mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 15:56 
 
Anapolon znasz się na zegarku?

*

Posty: 88
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 15:58 
 
No cos zle tego newsa zrozumialem chyba :P O 19 beda klucze dopiero na multiplay i kto pierwszy wezmie ten se zagra ?

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 16:01 
 
Najmniejszego nie mam. Tyle, że mogli podać wcześniej, że ob będzie ogólnie dostępna a nie tylko z d2d/ea:) Kupiłbym WARa w Ultimie zaoszczędzając 16 zł.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 16:08 
 
Aha. No tak, racja. Ale sam widziales jaki sie burdel zrobil jak Mythic oglosil ze na US beda mieli dostep do OB, w GOA musieli (jak rozumiem) wszystko zalatwic w ciagu kilku dni.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 16:15 
 
http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en101&lang=en

Jest oficjalny news o kluczykach do ob

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 16:31 
 
To reraz mam sie jeszcze gdzies dodatkowo rejestrowac zeby dostac klucz? Co za lamy..

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 16:32 
 
Dodatkowo? To jest rejestracja aby dostac klucz bez posiadania CE czy innego sposobu jaki byl wczesniej. Poprostu szansa dla ogolnej populacji na kluczyk.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 16:35 
 
Problem z combatem rozwiazany :)

Z forum na Warhammer Alliance, post elder beta testera:

Cytuj:
As you know, the Elder Beta servers are still under NDA, so I can't really say much besides this:


Combat has been fixed. It is so much more responsive now. It feels exactly like WoW combat (fluid, responsive, etc.).

Seriously, I had a huge issue with this during previous betas but the update I just installed fixed it. Not even exaggerating.


kilka ciekawych informacji od niego w tym watku dalej
http://warhammeralliance.com/forums/sho ... hp?t=71829

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 16:44 
 
szkoda, ze ten jeden fix jest kosztem spierdolenia wielu innych rzeczy.
ale gratz wowkids gora.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 16:48 
 
Mendolenie, poprawili bardzo duzo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 16:49 
 
Mendol napisał(a):
szkoda, ze ten jeden fix jest kosztem spierdolenia wielu innych rzeczy.
ale gratz wowkids gora.



moglbys rozwinac co stracilismy dzieki usprawnieniu dynamizmu combatu?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 16:49 
 
Jakich ? Tylko nie gadaj ze NDA..
Cytuj:
moglbys rozwinac co stracilismy dzieki usprawnieniu dynamizmu combatu?

wiecej wowkidsow bedzie grac w wara :<. /cry :<

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 16:59 
 
Moze zerknijcie na ten temat ?

Masa ludzi, oddanych WAR od poczatku prac nad nim, nienawidzacych WoW-a, bardzo cieszy sie z tego posuniecia. Mimo, ze nie przepadaja za Blizzem w kwestii jego rozwiazan dt contentu, to potrafia przyznac, ze pod wzgledem engine-u gry od WoW-a moga uczyc sie wszyscy.


Ponadto poprawili jakies rzeczy graficzne i mase innych spraw.

A nawet gdyby cos ucierpialo kosztem combatu to i tak warto aby tak sie stalo. Z prostej przyczyny, jak combat, ktory stanowi sedno tej gry bedzie niegrywalny (non responsive, non fluid) nie bedzie miodny, nie bedzie mial tego czegos, to chociazby gra byla cudem pod kazdym innym wzgledem, ludzie nie beda w nia grali. Poniewaz zdecydowana wiekszosc swojego czasu spedzac sie bedzie na combacie, a przynajmniej bedzie to core tej gry, wiec musi byc z tego przyjemnosc, chec wracania do tego.


Ostatnio edytowano 3 wrz 2008, 17:00 przez simo, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 16:59 
 
nie wiem czy ktoś jest zarejestrowany na www.warhammermovies.com
ale ja kilka minut temu dostałem maila z wiadomością że dostałem na tej stronie PM, a on jest takiej treści

Cytuj:
Warhammer Online: Beta Key Giveaway!

Hi Varenthin

The privilege has been given to us from Mythic Entertainment to hand out OPEN BETA-keys to the upcoming game: "Warhammer Online: Age of Reckoning", starting the 7th of September. Only the most active Authors will be first to secure a beta key and YOU are one of them!

Try the game out, maybe record a few combat scenes or do it exploration style, the key is yours to use anyway you want.

Are you interested? Click the link below for information on how to claim your key:
http://www.warhammermovies.com/betaclaim.php?keyid=xxx

You are free to pick up your key anytime before the 7th of September, any key not picked up before open beta starts will be void.

To download the client, use the torrent or file server:
http://download.goa.com/war/clientdl/wa ... ta.torrent or http://betamirror.warhammermovies.com/

Note, the keys will only work on European servers but even if you live in the US you should be able to use it.

Best Regards
Uzbeki, Founder
WarcraftMovies.com

phi ja to mam farta do tych beta testów :) dostaje się do wszystkiego open i closed, jedynie jeszcze DFO się opiera :) (sorry za ten mały flex, jeżeli ktoś go za takie coś uzna)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 17:00 
 
Cytuj:
gry od WoW-a moga uczyc sie wszyscy.

Jak od kogos moga sie uczyc to od EPIC -;-.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 17:02 
 
Tematu juz nie ma na WA..

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 17:04 
 
cenzura dziala.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 17:29 
 
Varenthin napisał(a):
nie wiem czy ktoś jest zarejestrowany na www.warhammermovies.com
ale ja kilka minut temu dostałem maila z wiadomością że dostałem na tej stronie PM, a on jest takiej treści

Cytuj:
Warhammer Online: Beta Key Giveaway!

Hi Varenthin

The privilege has been given to us from Mythic Entertainment to hand out OPEN BETA-keys to the upcoming game: "Warhammer Online: Age of Reckoning", starting the 7th of September. Only the most active Authors will be first to secure a beta key and YOU are one of them!

Try the game out, maybe record a few combat scenes or do it exploration style, the key is yours to use anyway you want.

Are you interested? Click the link below for information on how to claim your key:
http://www.warhammermovies.com/betaclaim.php?keyid=xxx

You are free to pick up your key anytime before the 7th of September, any key not picked up before open beta starts will be void.

To download the client, use the torrent or file server:
http://download.goa.com/war/clientdl/wa ... ta.torrent or http://betamirror.warhammermovies.com/

Note, the keys will only work on European servers but even if you live in the US you should be able to use it.

Best Regards
Uzbeki, Founder
WarcraftMovies.com

phi ja to mam farta do tych beta testów :) dostaje się do wszystkiego open i closed, jedynie jeszcze DFO się opiera :) (sorry za ten mały flex, jeżeli ktoś go za takie coś uzna)


Od dziś w zasadzie wszystkim i wszędzie dają ob. Jak się dostaniesz do dfo/jumpgate/mortal daj znać :)

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 18:05 
 
Viracept napisał(a):
Od dziś w zasadzie wszystkim i wszędzie dają ob. Jak się dostaniesz do dfo/jumpgate/mortal daj znać :)

V.

spoko, ostatnio nudziło mi się w robocie to sobie z pamięci zrobiłem liste w jakie bety gralem to wyszło mi 25 pozycji, licząc open betę i closed bete jednego tytułu osobno

z tym DFO to ja nie wiem jak oni to mają zamiar wydać w 2008 jeżeli jeszcze słychu nie ma o becie


_________________
Obrazek

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 18:09 
 
DFO to chyba w 2018 ;)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.