mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 06:38 
Cytuj  
jagiellonczyk14 napisał(a):
szukam prawdziwej strategii nieważne czy browserowa czy nie czy po angielsku czy Polsku byle naprawde strategiczna (przez pojęcie strategiczna mam na myśli gre gdzie można wygrać z przeciwnikiem który ma większe siły jeśli sie zastosuje odppwiednią strategie)


pewnie Heroes of Newreth czy jak to sie tam pisze, ewentualnie Atlantica Online.


_________________
Free your brain of your mind

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 08:10 
Cytuj  
albo league of legends, darmowy chociaz a i nawet lepszy od HoNa;]
Tylko LoL i HoN to sa rasowe klony moda do warcrafta 3 - Dota. Wiec latasz jednym bohaterem tylko i tluczesz innych;]

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 12:25 
Cytuj  
no wlaśnie, to dota. w sumie mi chodziło o takie HoMM przez neta i chyba się minalem z nazwą xd


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 6
Dołączył(a): 25.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 16:59 
Cytuj  
SZUKAM GRY ale uwaga jestem obrzydliwie wymagający :)


MOJE WYMAGANIA PRIORYTETOWE

1.Darmowa inne nie wchodzą w gre xD
2.Grafika ma być co najmniej dobra to też nie wyskakujcie z Metinem,Rohanem i innym badziewiem.
3.Żebym nie musiał tam sam jak palec sterczeć
4.Ładna efektowna walka, ciekawe spele
5.Questy tak żebym nie musiał grindzić przez pół dnia
6.Brak chińczyków przecież nerwicy idzie dostać przez te skośne oczka
7.Brak plansz generowanych tylko na 1 gracza lub party, no chyba że jakiś dungeonik ale nie cały czas np GW, D&D

MOJE WYMAGANIA "POZOSTAŁE" - czyli takie żeby było idealnie

1.Świetnie by było jak by akcia toczyła się w średniowieczu
2.Nie lubie szklanych pomarańczowych błyszczących toporów lepszy jest zardzewiały miecz ^^.
3.Wiem że i tak nie ma takiej gry :D


Przypadło mi do gustu:
SUN- To było dość dobre
MU-ale wtedy jeszcze byłem mało doświadczony wiec brałem co popadnie
4story i Runes of Magic - No bo mnie na WoWa było nie stać swoją drogą wstydze sie że w 4story grałem.
Guild Wars- ale tu mapy generowane na 1 osobę!

Poza tym grałem jeszcze w jakieś 75 MMO ale żadne mnie nie zachwyciło. Pokładam nadzieje w TERA i LOTRze który ma być za nie długo darmowy.

Tales of Fantasy - grał w to ktoś opłaca się ściągać?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 18:04 
Cytuj  
Allods online, Dungeons & dragons online, wkrotce lotro... albo juz jest.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 00:37 
Cytuj  
Alods Online jest tak samo przeslodzony i oczojebny jak WoW. Dodatkowo gra jest chujowo przetlumaczona, malo ludzi gra i grajac czujesz ze coraz wiecej rzeczy ci umyka jak nie korzystasz ze sklepiku za irl cach.

Dungeons And Dragons Online (darmowa czesciowo ale mozna zajebiscie za free pograc) oraz Lord Of The Rings Online (darmowa czesciowo od jesieni/zimy 2010) i przypuszczalnie bedzie mozna zajebiscie za free pograc) spelniaja 90% twoich wymagan.
Za LOTRO nawet warto placic TBH. Oplacilem niedawno Lifetime i imho gra po fixach combatu i 2 dodatkach jest zajebista (bo po premierze nie zachwycala) a na horyzoncie duzy patch z nowa zona i dodatek z Rohanem/Isengardem w 2011. :) IMHO najlepsza inwestycja twojego czasu na ten moment, gra ma przed soba swietlana przyszlosc plus spelnia znakomita wiekszosc twoich wymagan - wlasciwie jedyne czego nie spelnia to ze nie "dzieje sie" w sredniowieczu, ale seting jest dosc podobny do Sredniowiecza tbh.

BTW. Co za czasy ze najlepszymi grami MMO na rynku (pomijajac EVE) beda darmowki. :) Plus nie wiem nawet kiedy ale Turbine wkoczylo na pierwsze miejsce moich ulubionych developerow. :)


Posty: 6
Dołączył(a): 25.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 09:18 
Cytuj  
W Allods grałem ale no cóż hhmmmmmmm gra taka sobie grafika całkiem całkiem ale te krzywe mordy + mozolna walka z której nic nie wynika ni zrobiły na mnie wrażenia

D&D grałem ale nie lubie gier gdzie latam sam po planszy już wole odpalić GW

LOTR- Nooo na to zacieram rączki już od dłuższego czasu i myśle że to będzie moje wybawienie.


No i ściagłem Tales of Fantazy a tam znowu pełno chińczyków arghhhhhhhhh

W najbliższym tygodniu mam w zamiarze przetestować AIKE nie cieszącą się w Polsce zbytnim poszanowaniem.

Dzięki za odp

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 09:21 
Cytuj  
ale lotro w sumie nie ma zadnego pvp ;p

a poki co od darmowek nie nalezy jeszcze wiele oczekiwac. Jest jeszcze Chronicles of Spellborn, Global Agenda. Ma byc tez Vindictus...

No i GW2 bez abonamentu.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 10:48 
Cytuj  
Martial Empires Open Beta rusza 30 Czerwca, grałem w CB i dość ciekawa, nie ma strasznego grindu, Item shop zbalansowany i nie daje widocznej przewagi w grze. Po OB postacie nie będą usuwane.

Forum:
http://martialempires.gamigo.com/forum/ ... ay.php?f=2

Info o grze:
http://martialempires.gamigo.com/das_spiel/


Posty: 6
Dołączył(a): 25.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 16:58 
Cytuj  
W chronicle of spellborn grałem, całkiem niezłe ale ludzi maluśko.
Vindictus i C9 puki co nie opłaca się chyba czekać
Matrial Empires- o tym tytule nie wiedziałem, miło zobaczyć coś nowego


Posty: 1
Dołączył(a): 28.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 cze 2010, 09:12 
Cytuj  
Szukam mmo w stylu runes of magic, tzn darmowa, exp zdobywany poprzez questy, na wyższych levelach dungeony/raidy, przydaly by się też siege, albo jakoś dobrze rozbudowane wojny gildii. Runes of Magic mi nie podpasowało bo jest denny system dwuklasowości, a i sama gra nie ma polotu. Mam świadomość darmowego lotra i to mnie bardzo cieszy, ale chciałbym pograć w coś w międzyczasie. Pozdrawiam, z góry dziękuje :)


Posty: 6
Dołączył(a): 25.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 18:44 
Cytuj  
SUN- expisz tylko i wyłącznie na questach i dungeonach(ale to później) + szybki exp+ zajebista grafika + na początku trudno troche :)


Posty: 2
Dołączył(a): 19.07.2010
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 16:16 
Cytuj  
Witam. Cechy MMORPG której szukam:

# Brak botów, itp
# Grind głównie w party, nie solo
# 3D
# Coś co ją wyróżnia np. dobre pvp aby można było co wygrindowaną postacią robić, lub jakieś eventy, wojny ras, itp
# Gra może być płatna, ale tylko jednorazowo (czyli tak jak np. Guild Wars)

Najważniejsze pogrubiłem.
Czytałem już dużo opisów i widziałem filmiki z różnych gier ale nie mam łącza, aby je wszystkie sprawdzać.

Grałem w (czyli tych gier już nie podawać): RoM, Rappelz, Silkroad, Battle of Immortals, Flyff

Na koniec proszę o opinie nt. tych gier nad którymi się zastanawiam:

# Avalon Heroes
http://avalonheroes.pl.alaplaya.net/

# Florensia
http://pl.florensia-online.com/

# The Chronicles of Spellborn
http://spellborn.acclaim.com/

# Archlord
http://archlord.webzen.com/

Pozdro

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 18:34 
Cytuj  
1) Avalon Heroes - nie wiem, ale nie wyglada zbyt dobrze.
2) Florensia - j/w
3) TCoS - przyjemna gierka, acz pusta. Pare topicow nizej masz nawet temat o niej.
4) Achrlord - Grind pelna para, na upartego mozna to robic w party :D

Jesli nie chcesz grindu to szukaj WoWo klonow, z racji z tego ze opieraja sie one wlasnie na WoWie, grindu tam nie ma, za to 'tysioncpincset' questow typu przynies/zabij/zbierz i wszystkich kombinacji tego.


Posty: 2
Dołączył(a): 19.07.2010
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 19:02 
Cytuj  
Przed chwilą trafiłem na SUN Online
http://sun-online.pl/
Wygląda ciekawie. Grał ktoś?
Cytuj:
3) TCoS - przyjemna gierka, acz pusta. Pare topicow nizej masz nawet temat o niej.

Wyczytałem tam o postaciach, serwerach, lokacjach itp, ale jak się przedstawia pod kątem eventów, walk pvp, czy znalezieniem jakiegoś party?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 20:21 
Cytuj  
W Anarchy Online jest tylko grupowy grind. Nie ma tez botow (nie liczac tych co Eng stawia :P)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 08:42 
Cytuj  
O, Anarchy mozna smialo poleciec. Stare ale jare.
Chociaz grafika moze troche bolec. Chyba ze juz wprowadzili ten nowy silnik, ale nie wiem. I nie chce mi sie sprawdzac:D

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 12:22 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ale lotro w sumie nie ma zadnego pvp ;p

a poki co od darmowek nie nalezy jeszcze wiele oczekiwac. Jest jeszcze Chronicles of Spellborn, Global Agenda. Ma byc tez Vindictus...

No i GW2 bez abonamentu.


Jak to nie ma jak jest:P

http://www.youtube.com/watch?v=srFuJgAGe_0&feature=related

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 12:34 
Cytuj  
Ale Monster Play nie jest porywajacy. Biorac pod uwage ze sens wchodzenia tam wlasnym charem jest od max lvl dopiero. Monsterkiem mozesz juz z maxem lvl biegac na char normalny wbije bodaj 20lvl


Posty: 6
Dołączył(a): 25.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 15:46 
Cytuj  
Cierpię na nudę . Pomóżcie!!!
Lubie gothica znacie może jakieś podobne mmo?RYL? gameplaye raczej zniechęcają...
Tak co by grafa była też w miarę na poziomie i bez monotonnych questów( zabij 75 niedźwiedzi itp)
Dungeony też nie zaszkodzą.
Fajnie jak by animacja walki była elegancka(taka jak w Matrial Empire jest spoko :D)
No... więcej grzechów nie pamiętam ;)


Everquest 2 niedługo będzie ale ja do tego czasu nie wytrzymam :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.