mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 21:49 
Cytuj  
Guciek napisał(a):
Voyage Century


to i:

Discovery Online

podobno dwie podobne gierki


_________________
Free your brain of your mind

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 22:56 
Cytuj  
Sorry że jeden pod drugim ale teraz moje poszukiwania... jako że ostatnio praktycznie nie grałem wogóle w MMO to stwierdziłem że pasowałoby w coś popykać...

No więc szukam takiej gierki żeby 1) była w 3d (jakieś ogarnięte 3d... nie chiński crap)
2) miała system jakichś sensownych questów... chociaż w sumie niekoniecznie. W grindfest też idzie niekiedy pograć w party ^^)
3) wolałbym uniknąć sztucznego IMHO podziału na frakcje, pragne rozbudowanego PvP miedzy gildiami itd.

o przypomniało mi się 1:
W grze ma być postać HEALER, bo chcę uniknąć gry w PotWars
Cóż żeby nie zawężać sztucznie możliwości na tym poprzestane.

dzięki z góry ;) ;)


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 13:31 
Cytuj  
Allods jak narazie bije rom i wowa klimatem oraz grafa.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 16:22 
Cytuj  
No wygląda to fajnie ;p może troche opowiedz?

a wogóle to będzie za darmo?


_________________
Free your brain of your mind

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 16:32 
Cytuj  
to tylko po rusku jest?

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 18:55 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
to tylko po rusku jest?


jest strona CB w języku ang. czyli gra chyba też... ale na filmach to tylko po rusku widze ;p tak swoją drogą to to CB polega na tym że trzeba się tylko zarejestrować na stronie i grać? Bo narazie nie ściągam - jest masakryczny transfer, ze 40kb/s, a żadnego "get a key" nie widze.


_________________
Free your brain of your mind

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 20:43 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
Sorry że jeden pod drugim ale teraz moje poszukiwania... jako że ostatnio praktycznie nie grałem wogóle w MMO to stwierdziłem że pasowałoby w coś popykać...

No więc szukam takiej gierki żeby 1) była w 3d (jakieś ogarnięte 3d... nie chiński crap)
2) miała system jakichś sensownych questów... chociaż w sumie niekoniecznie. W grindfest też idzie niekiedy pograć w party ^^)
3) wolałbym uniknąć sztucznego IMHO podziału na frakcje, pragne rozbudowanego PvP miedzy gildiami itd.

o przypomniało mi się 1:
W grze ma być postać HEALER, bo chcę uniknąć gry w PotWars
Cóż żeby nie zawężać sztucznie możliwości na tym poprzestane.

dzięki z góry ;) ;)


wszystko masz w sunonline.webzen.com :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 21:00 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Karioker napisał(a):
Sorry że jeden pod drugim ale teraz moje poszukiwania... jako że ostatnio praktycznie nie grałem wogóle w MMO to stwierdziłem że pasowałoby w coś popykać...

No więc szukam takiej gierki żeby 1) była w 3d (jakieś ogarnięte 3d... nie chiński crap)
2) miała system jakichś sensownych questów... chociaż w sumie niekoniecznie. W grindfest też idzie niekiedy pograć w party ^^)
3) wolałbym uniknąć sztucznego IMHO podziału na frakcje, pragne rozbudowanego PvP miedzy gildiami itd.

o przypomniało mi się 1:
W grze ma być postać HEALER, bo chcę uniknąć gry w PotWars
Cóż żeby nie zawężać sztucznie możliwości na tym poprzestane.

dzięki z góry ;) ;)


wszystko masz w sunonline.webzen.com :)


ale healera tam w klasach nie widziałem chyba, czy jest?

@ed
a już widze, elementalist może tak pójść. moze dzisiaj w nocy ściagne albo jutro w szkole ^^


_________________
Free your brain of your mind

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 21:56 
Cytuj  
I w ogole nie chinski crap :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 22:15 
Cytuj  
moze i chinski ale za to bez grindu tylko na questach.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 51
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 gru 2009, 21:44 
Cytuj  
Znacie moze mmo, ktore dziala na systemie podobnym do RF'a? Mowie tutaj o dwoch albo wiecej frakcji ktore ze soba rywalizuja. Zdobywanie pkt badz czegos innego za zabicie wroga z przeciwnej frakcji itd. Bylbym bardzo zainteresowany wlasnie tego typu gra. Z gory dziekuje :)
Lub jakies mmo, ktore najlepiej zaczac poneiwaz jest swietny x-mass event : )

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2009, 22:49 
Cytuj  
TigerForce napisał(a):
Znacie moze mmo, ktore dziala na systemie podobnym do RF'a? Mowie tutaj o dwoch albo wiecej frakcji ktore ze soba rywalizuja. Zdobywanie pkt badz czegos innego za zabicie wroga z przeciwnej frakcji itd. Bylbym bardzo zainteresowany wlasnie tego typu gra. Z gory dziekuje :)
Lub jakies mmo, ktore najlepiej zaczac poneiwaz jest swietny x-mass event : )



moją ulubioną gierką na podobnym systemie było Knight Online.. - wojny pare razy w tygodniu pomiedzy 2ma rasami (około 400v400), dodatkowo CZ - obszar open pvp, za PK na wojnach i w CZ dostawało się National Pointsy - był ranking najlepszych graczy, ale też najlepsza gildia otrzymywała swój zamek, no ale to za zamierzchłych czasów, po pierwsze bez tandetnych dodatków, po 2gie gra spełniała swoją role jakieś hmmm 6 lat temu? możesz spróbować ale jest to konkretny grind fest i nie wiem czy zainteresuje kogoś dzisiaj... zwlaszcza z tandetnymi dodatkami.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 00:59 
Cytuj  
startrek online :D

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 23:21 
Cytuj  
yyyy yyyy wow


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 21:22 
Cytuj  
A ja szukam gry, w którą
będę mógł zagrać choćby pół godziny-nie jak to w przypadku silka- czekanie od 5 na ranem na wbicie na serva
nie będzie nudna - czysty grind- nuda, czyste questy-NUDA!
system pvp
party/orgi/gildie
podbijanie statów/ statów broni
kilka ras i klas do wyboru

grafika do pewnego momentu nie gra roli - o gorszej lub podobnej grafice do tibii odpada.

niezbyt oblegana przez polaków - "ktury" "wogule" na global channelu niemile widziane

Grałem w - Archlorda, Runes of Magic (5 gb ściągania, a gra jest TAK BEZNADZIEJNA, że szkoda gadać), Dofus, Tibia, Mu, Anarchy Online, Kal online, ryl, ultima online, WoW)


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 07:51 
Cytuj  
Witam

Szukam darmowego MMORPG podobnego do L2.Chodzi mi głownie oto żeby było troche ras(elfy,krasnoludy,orki itp.) i klas bo w wiekszosci które teraz znajduje jest tak że 4 klasy 1 rasa i do tego nie da się zmienić płci.
D&D,Rohan,RoM,JD,Rakion itp odpadają.


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 00:28 
Cytuj  
jak lubisz cyberpunk to polecam anarchy online.

Znowu szukam :D

Szukam gierki w której wystarczy się skupić np na danym zawodzie (kowal,rolnik itp itd), ale także i na klasie. Nie chcę kradziejskich servów ultimy... ale coś w jej stylu.

może być nawet webgame, byle w miarę rozwinięte.

Do tego szukam jakieś fantasy webgame... ale rozbudowane, a nie - kowalstwo tylko, żeby zrobić strzały, bo reszty się nie opłaca, ras wiele ale prawie niczym się nie róznią itp.


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 09:52 
Cytuj  
Erepublik? Taka symulacja realna swiata w sumie ;) Polska aktualnie jest potega dzieci 'dzieciom demotywatorow" ;f
Aktualnie mozesz byc produkowac, wydobywac i budowac(sa trzy skille) ale ma wejsc nowy modul ekonomiczny, gdzie bedzie od zasrania zawodow. Np. zeby zbudowac dom w firmie beda potrzebni architekci, muracze i cos tam jeszcze :P
http://www.erepublik.com/
I z refem jakbys mial ochote :D http://www.erepublik.com/en/referrer/tiomor


Posty: 1
Dołączył(a): 14.02.2010
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 18:50 
Cytuj  
Witam, szukam ciekawego rpga w 2D, nie chodzi mi o jakies gierki w stylu "mangowym" czyli te wielkie miecze itd i raczej nie osadzonej w jakies przyszlosci, taki klimacik fantasy.

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 10:40 
Cytuj  
Maple Story

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.