mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 11:01 
Cytuj  
Witam.
Mam taka propozycje na ograniczenie wzrostu statystyk, a raczej na zachamowanie grania 'dla statystyk' (sparowania, lowienia, ... ).
Pomysl sciagniety z shardu OSI - Siege P.
Nazywa sie ROT czyli Rate over Time.
Mogloby to dzialac tak, ze staty rosna normalnie, ale gain stata jest mozwliy np. tylko 1 dziennie.
Czyli sam wzrost statow jest taki jak obecnie (IMO tempo dobre), ale jest ograniczenie do ilosci gainow statow przez 1 dzien (24H).
O ile rozumiem jak to technicznie dziala ('licznik' uzywania statystyki - raw pointsy ? ), to po prostu po gainie statystyki przestawaly by sie naliczac, dopiero nastepnego dnia. ( :grin: po prostu :grin:)

Ale takie ograniczenie tylko na staty, bo wzrost skili jest ok i te straty przy smierci ...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: El Modello dnia 2002-04-12 13:20 ]</font>

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 18:24 
Cytuj  
Osobiscie uwazam ze to dobry pomysł, jeta wielu co maja nieograniczony dostep do internetu( sam znam paru takich) i takie ograniczeni by sie przydało nie waszycy moga grać 24 na dobe 7 dni w tygonu ci właśnie sa daleko w tyle za tymi maniakami! trzeba by to wkońcu ukrucić. Poazdrawiam.


_________________
This is who we are.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 19:49 
Cytuj  
No coz, ale jak ktos duzo gra to ma skille... Wiec mozeby i skille obnizyc? Sam nie gram tyle co "da besciaki" ale jestem przeciw.


_________________
Jak masz czym, to się szczyć, ja chcę tylko godnie żyć, tak powinno być, to wystarczy mi. Licz się z tym.. Na przetrwanie przyszłych, lepszych, czy też gorszych dni. (c) by Peper/Mor W.A. - "Pożyjemy, Zobaczymy"

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 20:33 
Cytuj  
pomysl ro6ert sobie wzial do serca

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 21:33 
Cytuj  
LOL. nie no poprostu smieszne. przeciez to jest glupie. taki koles sobie pogra troche na dzien i jak mu skoczy stat wylaczy UO. ja rozumiem ze niektorzy nabijaja staty ale to to juz przesada. na przykladzie takiego woja. dla niego zabawa to zabijanie potworow i powinien na tym zdobywac skille i staty a nie ze ma juz granda a staty prawie jak na poczatku. poza tym wprowadzenie tego teraz bedzie najwieksza glopota. przeciez taki NB nie ma szans na dogonienie starszych graczy nawet gdyby gral dniem i noca.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 22:19 
Cytuj  
tak.. proponuje zeby NB doganial kolesia ktory gra przez pol roku w ciagu.. hmn.. 2 dni...
bedzie fajnie...


Posty: 29
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 22:21 
Cytuj  
Hmm jest tak idzie sobie woj na wyprawke i niema go 3 lata "zdobywa dużo doświadczenia " i taki co pojdzie na wyprawe na 1 dzien zdobywa tyle samo .To tylko tyle ?

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 22:29 
Cytuj  
Glupi pomysl!NIedosc e ludzie pracowali nad umiejentnosciami to jeszcze to ma byc ograniczone!a jak dodac do tego smierc i spadek skilli to juz wogle np. umre i skille spadna o 1 % ktory mi przyrosl w 2 h! ale juz tego nie moge odrobic bo jest limit!Beznadzija!Jestem przeciw!Ja nie mam nic przeciwko ze ktos gra wiecej odemnie i jest lepszy!Ma taka mozliwosc to jego szczescie!


_________________
Peace and love :P


Posty: 29
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 22:34 
Cytuj  
Ale to wszystko nic za rok bedzie najazd newbies i wybija Pretorian :smile: co do nogi .

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 23:35 
Cytuj  
nie chodzi mi o doganianie w 2 dni. chodzi mi o to ze np. jeden koles zaczal 10 dni przed wprowadzeniem tego. nie ma go przez kolejne 10 ale juz ten co zaczal w momencie wprowadzenia tego ograniczenia nie ma szans przez te 10 dni go dogonic mimo iz wyjdzie ze grali tyle samo. moze troche zagmatwane ale ogolny zarys tego co chcialem powiedziec jest. :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 00:45 
Cytuj  
Hmm pomysl nie pasuje mi zupelnie. Nie rozumiem po co na sile wyrownywac ludzi.. Ktos gra powiedzmy godzine, dwie dziennie, inny ktos gra 20 godzin na dobe :smile: I teraz ten kto gra tak dlugo, jego postac zyje w tym swiecie, walczy itp. ma zostac sztucznie ograniczony w rozwoju tylko dlatego ze ten drugi ktos pojawia sie tak rzadko?
NB nigdy nie dogoni postaci ktora dlugo gra.. a dlaczego? Bo status postaci to nie tylko staty i skille ale rowniez wartosc jaka prezentuje soba w swiecie uo. A to mozna zdobyc tylko dluga gra.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 02:58 
Cytuj  
Cytuj:
nie chodzi mi o doganianie w 2 dni. chodzi mi o to ze np. jeden koles zaczal 10 dni przed wprowadzeniem tego. nie ma go przez kolejne 10 ale juz ten co zaczal w momencie wprowadzenia tego ograniczenia nie ma szans przez te 10 dni go dogonic mimo iz wyjdzie ze grali tyle samo. moze troche zagmatwane ale ogolny zarys tego co chcialem powiedziec jest. :grin:

a oto zarys tego co ja chcem powiedzieć.. co prawda odrobine poza tematem..
Serwer sie zmienia z dnia na dzień i nie zatrzymamy tych zmian ze względu na to że "graczA grał w/g takich zasad a graczB wchodzi teraz i bedzie mu trudniej". Sorry.. taki lajf :smile:


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 03:08 
Cytuj  
no to co masz do powiedzenia w zwiazku z wypowiedzia Aliena?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 10:05 
Cytuj  
lobo.. ty nasze sloneczko...
podobno nie grasz dla skili...
i podobno mozna dluga gra zdobyc to_cos_ w UO...
wiec?
nie rozumiem do czego placzesz.
jak dla mnie zatrzymaliscie sie na etapie za przeproszeniem diablo... zdobyc punkty, dostac nastepny level byc pałer a pozniej pomyslec o rpg


_________________
--
Jestem tylko nikim...

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 12:09 
Cytuj  
oj to tu nie o to chodzi zeby byc napakowanym pakerem ? :} oz w morde :razz: teraz to ja juz wiem co to RpG.... :razz:P
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 12:12 
Cytuj  
Wzrost statow jest na tyle powolny, ze przy normalnej grze (nawet 20h na dobe) trudno chyba dostac gaina stata czesciej niz raz dziennie, i jest to chyba dosc dobre tempo zdobywania statow - raz dziennie to IMO duzo.
A takie ograniczenie (max 1 stat gain na dzien) ograniczyloby 'nienormalna' gre, wykonywanie wielu czynnosci 'dla statow'.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 12:25 
Cytuj  
No nie wiem ja raz pograłem od 10.00 do 22.00 i dostałem 4dex!!!!


_________________
This is who we are.

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 12:43 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-14 13:25, Spown napisał:
No nie wiem ja raz pograłem od 10.00 do 22.00 i dostałem 4dex!!!!

Przy malych wartosciach w miare szybko rosnie (w miare czyli w 12 godzin ciaglej gry, tak by to wynikalo z twej wypowiedzi :smile: )

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 13:58 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-13 19:24, Spown napisał:
Osobiscie uwazam ze to dobry pomysł, jeta wielu co maja nieograniczony dostep do internetu( sam znam paru takich) i takie ograniczeni by sie przydało nie waszycy moga grać 24 na dobe 7 dni w tygonu ci właśnie sa daleko w tyle za tymi maniakami! trzeba by to wkońcu ukrucić. Poazdrawiam.



Co za bzdura. Jedni maja dostep do sieci inni nie. Jedni maja fart a inni nie. Dlaczego ci ktorzy graja mniej maja byc na takim samym poziomie jak ci ktorzy graja 10h na dzien? Gadget nie panikuj bo nie da sie dogonic kogos grajacego przez pol roku po 4h dziennie w 2 miesiace grajac po 8h. Jezeli sie da to znaczy ze ta osoba grajaca przez pol roku jest... cienka i nie za bardzo wie jak cwiczyc.


_________________
Mejk lof nou łor!

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 14:25 
Cytuj  
a swistak...


_________________
--
Jestem tylko nikim...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.