mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2007, 22:50 
Cytuj  
Heh nie bijcie jak juz bylo walkowane ale ostatnio bylem troche zajety i przestalem grac w cokolwiek. Teraz mam znowu troche wolnego to moge zaczac i oto pytanie do was drogie dzieci :)

Warto zaczynac w VG jezeli mam zamiar grac w AoC i prawdopodobnie jak tylko wyjdzie to sie przestawiam. Czy raczej ta gra oferuje fun dopiero na wyzszych levelkach ? Wiem ze pewnie bylo walkowane ale jakos nie chce mi sie przetaczac wszystkich postow a search jak zwykle mnie nie lubi :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 00:42 
Cytuj  
Powiem szczerze ze mam identyczny problem, rowniez przenosze sie na AoC tak wiec podpisuje sie pod pytaniem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 00:54 
Cytuj  
Sam nie wiem co wam odpowiedzieć. Vanguard niewatpliwie jest najlepszy, a z drugiej strony martwy. Zła polityka firmy, bugi, dupe kasy, chinscy spamerzy, niekompetentni GM-owie, wysokie wymagania, marne i niezbalansowane PvP a z drugiej strony piekny i rozbudowany swiat, swietny klimat, swietny crafting, dyplomacja , rozbudowany heveresting, statki , mounty, flying mounty i ta przestrzeń i wolność. Fakt faktem, ze gra od 0- 40 lvl naprawde sprawia ogromna przyjemność.
Polecam ale ze wzgledu na wyludnienie nalezy spodziewac sie grania solo, lub zabrac ze soba paru kolegow.


_________________
OrleOko czuwa...

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 19:33 
Cytuj  
no wlasnie tego sie najbardziej boje ze jednak wyludnienie bedzie na tym poziomie ze sobie nie pogram . Nie specjalnie lubie solo :/ ehh moze sobie w GW popykam do tego czasu :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 20:13 
Cytuj  
Vanguard dzieli los Shadowbane? :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 08:18 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
no wlasnie tego sie najbardziej boje ze jednak wyludnienie bedzie na tym poziomie ze sobie nie pogram . Nie specjalnie lubie solo :/ ehh moze sobie w GW popykam do tego czasu :)


Nasz Team PvP ma napisane 'Population Low' ale nie przesadzajmy z samotnością. Spotkania z frakcją przeciwną jak i z ludźmi po naszej stronie barykady i spontaniczne teamy się zdarzają wcale często, więc nie jest tak tragicznie :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'


Posty: 14
Dołączył(a): 29.05.2007
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 02:06 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Sam nie wiem co wam odpowiedzieć. Vanguard niewatpliwie jest najlepszy, a z drugiej strony martwy. Zła polityka firmy, bugi, dupe kasy, chinscy spamerzy, niekompetentni GM-owie, wysokie wymagania, marne i niezbalansowane PvP a z drugiej strony piekny i rozbudowany swiat, swietny klimat, swietny crafting, dyplomacja , rozbudowany heveresting, statki , mounty, flying mounty i ta przestrzeń i wolność. Fakt faktem, ze gra od 0- 40 lvl naprawde sprawia ogromna przyjemność.
Polecam ale ze wzgledu na wyludnienie nalezy spodziewac sie grania solo, lub zabrac ze soba paru kolegow.



Sa wakacje wiec mam troche czasu na jakies mmorpg i chcialem sie dowiedziec czy sytuacja w tej grze jakos sie zmieniła?

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 08:59 
Cytuj  
Wiem ze kiedys trial byl dostepny poprzez poproszenie GMa na czacie. Teraz nadal mozna go tak zdobyc?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 09:06 
Cytuj  
Capslock napisał(a):
Sa wakacje wiec mam troche czasu na jakies mmorpg i chcialem sie dowiedziec czy sytuacja w tej grze jakos sie zmieniła?


Nie zmienia sie - nie ma ETA odnosnie merge, nowe patche praktycznie sie nie pojawiaja.
Z przykroscia to powiem ale zaczynanie gry w tej chwili mija sie z celem chyba ze ktos traktuje to jako singlowke z elementami multiplayera - po prostu ludzi jest za malo zeby VG mozna bylo traktowac jako rasowe MMO.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 12:00 
Cytuj  
Ale czy gra w sama w sobie jest dobra? Mysle ze jednak zaryzykuje kupno.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 19:52 
Cytuj  
Tak, bardzo dobry mechanizm i sama idea - taka "ultimowa" z duzą wolnościa wyboru tego co chcesz robic.
Swietnie opracowany crafting (nie widzialem nigdy w zadnej grze lepszego), przyzwoicie zrobione ekspowanie, fajne questy etc. Dobry system PvP choc czesc klas jest niezbalansowana.
Housing, statki, mounty - wszystko zrobione bardzo "naturalnie" (tzn bez ograniczen typu instancowane miejsca na domki albo predefiniowane obszary/trasy do poruszania sie na statkach/koniach).

To czego brakuje to end game - na chwile obecna jest to tylko grind jak w WoW. Tyle ze nie jest w instancjach wiec jesli po merge bedzie przyzwoita populacja to bedzie urozmaicony przez PvP.
Bardzo brakuje i na razie nie ma tego nawet w planach jakis system castle siege - to naprawde potrafi wiele zmienic i dac duzo satysfakcji (patrz L2 - w sumie nudna i srednia gra a od dawna trzyma przyzwoity poziom populacji dzieki temu ze mozna walczyc o miasta i czerpac zyski z ich posiadania).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 21:15 
Cytuj  
Zatem wypada mi czekac na serwer merge, wtedy spytam ponownie czy warto. Mam nadzieje ze odpowiecie ze jest lepiej. :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 22:19 
Cytuj  
Też mam taką nadzieję, choć moja gildia jest wytrwała i cały czas mnie atakuje, żebym zaczął grać. Mówi że wiecej osób i mniej bugów już.. czekam na ten merge :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.