mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 22:03 
Cytuj  
http://www.direct2drive.com/6/5331/prod ... k-Download

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 22:07 
Cytuj  
qLA napisał(a):
http://www.direct2drive.com/6/5331/product/Buy-EverQuest-2-Rise-of-Kunark-All-In-One-Pack-Download


This product is only available for purchase in North America.

Poza tym zapomniałem dodać ze chodzi mi o wersje pudełkową


_________________
http://tondruk.pl

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 23:38 
Cytuj  
http://www.amazon.co.uk/Everquest-II-Rise-Kunark-PC/dp/B000WNA8UC/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=videogames&qid=1194986409&sr=8-1

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 02:43 
Cytuj  
A czy istnieje mozliwosc kupienia takiej wersji na amazonie, poproszenie o przeslanie samego cd-keya i sciagniecia samej gry skads?


Posty: 16
Dołączył(a): 12.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 12:29 
Cytuj  
Kurcze nie chce sie powtarzac setny raz z tym pytaniem, ale czy wersja gry podana linkiem powyzej przez Meta zawiera wczesniejsze dodatki, czy jest to tylko ostatni dodatek ?
Wybaczcie, ale nie chce popelnic gafy, gdyz moja znajomosc jezyka angielskiego nie nalezy do wzorowych :oops:

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 12:50 
Cytuj  
Znam jeden taki sklep, ale nie mają tam niestety Rise of Kunark, a jedynie poprzednie dodatki. Grę teraz kupuje się poprzez panel konta po zalogowaniu, z jakiegoś powodu wycofali opcje ze sklepu. Trzeba też pamiętać, że walutę w jakiej rozliczamy transakcje należy ustawić na dolary, bo w przypadku euro wyskoczy komunikat, że dla naszego kraju nie ma możliwości zapłaty.

Edit: Tak, niezależnie jaki Rise of Kunark kupisz zawiera on wszystko, łącznie z dawnymi adventure packami i bonusami dodawanymi kiedyś tylko do pudełek - są to integralne części tego dodatku, taka zmiana ich polityki marketingowej w sensownym kierunku wreszcie.


Posty: 16
Dołączył(a): 12.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 17:15 
Cytuj  
http://www.amazon.co.uk/Everquest-II-Ri ... 409&sr=8-1

To bardzo przykre, ale w tym sklepie również nie przewidzieli opcji kupna gry w Polsce. :( Czy ma ktoś jeszcze jakiś pomysł gzie można kupić pudełkową wersję gry ?

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 18:31 
Cytuj  
Na ebay'u jest kilku sprzedawców tego dodatku wysyłających do Europy paczki, rozumiem że do Polski też, ale warto zapytać.
Na przykład http://cgi.ebay.pl/EverQuest-II-Rise-of ... p1638.m122


Posty: 2
Dołączył(a): 3.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 20:03 
Cytuj  
http://www.sklep.cenega.pl/index.php?ac ... er&x=0&y=0

promocyjna cena :)
niestety nie ma rise of kunark

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 00:45 
Cytuj  
Co do traila to można upgredowac konto i nie traci sie 30 dni. Był kiedyś bug za to 10-dniowym buddy keyem które kiedyś były w pudełkowej wersji KOS i upgredowanie na nich kończyło sie strata tych 30 dni. Zasadnicza różnica pomiędzy tym buddy keyem, a trailem byla jednak taka, ze przez te 10 dni można było zwiedzać cala grę a nie tylko zone startową.

Co do kupowania wersji download, ponieważ są z tym problemy, to założyłem osobny temat z łopatologiczną instrukcją jak to zrobić w pierwszym poście.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 13:51 
Cytuj  
Jestes o tym w 100% przekonany?
Bo ja wyczytalem na forum EQ2, ze wlasnie traci sie te 30 dni - jezeli chce sie miec 30dni darmowych, to trzeba gre na nowe konto zarejestrowac.

http://forums.station.sony.com/eq2/posts/list.m?topic_id=400728



Cytuj:
Hello,

A 30 day free trial period is available on all NEW game subscriptions created with both the retail CD-Key and our Digital Downloads. In order to take advantage of your free 30 day trial period, you must first create an account and then choose a method of billing. You will then be required to either enter valid billing information via Credit Card or use a valid Game Card to activate the 30 day trial for the account in question. When your billing information or Game Card is validated, your 30 day trial period will begin. You will not be billed until after your 30 day trial has expired. You may cancel the account while within your first free month and not receive a charge to your Credit or Debit Card. If you entered a Game Card to activate the 30 day free trial, the Game Card time will take into effect once the initial 30 days have ended.

Please note that all initial 30 free days are only for newly created accounts. Also, once a game card has been registered to an account it cannot be removed and is non-refundable & non-transferable.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 14:49 
Cytuj  
Swoje konto upgredowałem z traila, ale 2 lata temu. Może od tego czasu to zmienili, ale znam parę osób, które zaczęły od traila tego nowego i nie skarżyli się. Nowe konto to nie jest jednak wielka strata jeżeli chodzi o czas gry, więc faktycznie nie warto ryzykować.


Posty: 39
Dołączył(a): 1.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 19:20 
Cytuj  
Up @ qLA, 7 dni temu odpaliłem sobie triala EQ II na 14 dni, 2 dni temu zakupiłem RoK i mam działające nowe konto na 30 dni (opłacone w $$) +rewardy za 365 dni gry :] Bawię się na Blackburrow jak tylko mam czas grać.

P.S Kupując ROK na nowym koncie musiałem zaznaczyc że mam time coda inaczej cały czas doliczał mi subskrypcję do tych 46$

pozdro


Posty: 16
Dołączył(a): 12.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 15:47 
Cytuj  
Minęło już kilka dni jak zakupiłem EQ2 i przemierzam tę cudowną kraine w poszukiwaniu przygód. Musze przyznać, że jest super. Świetna grafika, złożony świat, a i graczy nie brakuje. Przykro to powiedzieć, ale dwa lata spędzone w WoW to przynajmniej jeden rok zmarnowany. Grałem też jakieś dwa miesiące w LoTR, ale klimat gry i sama rozgrywka lepiej mi pasuje w EQ. Gram po "dobrej stronie mocy " :wink:

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 08:39 
Cytuj  
Majac wersje EU mozna placic w dolarach?
Mam postac na 27 lv i mam zamiar wrocic do gry. Grałem jak jeszcze dodatków nie bylo i lepiej jest zaczac od nowa ze wszystkimi dodatkami czy moge kontynuowac moja postac,nie trace nic na tym?

Ile kosztuje abonament miesieczny?
Co to jest ten achivements?
I skille w EQ2 mozna resetowac dowoli?

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 13:23 
Cytuj  
Jeśli grałeś przed dodatkami, to większość cech Twojej postaci będzie zresetowana. W zależności jakich wcześniej dokonałeś wyborów, będziesz może mógł nawet zmienić profesje. Teraz można również dokonywać zdrady w dowolnym momencie, jednakże traci się skille/spelle i trzeba je od nowa kupić/zrobić. 27 lvl to bardzo mało, obecnie lvluje się o wiele szybciej niż kiedyś i zrobienie takiej postaci to góra tydzień grania. Poza tym na tym lvl będziesz słabszy od innych, ponieważ będziesz zaczynał z achivmentami (AA) od zera, a nowe postacie zaczynają od 10 lvla. Kupujesz za nie specjalne skille z drzewek. W chwili obecnej gra jest znacznie bardziej do grania solo, również dzięki tym skillom z AA, wyłączając oczywiście z tego stary i nowy end content, czyli raidy, instancje. AA można resetować w dowolnym momencie, tylko jest ograniczenie czasowe ile możesz robić takich za darmo. Istnieje też nagroda dla wysokolvlowych crafterów, która pozwala na ustawianie sobie różnych drzewek AA w dowolnym momencie i to za darmo, ale musisz wrócić do swojego domu, aby tego dokonać, bo ta nagroda to mebel.


Imho może być ciężko się połapać, na Twoim miejscu zrobiłbym nową postać i pograł choć parę godzin, żeby się zorientować w zmianach (przeszedł tutoriale, pograł w nowych noob zonach).Teraz to jest zupełnie inna gra, na pewno nie warto grać tylko na podstawce, bo będziesz miał coś w rodzaju traila i to do tego wykastrowanego.

Można płacić dolarami, a nawet trzeba jeżeli podasz w ustawieniach kraj Poland. To jest taki mały bug, którego SOE nawet nie jest chyba świadome albo nie przyjmuje do świadomości (przynajmniej jak się gada z ich supportem). W każdym razie euro jest ustawiane jako domyślna waluta dla naszego kraju, tyle, że wtedy nie da się zapłacić i po prostu trzeba przestawić na dolary. Abonament z vatem to jakieś 35 złotych, choć niektórzy ustawiają sobie, że są np. z Kanady i oszczędzają jeszcze te 5 zeta.


Posty: 3
Dołączył(a): 15.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 17:29 
Cytuj  
heh ,pare dni temu hackneli mnie w wowie poraz 3 stracilem wszystko co wartosciowe , sprzet, materialy do przerobu -na itemy i nie tylko , kase okolo 9k golda w wowie to bardzo durzo ,przed B-testem wowa dostalem sie na B-test eq2 gra wypadala w porownaniu do wowa mega funfastycznie po zamkniecu B-testow czekalem niecierpliwie na jedna z gier otwarcie wowa przedluzalo sie ( jak to w blizzardzie ) coraz dluzej a ,ze eq2 wszedl wczesniej kupilem w MM gre pogralem chwile zrobilem 40 lvl skauta i nie mialem z kim grac - paczka z ktora gram okolo 10 osob zaczela grac w wowa wiec sie przenioslem przygoda z wowem krecila sie przez 3 lata az do momentu kiedy mnie o...li poraz 3 teraz wrocilem do gry eq2 i mysle ,ze dluuuuugo w nia pogram .


pozdro dla wszystkich ^^

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 16:02 
Cytuj  
Temat w sam raz dla mnie...

Czy opłaca sie teraz wracac do EQ2? Mam na Blackburrow Rangera na 27 lvlu i gdzies jeszcze chyba Necromancera na 20 (Runnyeye o ile pamiętam). Nie grałem ze dwa lata...Jest sens?

W enabled features konta mam takie rzeczy:

Entitlement: Auction Beta
Entitlement: Desert of Flames + In-Game Item: Genie Bottle
Entitlement: Echoes of Faydwer
Entitlement: Kingdom of Sky
Entitlement: Rise of Kunark
Entitlement: The Bloodline Chronicles
Entitlement: The Fallen Dynasty
Entitlement: The Splitpaw Saga


_________________
"Marzenia mają to do siebie, że się nie spełniają. Jeśli są nasze." - Match

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 16:43 
Cytuj  
Ja swojego czasu kupilem full ze wszystkimi dodatkami z jeszcze jednym tutejszym forumowym fraglesem. Pogralismy chyba do lvl ~25-30 i zawialo nuda.

Ludzie niby biegali ale w przeciwienstwie do LOTRO jako gra PVE w ogole mnie nie wciagnela poza poczatkowymi etapami.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 19:07 
Cytuj  
Nie pytam w znaczeniu, czy gra fajna, bo EQ2 jest na szczycie mojej prywatnej listy MMO. Chodzi mi o to, czy będę miał z kim grac. Czy tez może serwery wymierają.


_________________
"Marzenia mają to do siebie, że się nie spełniają. Jeśli są nasze." - Match

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.