mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 8.09.2010
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 15:27 
Cytuj  
Szukam gry mmorpg 3D (male wymagania bo chce grac na lapku) lub 2D, w ktorej itemy po zabiciu mobka trzeba z niego wyciagnac (tak jak w WOW, 4STORY lub TIBII), a nie ze itemy wypadaja na ziemie.
Ot mam takie zboczenie, ze gram tylko w takie gry, bo wkurza mnie gdy itemy leca na ziemie i trzeba je zbierac :P

Oczywiscie prosze o gry, ktorych nie wymienilem, czyli:
- WOW
- 4STORY
- TIBIA
odpadaja.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 16:09 
Cytuj  
omg... 3/4 MMO tak ma, brak słów, nie chce mi sie wymieniać tysiąca tytułów w których jest corpse loot, rzeczywiście zboczeniec z ciebie x_O


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 9
Dołączył(a): 8.09.2010
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 19:21 
Cytuj  
Jasne tysiace gier, tylko ze ja juz przepatrzylem na YT wszystkie gry z mmorpg.org.pl i jakos procz tych co wymienilem, rzadna nie miala corpse loot (dobrze ze chociaz dowiedzialem jak sie to nazywa).
W takim razie, skoro znasz tysiace takich gier o wzglednie malych wymaganiach to chociaz podaj mi ze trzy najciekawsze.
A tak, to kazdy moze napisac "znam miliardy takich gier, ale nie chce mi sie napisac" ....

PS. Do tej pory gralem w wiele gier mmo i spokojnie moge napisac, ze 3/4 gier to loot spadajacy bezposrednio na ziemie, a nie w ciele moba.
Ciekawe, ze na tyle gier (setki) ktore sprawdzalem, praktycznie wszystkie tak maja (loot na ziemi).

PS2. Nie chce ci sie wypisac kilku gier to nie zabieraj glosu, jakos zeby pierdolnac fraze "omg brak slow" miales czas napisac.
Smęty zostaw dla swoich przyjaciol, nie masz ochoty pomagac - nie pomagaj...


Ostatnio edytowano 2 paź 2010, 20:13 przez garczek, łącznie edytowano 3 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 20:09 
Cytuj  
Ultima Online :]
Na darmowkach masz do wyboru serwery RPG i zwykle napierdalanie:D. Zaleznie od tego co lubisz;] (czasami fajnie sobie z kimis pogadac zanim sie go zabije). Masz full loot czyli giniesz - tracisz wszystko. Z tym ze gra na darmowkach w wiekszosci przypadku opiera sie na itemkach tworzonych przez graczy, wiec wystarczy odpowiednio zasobny portfel albo znajomy crafter i raz dwa sprzet odzyskujesz. Oczywiscie sam zawsze moze zrobic wojo-kowala np. i nie miec problemow ze straconym sprzetem;]

Jak to ci interesi to wal na pmke, swego czasu mocno siedzialem na Polskiej Ultimowej scenie wiec teoretycznie dobrze sie orientuje w serwerach.

Aha, grafika jest 2d i straszy zdeczka, choc skoro mowisz ze masz masochistyczne zapery(patrz Tibia) to raczej nie powinno ci to przeszkadzac;]


Posty: 9
Dołączył(a): 8.09.2010
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 20:13 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Ultima Online :]
Na darmowkach masz do wyboru serwery RPG i zwykle napierdalanie:D. Zaleznie od tego co lubisz;] (czasami fajnie sobie z kimis pogadac zanim sie go zabije). Masz full loot czyli giniesz - tracisz wszystko. Z tym ze gra na darmowkach w wiekszosci przypadku opiera sie na itemkach tworzonych przez graczy, wiec wystarczy odpowiednio zasobny portfel albo znajomy crafter i raz dwa sprzet odzyskujesz. Oczywiscie sam zawsze moze zrobic wojo-kowala np. i nie miec problemow ze straconym sprzetem;]

Jak to ci interesi to wal na pmke, swego czasu mocno siedzialem na Polskiej Ultimowej scenie wiec teoretycznie dobrze sie orientuje w serwerach.

Aha, grafika jest 2d i straszy zdeczka, choc skoro mowisz ze masz masochistyczne zapery(patrz Tibia) to raczej nie powinno ci to przeszkadzac;]

OK dzieki, zobacze filmiki i jak mnie zainteresuja, to sciagne ;)
Odezwe sie jak zaczne grac na PM ;)
Pozdro

EDIT:
UO jest platna gra (a jak mam placic to wole WOWa), a na prywatnych serwerach nie grywam, bo to marna zabawa - tak samo jak w WOW prv.
Mimo to dzieki za propozycje.

Karioker - znasz tysiace gier z corpse lootem, a nie potrafisz trzech chociaz wypisac?

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 11:43 
Cytuj  
garczek napisał(a):
...
EDIT:
UO jest platna gra (a jak mam placic to wole WOWa), a na prywatnych serwerach nie grywam, bo to marna zabawa - tak samo jak w WOW prv.
Mimo to dzieki za propozycje...


I tu się mylisz kolego ;] cała esencja i KLIMAT tkwi właśnie w prywatnych serverach.

timor napisał(a):
...Aha, grafika jest 2d i straszy zdeczka, choc skoro mowisz ze masz masochistyczne zapery(patrz Tibia) to raczej nie powinno ci to przeszkadzac;]

Ostatnio wyczytałem w newsach, że na UOClone (dawnym, teraz sie chyba inaczej nazywa) mają wprowadzić najnowszą wersję (3D).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 13:41 
Cytuj  
I to ma byc zacheta?:D
Przeciez to wyglada i jest tragiczne :D
A co do UO, to faktycznie, mowilem o prywatnych i darmowych serwerach. I czesto prywatne serwery sa cholernie rozbudowane skryptowo. Czyli w praktyce masz wiecej, choc mzoe nie konieczneie lepiej i za darmo. A wiem co mowie bo 7 lat(z mega przerwami:D) siedzialem na jednym z tych serwerow;]


Posty: 2
Dołączył(a): 4.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 16:35 
Cytuj  
Witam gralem kiedyś w taką grę przez przeglądarkę co się miało własną planetę. NIE JEST TO OGAME. Proszę o pomoc. Pamiętam jeszcze że miała dość długi link.?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 17:47 
Cytuj  
Kazdy kosmiczny klon ogame :|
Jakies blizsze wskazowki?:D


Posty: 9
Dołączył(a): 8.09.2010
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 20:50 
Cytuj  
Ok dalem rade sam znalesc gierke warta uwagi (z malymi wymaganiami i z corpde lootem) - nazywa sie Zentia (dopiero co weszla na rynek).
Z filmikow wygladajak kolejny klon wow'a, lub jak 4story, ale skoro ma mniejsze wymagania, to na laptopie sobie spokojnie posmigam :)
Dzieki tiomor za checi ;)

*

Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 21:24 
Cytuj  
Tayos napisał(a):
Jednak opcja pvp, ze stoja 2 postacie i na siebie rzucaja skille jakos mnie nie przyciąga(przynajmniej tak to na filmikach wyglada), wiec jak mozna, to prosil bym o jeszcze jakies propozycje, nie koniecznie z przejmowaniem miast, ale przynajmniej z jakim ciekawym systemem walk gildii ;]

Jesli chodzi o ciekawe PvP to moim zdaniem najlepsza gra do tego to Knight Online. PvP tam jest szalone, zależy od umiejętności (combo), myślenia taktycznego i umiejętności grania w grupie oraz oczywiście przedmiotów i levelu. Kiedyś był tam mega grind, teraz można expić przez pvp eventy, które są kilka razy dziennie.

Nie wiem jakiego rodzaju postacie lubisz, tu masz film hybrydowego classic priest z battle priest i party play:
http://www.youtube.com/watch?v=79Pydcv9Bk4

Paper pure bp, solo chyba:
http://www.youtube.com/watch?v=zeuS6_GaU6M

Tu mag:
http://www.youtube.com/watch?v=A42quD5T81E

Innych postaci nie lubię, wiec nie mam filmikow, ale są tysiące na youtube.

Minus gry to community, którego średnia wieku strasznie spadła przez lata, i była inwazja turków, i 80% ludzi teraz gada tam po turecku, paranoja.

Więc jakby co - server: wybierz carnac west, bo tam mówią po angielsku, polsku, hiszpańsku, turk ip ban tam jest.


_________________
Shakes & Fidget | Knight Online | Torchlight 2 | WarCraft 2 | Diablo

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 19:29 
Cytuj  
Szukam gry mmorpg.

+ przynajmniej 2 strony konfliktu (podział zło,dobro,neutrale)
+czary, umiejętności
+ mile widziany nie tylko czysty grindcore
+ crafting mile widziany
+ itemy z losowymi statsami mile widziane
+ różnorodność broni mile widziana
+ transformacje/przywołania mile widziane
+ parę raz/klas
+ sensowne pvp, nawet na niskich lvlach mile widziane
+ free
+ samodzielne rozdzielanie statsów/ trenowanie statsów mile widziane.


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 22:09 
Cytuj  
Rajczi napisał(a):
Szukam gry mmorpg.

+ przynajmniej 2 strony konfliktu (podział zło,dobro,neutrale)
+czary, umiejętności
+ mile widziany nie tylko czysty grindcore
+ crafting mile widziany
+ itemy z losowymi statsami mile widziane
+ różnorodność broni mile widziana
+ transformacje/przywołania mile widziane
+ parę raz/klas
+ sensowne pvp, nawet na niskich lvlach mile widziane
+ free
+ samodzielne rozdzielanie statsów/ trenowanie statsów mile widziane.


w sumie to w WoWie masz wszystko oprócz _free_, może warto...?


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 12:40 
Cytuj  
Rajczi napisał(a):
Szukam gry mmorpg.

+ przynajmniej 2 strony konfliktu (podział zło,dobro,neutrale)
+czary, umiejętności
+ mile widziany nie tylko czysty grindcore
+ crafting mile widziany
+ itemy z losowymi statsami mile widziane
+ różnorodność broni mile widziana
+ transformacje/przywołania mile widziane
+ parę raz/klas
+ sensowne pvp, nawet na niskich lvlach mile widziane
+ free
+ samodzielne rozdzielanie statsów/ trenowanie statsów mile widziane.


poza wowem, romem i innym wowopodobnym gniotem,


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!


Posty: 21
Dołączył(a): 4.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 19:38 
Cytuj  
Może Regnum Online? W osobnym wątku piszę o tej grze, nie jest to żadna kopia wowa czy koreańskich mmo, być może przypadnie Tobie do gustu. Osobiście - polecam.


_________________
Obrazek
Oficjalna strona polskiej gildii Regnum Online


Posty: 24
Dołączył(a): 6.11.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2010, 21:37 
Cytuj  
Grałem kiedyś w taką gierke przez Jave ale nie moge sobie spomnieć tytułu...
Symulator farmy tzn. sadzisz rozne roslinki itp. a potem brało się je i tak jakby wkładało do koła fortuny. Były tam lvle itp. Była tam szansa na bonus ale mogłeś też stracić wszystko.. Wchodziło się na strone, sciągało pliczek, a potem za pomocą tego pliczku z powrotem na strone i się klikało w taki przycisk i się gra uruchamiała ale nie w przeglądarce tylko w oknie Javy chyba. Stawiało się tam płotki itp. Pamięta może ktoś tytuł? Bardzo mi na tym zależy, będe wdzięczny.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2010, 21:53 
Cytuj  
Kojarzy mi sie z My Tribe z Facebooka, zerknij no na to.


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 6.11.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2010, 22:00 
Cytuj  
O niee xD Nie to... Grafika była lepsza... Jak sie nie myle to takie 2,5D, Ni to 3D a i do 2D nie podobne... Dzięki za chęci.

PS. Dalej tego szukam!

*

Posty: 58
Dołączył(a): 1.12.2009
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 19:38 
Cytuj  
szukam gry podobnej do WoW(duża ilość questów) Silkroad (możesz połączyć klasy jak war/cler)

ewentualnie gry podobnej do rakiona (walki na arenach)

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 21:38 
Cytuj  
Z Twoim opisem to tylko Runes of Magic się kojarzy. Jest darmowy nawet. Ma od pyty questów podobno i da się łączyć klasy ;). Tylko klient duży. Ale jest nawet polska wersja językowa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.