mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 13:07 
 
Chciałbym dowiedzieć się jak działa system loot renown points itp.
Czekam na wypowiedzi osób doświadczonych w WAR

Jak to jest że stoję i mam jeden z wyższych punktów bonusu a jak walcze to mam poniżęj średniej

:wtf:


_________________
Im backing to Warhammer and all my people its crazy

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 13:10 
 
EDIT: Źle doczytałem. To "loot" mnie zmyliło :P.

Chodzi ci o zdobywanie pkt na scenarios itp? Dla mnie często jest zagadką czemu koleś który zrobił absolutnie wszystko gorzej (patrzac na tabelkę) ode mnie ma więcej pkt. Ogólnie zlicza ci kille ktore zrobiło twoje party (nie ty sam, czy cały rajd). W przypadku który podałem jest prawdopodobnie tak, że w innym party strzelają wiecej fragów (lub gracze ktorzy są przez nich zabijani dają wiecej renown z racji wyższego np lv). Duuuuużo więcej dostają gracze którzy latają solo (hate leechers btw). Ci potrafią wydębić nawet 200% tego co by zrobili w party. Ale czegoś takiego nie polecam, to czyste sku...stwo imo :P.
Sytuacja którą podałeś za kazdym razem się zmienia pewnie. Zalezy jak wam idzie. Gdy stoisz i nic nie robisz i tak lecą ci kille robione przez party. A gdy walczysz... no coz... czesto giniesz i biegasz po resie :P? Gdy jestes za daleko od swojego party to kille i punkty nie lecą. Najwięcej się zgarnia będac żywym :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 14:15 
 
no to jest wlasnie najgorsze ze lepiej nie robic nic niz ryzykowac i ginac :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 14:29 
 
Cóż, trzeba o siebie dbać :P. Jak komuś wychodzi to średnio to albo niech znajdzie pocket-healera albo przeskoczy sam na takiego (healerzy cieszą sie dosyć długim żywotem :P) ew. chociaż range klasa jakaś.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 14:45 
 
healerzy cieszą się żywotem tak długo jak grupa z którą grają rozumie że dead healer = brak leczenia;)

Jestem w stanie utrzymać się przy życiu dosyć długo ale nie wiecznie;) a WE na plecach nie outhealuję w nieskończoność :)

Ale jak wyliczają contribution w keepach to pojęcia nie mam - to jest dopiero czarna magia. Stoję i olewam (idę zrobić herbatę, zajarać itd) reznę czasami +500 w losowaniu. 10 min później robię to samo (czyli nic) +0 do losowania.
Leczę jak pojebany, rezuje itd +50 do losowania.

Wie ktoś jak to działa?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 14:59 
 
Z keepami to sam nie wiem czasem... Raz podłączyłem się do warbandu gdy zaczynali bić kocioł i drzw. Napieprzałem ile fabryka dała ... +50. Potem na drugiej mapie olewałem sprawe maksymalnie, przejęlismy pierw oba BO gdzie rzuciłem moze z 3 czary, potem olewczo pykałem na drzwiach i lordzie... +400. I zrozum to teraz.

Przykłady z pustych keepów. Nie miałem wiele okazji natknąć się jeszcze na bronione zamki. Z graczami borykam się głównie gdy oni atakują a wtedy baga nie ma :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 15:34 
 
Czyli rozumiem ze system loot dziala lub nie działa.

Przepraszam ale trzeba być niezłym retardem żeby grać w tą grę,
Dobrze że sprzedałem konto w 3 dni po premierze :>


W sumie gracie sami nie wiecie po co ... Tzn jaki fun jest starać się być aktywynym jak to Ci nic nie daje. Brzmi to fantastycznie - grać w grę której zasad się nie zna.


_________________
Im backing to Warhammer and all my people its crazy

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 15:41 
 
jak sprzedałeś konto to po co piszesz i pytasz


_________________
Obrazek

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 16:04 
 
to byla prowokacja :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 16:07 
 
no to sie dalismy sprowokowac
ojojojoj o kurde bele

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 16:57 
 
Oh, moje biedne serce. Zostałem sprowokowany... co ja teraz zrobię :P.
A tak serio to trzeba być prawdziwym retardem by w ogóle komukolwiek chciało się kogokolwiek w taki sposób prowokować :P. Mnie np. szkoda było by czasu na takie pierdoły.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.