mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 16:36 
Cytuj  
Kude nuda w te wakacje i mam ochotę na jakiegoś racera, ale większość co znam to albo development, albo trza czekać na bete albo nie da się zarejestrować. Sprawdzałem już wiele gier:

1. Kartrider - po 1 becie już dawno i nie wiadomo czy Nexon się podejmie dalszej z tą grą pracy a na koreańskiej wersji nie da się zbytnio zarejestrować bo zwiększyli zabezpieczenia
2. Come On Baby - angielska wersja miała jakoś wyjść niedługo ale jakoś w ogóle teraz strona nie działa no to wałek, jeszcze spróbuję na JP
3. Drift City - czekam czekam i czekam na tę betę w ijji i doczekać się nie mogę, a koreański Skid Rush już nie do zarejestrowania się bo trza przesłać im fotkę ID karty :/
4. Ray City online - na chińską CB'tę nie zdążyłem a na koreańską nie moge sie zarejestrować
5. Crazy Speed Online - nie wiem kiedy zaczną CB'tę, gdyż dopiero co była pokazywana na ChinaJoy'u 07'
6. CTRacer - angielska wersja (raczej indyjska) niby jest na CB'cie ale w downloadzie ciągle coming soon...
7. Nitto 1320 Legends - gierka niby fajna ale żeby sobię dobrze pograć trza w nią zaski z lekka zainwestować
8. Upshift Strikeracer - mało emocjonująca i nikt nie chce grać w trybie bez broni
9. TopSecret - ciągle development i zapewne dopiero wyjdzie po 2008r.
10. Level-R - muszę czekać na nowy monitor gdyż przyciemnia mi grę i prawie nic nie widzę (poza tym w ogóle jakoś trasy ciemne w tej grze)
11. Team Revoluxion - chwile była ale się zmyła, odeszła jak większość gierek

Jeśli ktoś zna jakiegoś racera ale nie takiego durnowatego jak Vs Online itp. to prosił bym o napisanie. I proszę o nie pisanie postów że to nie ten dział gdyż nie widzę żadnego działu Darmowe MMO.

Edit: Ehh czyli jakoś widzę że nie mogę się spodziewać pomocy w tej sprawie :/ Dobra już kit z tym mam kolejne koreańskie. Jak ktoś chce link to proszę bardzo:

http://www.boosteron.com/

*

Posty: 100
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 17:54 
Cytuj  
Może TrackMania Nations ??


_________________
Obrazek
Obrazek
HaHa! xD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.