mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 20:46 
Cytuj  
a ile ultima byla warta po uo :aos?A w wczesniejszych wersjach mialem moze 11 lat


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2007, 12:31 
Cytuj  
Omg! Co to?! Tak teraz UO wyglada?! Co to sie porobilo...


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 12:24 
Cytuj  
release w US:
Cytuj:
Studio EA Mythic ogłosiło, że oczekiwany przez fanów nowy klient graficzny do dziesięcioletniej już Ultimy Online, poprawiający oczywiście przede wszystkim wygląd gry, został wypuszczony do sieci. Niestety, na razie tylko Amerykanie mogą sprawdzić jak stary król gier MMO prezentuje się w nowych szatach.

Ultima Online: Kingdom Reborn to pełna nazwa debiutującego dzisiaj, darmowego klienta graficznego do tego dziesięcioletniego już, legendarnego MMORPG-a Richarda Garriotta, Ralpha Kostera i reszty ekipy dawnego studia Origin Systems. Nad tym "rozszerzeniem" pracował oddział firmy Electronic Arts o nazwie EA Mythic, dawne Mythic Entertainment, autorzy innego sławnego MMO, Dark Age of Camelot. Po zainstalowaniu całkowicie zmienia on engine, na którym działa gra. Wciąż jest to 2D, lecz dużo milsze dla oka niż stary silnik - z nowymi animacjami i efektami. KR zmienia również w pewnym stopniu interfejs użytkownika. Nie dodaje on nowych elementów do świata gry - taki dodatek pojawi się za kilka miesięcy.

Twórcy mają nadzieję, że dzięki poprawie jakości grafiki do online'owej Ultimy wrócą ci, którzy zrezygnowali z niej dla innych, ładniejszych (choć niekoniecznie bardziej rozbudowanych) gier MMO. Oczekują też, że do świata Britannii zajrzy sporo nowych osób, zachęconych nowym wyglądem. Za jakiś czas okaże się, czy ich przewidywania się sprawdzą.

Kingdom Reborn można ściągnąć z oficjalnej strony gry lub serwisu FilePlanet. Na razie nowy klient jest dostępny tylko dla mieszkańców Ameryki Północnej - nie wiadomo, kiedy Europejczycy dostaną możliwość sprawdzenia odświeżonej Ultimy Online.


http://www.gram.pl/news_9gjgHe2_Ultima_Online_Kingdom_Reborn_debiutuje_w_USA_i_Kanadzie.html

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2007, 00:49 
Cytuj  
Cytuj:
(...) Kingdom Reborn można ściągnąć z oficjalnej strony gry lub serwisu FilePlanet. Na razie nowy klient jest dostępny tylko dla mieszkańców Ameryki Północnej - nie wiadomo, kiedy Europejczycy dostaną możliwość sprawdzenia odświeżonej Ultimy Online.


Nie ma to jak wypowiedź "znawców" tematu czy Ci "profesjonalni" redaktorzy sprawdzają o czym piszą zanim opublikują swoje newsy ?

Ściągnąłem klienta 2 dni po premierze bety, a jakoś nie przypominam sobie by Kraków w którym mieszkam był w USA...


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 22:57 
Cytuj  
Cholera ,dawno tu nie zagladalem ale nie wiem czy jak zrobia wszystko juz jak trzeba to sie na Ultimke nie zaloguje ,sentyment pozostal.... :)
Ile kosztuje teraz miesiecznie?

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 13:08 
Cytuj  
Hubertus napisał(a):
Cholera ,dawno tu nie zagladalem ale nie wiem czy jak zrobia wszystko juz jak trzeba to sie na Ultimke nie zaloguje ,sentyment pozostal.... :)
Ile kosztuje teraz miesiecznie?


Cześć, hehe, kopę lat, kosztuje chyba 13,99 Euro... jak chcesz tylko zobaczyć to pewnie na urodziny odblokują na trochę wszystkie konta, nie jestem do końca pewien czy warto wracać, ja w zasadzie już nie gram, ale konto mam aktywne :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 13:22 
Cytuj  
heh mnie tez czasem nachodza mysli co by pograc w uo ...
na szczescie dosc szybko mi przechodzi :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2007, 12:51 
Cytuj  
Ok, wyszła już pełna wersja KR, nie żadna beta - jak wrażenia?
Dalej tak badziewnie jak podczas testów?


_________________
Obrazek

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 15:16 
Cytuj  
pozwolcie ze odkopie watek,
Moze ktos naskrobac pare zdan jak to teraz wyglada na osi po wejsciu retail KR ? Nie ukrywam, ze myslalem dzisiaj nad sciagnieciem klienta i odpaleniem ktoregos konta, tak for fun.
Anyways, dzieje sie cos w UO i czy poczatkowo golymi toonami ze zrobionymi skillami cos zdzialam ?

Pozdrawiam
N

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 16:25 
Cytuj  
Obecnie Nadek odbywa sie sprzatanie swiata )) nic sie nie dzieje jak zwykle... nie ma z kim grac PS-y sa do niczego nie przydatne. KR lepiej nie odpalac ... Tak ja ty masz chec pograc tak my definitywnie po 10 latach odchodzimy z UO Jesli beda chetni w ciagu 2 miesiecy pokasuje pozostale konta i moge oddac 3 domki 18x18 w dogodnych lokalizacjach. Pozdrawiam
Ps..a moze by tak Rafalku cos sie napic?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.