na poparcie swoich slow - nie poruszaj prosze tego tematu. Moze to byc kompletna bzdura, a jedyne co mozesz zyskac to niechec graczy do danego serwera.


_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni,
nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.