mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 20:22 
Cytuj  
Niestety ta funkcja nietety nie działa <fack>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 22:28 
Cytuj  
Od poczatku bylo wiadomo, ze tej komendy nie bedzie.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 22:29 
Cytuj  
dokladnie..
na poczatku byla...
lecz zniknela..
czas zaczac zastanawiac sie czego sie uczymy...
ale jak kiedys pisalem.. bedzie mozliwosc "zapomnienia" ...
Gadget


Posty: 7
Dołączył(a): 4.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 23:02 
Cytuj  
Kiedy bedzie ta mozliwosc i na cym bedzie ona polegala?
A moglibyscie np. ustalic jakis dzien i godzine w kturej przez jakis czas dzialal by .skills bo niewszyscy wiedzieli o tym. Poprostu niewszyscy maja czas o wszytko sie dowiadywc. I jak byscie sie zgodzili to dali byscie to na stronce kiedy bedzie ta opcja dostepna.

Z powazaniem prosi was o to Max :smile:

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 23:20 
Cytuj  
Fajny pomysl. hehe
Np. O polnocy w twierdzy Theran pzrez 30 min mozna zapomniec 20% skilla :smile:, a o 12.00 w Latarni morskiej tam gdzie byl smok. hehe
Mozna zapominac tylko raz dziennie.

W tedy by chyba byly cale wyprawy, a GM mieli by niezly ubaw opozniejac marsz pielgrzymki do takiego miejsca.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 23:26 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-04 23:28, Xanth napisał:
Od poczatku bylo wiadomo, ze tej komendy nie bedzie.

Jakto bylo wiadomo?Nigdzie nie widzialem takiej informacji.Jak jeszcze nie bylo swiata to pojawila sie taka "grozba" :smile: ale to byly tylko pomysly jakich wtedy bylo wiele.Ale niezle sie ubawilem :smile:)Od poczatku ZS zawsze na koniec gry kasowalem niepotrzebne skille pozniej myslalem ze ten wg mnie niedobry pomysl zarzucono dalem sobie z tym spokoj bo w koncu chcialem byc dobrym muzykiem :razz: Klopot tylko w tym ze zmienilem zawod na gornika a zapomnialem wykasowac 50% w fishing i 33% w cooking.No i wdupilem :razz: qrde mogliscie chociaz uprzedzic bo moim zdaniem byla to zagrywka ponizej pasa.Coz zobaczymy jak bedzie dalej serwer do tej pory byl zaj.. no i moze jeszcze taki bedzie okaze sie...Czy ten serwer nie zaczyna byc sabotowany?, moze te pomysly podsuwaja jakies nieczyste sily? :razz:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 23:32 
Cytuj  
To ze nie dziala to ql. wrescie woje to nie beda pobrzekujaca kupa zelastwa :smile:

Nabijaczom skili bardzo tak dobrze :razz: :razz: :razz:
:lol:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 7
Dołączył(a): 4.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 00:07 
Cytuj  
Zapomnialem o jednej sprawie.
Moze zrubcie by dalo sie zablokowac rosniecie skilli bo jak mnie na przyklad dorwie jakis zwierz/potwor przy rabaniu drzewa lub bez broni to mi podzskakuje jakis niechciany skill.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 01:04 
Cytuj  
ehh niedobrze teraz bedzie jak w diablo ze mozna zle rozbudowac postac :sad:
a to ejst totalna beznadzieja

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Cyrkon dnia 2002-04-05 02:04 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 02:20 
Cytuj  
Wcale nie prawda. Poprostu trzaba sie bedzie bardziej zastanowic nad postacia i postepowac wedlug jakies tam "historii postaci" a nie dzis nabijam dexa na muzyce, jutro sile na kopaniu, wrzucam plyte i ide tluc bitewne...

A mozliwosc opuszczenia skili bedzie tylko ze trzeba bedzie sie zasluzyc jakos pewnie :smile:
Swiatynia musi powstac... Itd, itd, itd...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 47
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 03:24 
Cytuj  
Ja bym proponowal zrobic tak ze jak jakies umiejetnosci nie uzywamy to ona sama powoli spada... bo w koncu jak czegos w zyciu nie robimy to powoli zapominamy, chyba ze jazdy na rowerze :wink:


_________________
Kazdy by chcial miec wszystko naj naj naj i jeszcze troche ;)

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 07:28 
Cytuj  
Hmm.. a co ma zrobic ktos, kto cwiczy Wrestling, a nie jest mu potrzebna Taktyka?

Acha, moze to bug, ale cooking nie rosnie wcale (mozna kupic 33%, a potem piec i piec i piec.. w sumie to i dobrze nawet).


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 08:21 
Cytuj  
Jestem calkowicie za powstaniem swiatynie
a) wreszcuie kaplani, Bogowie, modlitwy itd
b) mozna bedzie zapomniec o dawnych przezyciach
dla mnie pomysl jest najlepszy z mozliwych
Ludzia stali by sie pobozniejsi kleczeli by po takich swiatyniach i modlili sie o zapomnienie, poiwodzenia na wyuprawie, zdrowie, bogactwy takie tam. :smile::):):)


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"


Posty: 33
Dołączył(a): 12.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 08:54 
Cytuj  
HMM!! Pomysl....Super..! POdoba mi się bardzo, ale Kromer ma racje ze są sytuacje w ktorych jakis tuman dorwie cie z wendkom i kilofem i generalnie wtedy sie wieje ale cos tam zawsze skoczy, znaczy pastki albo macki, wiec moze mozna by zrobic albo tak jak MOwil Kromer ze do zaluzmy 1% mozna zmiejszac skilla(tylko ze wtedy zacznie sie bagno w stylu" OO a ja mam 1,1 co zrobic"-Napisz do Kasi z Bravo) WIec moze pomyslec o tym ze skille jednag samoistnie opadajom znaczy te ktore chcemy ale np koszmarnie powoli i im go wiecej tym wolniej a np przy 80% to juz musi byc cud zeby cos opadlo no chyba ze..ehh. Warto nad tym pomyslec ale pomysl dobry :smile:) Ja naszczescie pameietalem te pogorzki i zaplanowalem sobie czego sie uczyc i sie oplacilo ale dalej mam te 1% wrestlingu kiedy Venon'owi zemby wybilem :smile:

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 09:47 
Cytuj  
A ze sie tak zapytam kiedy i gdzie bedzie mozna zapominac skille ?

Klugass - a wyobraz sobie taka sytuacje: Jestes kowalem i osiagnales 100%. Myslisz sobie teraz, czas polazic po dungeonkach, przezyc jakas przygode, pozabijac troche potworkow. Przez co nie kujesz jakies dwa tygodnie, tylko walczysz. Po pewnym czasie (jak ci sie kasa skonczy np.) wracasz do kowalstwa a tu z 100% zrobilo ci sie 70%, buu..

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bork dnia 2002-04-05 11:13 ]</font>

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 09:49 
Cytuj  
Co do swiatyni to chodzi jakis gosci i zbiera na takowa datki. Ostatnio mowil ze ma juz 8k wiec jak by mu tak rzuci jakas kasa to moze by wynajol jakis dom w miescie i tam bo sie swiatynie zapomnienia zrobilo. Wiec czeba chyba zaczac mu kase dawac. Potem taka swiatynie bedzie z datkow za zapomnienie utrzymywal. hehe Czego to juz ludzie nie wymysla.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 10:14 
Cytuj  
Jestem za usuniecem .skills chodz to zmieni troche sposob gry... tylko dlaczego ja nic o tym nie wiedzialem a czytam chyba wszystko?

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 10:36 
Cytuj  
Ja byl bym zatym aby przywrucic funkcjonalnosc opcji skill.
Blokowanie wzrostu, malenie i rosniecie skill to sa podstawowe zeczy aby mozna bylo normalnie prowadizc swoja postac. W koncu to jest RPG i jak gram magie a zajdzie potrzeba narabania drewna czy ugotowania czego to nie moze to ciazyc na calej karierze i zmuszac ze jesli chce np. 50 bali drewna to latam i szukam drwala.
A swoja droga zastanawiam sie jaki to problem aby zaznaczac zachowanie sei skilla, gralem juz na kilku shardach i tam gdzie byl skillcap byla taka mozliwosc (wybrany skill zaczynal malec dopiero po osignieciu skillcapa).

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 10:45 
Cytuj  
Ja sie tak zastanawiam, dlaczego co chwila powstaja jakies nowe serwy i zaraz na nich panuja inne zasady. GMowie, ADMINowie zamiast zajac sie tym zeby WSZYSTKO dzialalo jak potrzeba, zabieraja sie od tak zwanej "dupy strony". Czyli najpierw jakies kosmiczne zmiany w mechanice gry, a dopiero potem zajmuja (albo i nie :sad:) sie podstawami. Ehh, szkoda gadac. Ciekawe czy doczekam sie kiedys jedngo porzadnego serwa na ktorym wszystko bedzie dzialac jak nalezy... :sad:

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 10:50 
Cytuj  
Gadgety Roberty i inni grzebacze w skryptach
jak chcecie wylaczyc skills to najpierw zrobcie tak zeby mozna bylo zablokowac i zeby to dzialalo po ponownym zalogowaniu blokowanie umiejetnosci zeby niechcacy nie mozna by bylo sie nauczyc wrestlingu czy jak mialem ostatnio walki toporami dzieki bogu wykasowalem :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.