mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 19:38 
 
No prosze wielmozny pan Eustachy bywa w trammel och cos niesamowitego ...

A jezeli wielmozny pan Eustachy ma jakies waty co do mojego jezyka to CMWD ... zawsze moge wyrazac sie gorzej ... i jesli tylko takie masz problemy to moze odwiedz psychologa ...


A jezeli mowimy o gniciu mozgu z powodu kasy ... to ty musisz byc bajonsko bogaty ...

A co do mojej kultury - to jak pisalem poprzedni post to akurat wrocilem z budki z piwem prz przystanku LMAO ...

________________
Va'esse deireadh aep eigean...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Polko/Aen dnia 2001-11-20 19:41 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Polko/Aen dnia 2001-11-20 19:44 ]</font>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 11:50 
 
Polko, ale po co ty sie w ogole wdajesz w takie dyskusje ?
koles cos tam sobie wyimaginowal w glowce. niech sobie ma swoje wyobrazenie.
a to, ze nas widac pod bankiem nie ulega watpliwosci. w koncu tam jest nasz punkt zborny :smile:

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 14:49 
 
Chwila slabosci :razz:


Posty: 21
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 14:53 
 
Cytuj:
2001-11-20 19:38, Polko/Aen napisał:
No prosze wielmozny pan Eustachy bywa w trammel och cos niesamowitego ...


Ludzie w Fel po pierwsze nie zasluguja na moj griefing, po drugie rzadko chadzaja na monsterki wiec i lootowac nie za bardzo jest okazja, a po trzecie nie sa dostatecznie naiwni, zeby ich skutecznie oszukac.

Cytuj:
A jezeli wielmozny pan Eustachy ma jakies waty co do mojego jezyka to CMWD ... zawsze moge wyrazac sie gorzej ... i jesli tylko takie masz problemy to moze odwiedz psychologa ...


Alez juz to zrobilem. Gdyby Wielki Gildmistrz byl laskaw w czasie gdy nie jest zaprzatniety niezwykle odpowidzialnym zadaniem kierowania swoja gildia fencesitterow zajrzec na moja stronke zobaczylbys to.

Cytuj:

A jezeli mowimy o gniciu mozgu z powodu kasy ... to ty musisz byc bajonsko bogaty ...


O, i tu sie Wielki Gildmistrz ponownie myli. W banku mam niecale 500K, a to i tak moj najwiekszy majatek od czasu kiedy zaczalem grac. Gdyby Wielki Gildmistrz raczyl jednak zajrzec na moja skromna strone, zobaczylby to rowniez.

Cytuj:
A co do mojej kultury - to jak pisalem poprzedni post to akurat wrocilem z budki z piwem prz przystanku LMAO ...


A skad wziales mare zeby tam stac i pokazywac jaki jestes 1337? :razz:


_________________
Eustachy Pulpet [Half-Dwarven Looter, UOB]
Looter z Catskills
http://lootershall.clanpages.com

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 15:06 
 
Zeby sobie glowy smieciami nie zaprzatac i nie tracic mojego cenneg trammelickiego czasu oraz sluchajac rad - koncze gadke z w/w ...

Jestes za nudny i zbyt monotoniczny zeby sie toba przejmowac ...

EOT


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.