mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 22.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 12:41 
Cytuj  
Zrobię, jak będę chciała ^^.

Przyszłam, zapytałam, dostałam co chciałam, skomentowałam, podziękowałam i więcej mi trzeba, a już na pewno tyrania przez osobę, co zachowuje się jak dziecko ("mój lizak najlepszy").

Każdy ma swój gust. I na pewno dużo lepiej się zachowuję niż ty ;)

No to byłoby na tyle :) Bye ^^

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 21:03 
Cytuj  
Highlander wg. mnie masz rację,ale bez przesady nie napinaj się :). GW2 moim zdaniem będzie kozackie i niech tylko wyjdzie,będzie trzeba kupić od razu. A te Kabod mnie rozśmieszyło,będzie trzeba obadać. Ciekawa dyskusja. I tak zagrasz dziewczyno w to,co będziesz chciała,można po prostu rzucać tytułami,a Ty tylko zerkniesz. I sama zdecydujesz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 22:04 
Cytuj  
Indoctrine napisał(a):
Koleś napisał(a):
Pograł bym w coś z craftem, houseigniem, jakimiś gildijnymi twierdzami walką o terytoria rozbudową itp, ale podstawowo warunek WSZYSTKO TLYKO NIE AZJATYCKA SKOŚNE SRACZKI...


WurmOnline na serwerze Wild. Wszystkie itemy są craftowane. Housing pełny, gdzie chcesz i jak chcesz. Twierdze to inaczej ufortyfikowane wioski i miasta, sztuka fortyfikacji to ważna rzecz. Terytoria są podzielone na trzy frakcje, polityka jest bardzo ważnym czynnikiem community.
Grafika nie mająca nic wspólnego ze skośnością.


Jestem starym weteranem wurma ^^, grałem jeszcze za czasów bety. Generalnie szukałem czegoś darmowego (w wurma nie chce grać za free) bo zakładam że gra znudzi mnie szybko i przestanę grać ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 23:31 
Cytuj  
jestem wysoce daleki od napinania się, po prostu absurd i tyle.


_________________
.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 1.12.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2010, 15:10 
Cytuj  
Szukam prywatnego serwera wow na którym gra dużo polaków (serwer nie musi być polski), na którym działały by instancje, raidy, battlegroundy itd. Serwer musi mieć co najmniej exp x30


Posty: 17
Dołączył(a): 19.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 16:22 
Cytuj  
Z Polskich serwerów polecam Hellground albo Sunwell. Około 2 k ludzi online jest.


_________________
Recnzje, Pierwsze wrażenia (video), gameplaye, darmowe MMO, Machinima oraz trailery z darmowych gier http://mmotime.pl/

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2010, 22:41 
Cytuj  
Ardis napisał(a):
Z Polskich serwerów polecam Hellground albo Sunwell. Około 2 k ludzi online jest.


to raczej nie są takie high raty jakie by sobie życzył. Jak chcesz jakiś fun z instant 80 to możesz sprobować VCN ale ostrzegam że pojedzie cię jak szmate każdy kto wydał na ten serwer chociaż 10$


_________________
Free your brain of your mind

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2010, 22:41 
Cytuj  
szukam jakiegoś kosmicznego mmo; miałem cheć na Taikodoma ale póki co jest off...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2010, 22:53 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
szukam jakiegoś kosmicznego mmo; miałem cheć na Taikodoma ale póki co jest off...


Black Prophecy i Jumpgate: Evolution


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2010, 23:13 
Cytuj  
zasadniczo chciałem pograć teraz a nie w przyszłości ;]

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 17:52 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
zasadniczo chciałem pograć teraz a nie w przyszłości ;]


a co z evką? :(


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 18:25 
Cytuj  
Brak mi czasu i chęci na angażowanie się w eve, za dużo wymaga od gracza.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 14:01 
Cytuj  
A więc tak. Szukam sobie gry.

- - ma być
* - opcjonalnie
- więcej niż 4 klasy
-exp nie opiera się tylko na grindzie
- po parę buildów postaci * najlepiej, żeby było moża wybierać samemu skile itepe, przy okazji tworzyć nowe buildy

- pvp *pk * RvR

- kilka ras

*dużo różnych itemow

-system craftu




Grałem w :
Rohan
Archlord
Dofus

I te gry mi się spodobało. Boli mnie w 2.ch pierwszych grind, w trzecim to, że bez p2p średnio da sięgrać.


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 21:35 
Cytuj  
RoM, Allods...


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 17
Dołączył(a): 19.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2010, 11:29 
Cytuj  
Polecam: EverQuest II, Lord of the Rongs Online, Shaiya i może jeszcze Perfect World


_________________
Recnzje, Pierwsze wrażenia (video), gameplaye, darmowe MMO, Machinima oraz trailery z darmowych gier http://mmotime.pl/

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2010, 18:43 
Cytuj  
Ardis napisał(a):
Polecam: Shaiya


Cytuj:

- - ma być

-exp nie opiera się tylko na grindzie


oh please...


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2010, 19:10 
Cytuj  
Ardis napisał(a):
Polecam: EverQuest II, Lord of the Rongs Online, Shaiya i może jeszcze Perfect World


Lord of the Rongs online to coś nowego ?:P

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2010, 20:15 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Ardis napisał(a):
Polecam: EverQuest II, Lord of the Rongs Online, Shaiya i może jeszcze Perfect World


Lord of the Rongs online to coś nowego ?:P


i napisałeś to tylko po to żeby mieć kolejnego posta


_________________
Free your brain of your mind

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2010, 20:17 
Cytuj  
Ardis napisał(a):
Polecam: EverQuest II, Lord of the Rings Online, Shaiya i może jeszcze Perfect World


EQ2 odpada z powodu pvp, średnia grafika na high
Lotro odpada z powodu pvp, lotro to jak chcesz grać pve najlepiej okazjonalnie
RoM ok jak na darmówkę czyli odpada
Allods to jakiś żart

Najlepiej EvE masz pvp, crafting, politykę, płatna, ale przy samozaparciu i znajomości gry w czasie triala jesteś wstanie kupić plexa (zmienia trial na full, dodaje 30 dni do konta) za iski (gold) na handlu, w inny sposób też choć dłużej


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2010, 10:53 
Cytuj  
Niah napisał(a):

Najlepiej EvE masz pvp, crafting, politykę, płatna, ale przy samozaparciu i znajomości gry w czasie triala jesteś wstanie kupić plexa (zmienia trial na full, dodaje 30 dni do konta) za iski (gold) na handlu, w inny sposób też choć dłużej


Gosciu szuka raczej darmowek, a eve darmowe NIE JEST ;c.
Nie wiem co jest z wami, fanami eve - ale jestescie jak fanboye WoWa. Wszedzie, ale to doslownie wszedzie musicie wpieprzyc swoje trzy grosze o tym jakie to eve jest fajne, i jaka fajna polityke ma i jakie fajne pvp. Kij z tym ze polityke bawi sie 1% graczy a pvp dla szarego gracza ktory tlukl wczesniej w bardziej "fantasy" gry jest poprostu nudne. O questach nie wspomne, bo to jedne z nudniejszych jakie widzialem w mmorpgach.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.