mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 15:02 
 
na cats w com jest juz zgrany team
ci co tam byli sa i prawdopodobnie beda
ten sam sklad mozna powiedziec jest

w tb jest wiekszosc tamerow i tam licza na ilosc a nie na jakosc :wink:

minax bylo zajebiste ale tylko dlatego ze byla tam gildia XH , teraz wiekszosc z nich odeszla do daoc i garstka do com :grin:

a SL rzadzi gildia +R+ i TG ...
w R jest chyba najlepszy sklad i wszyscy to weterani na najlepszym laczu , tylko gankuje :sad:

frakcje na cats sa podupadle... nudno sie zrobilo.. niektorzy do daoc albo na atlantic poszli

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 15:46 
 
Cytuj:
On 2001-11-16 12:05, Raku napisał:
Z tego co wiem niedlugo na Catsie maja wprowadzic "no stat lost

Obawiam sie, ze zle wiesz. Dokladnie sledze wypowiedzi OSI, ba nawet ich boardy czytam. I nawet nie ma wzmianki, ze chca jakkolwiek ruszac stat-loss, czy chociazby czas schodzenia murder-countow. Na razie nawet nie obchodzi ich, ze teoretycznie GGS wyeliminuje mordercow, bo nie bedzie mozliwe odbudowanie postaci w sensownym czasie.


Posty: 21
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 15:54 
 
Aaaaa... Dlaczego, och dlaczego :smile: ), a najbardziej zadowolony bylbym, gdyby usuneli te kretynskie nierealistyczne ograniczenia i zrobili tam tak jak w Fel... Mniam. Aha, wyprawy anti-pk sa niemozliwe. PKasow nie ma, poszli sobie na Siege, k o n i e c, skonczylo sie. Mieszkam na Fel i tylko raz mnie dopadli PKs, a to dlatego, ze nieopatrznie wlazlem w teren server wara. Nie dziwie sie, jak wszyscy uciekli na tram i teraz wola biegac po lochach w ultra-napakowanej zbroi z arsenalem magicznych broni i setkami regow (a potem gina i ja ich dopadam, hehe) to ja tez bym stwierdzil, ze mam to gdzies, bo na Fel wszyscy chodza z minimalna iloscia przedmiotow, najlepiej newbie. I dlatego lubie gildie RP/PvP - mozna latwo zadawac sie z innymi RP i jednoczesnie bic sie bez obawy o utrate przedmiotow, bo wiekszosc tych gildii ma reguly no looting. No coz, sa rozne style gry... (uwaga: sam jestem skrajnie beznadziejny w PvP, ale i tak to lubie :smile: )


_________________
Eustachy Pulpet [Half-Dwarven Looter, UOB]
Looter z Catskills
http://lootershall.clanpages.com

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 15:58 
 
> Aaaaa... Dlaczego, och dlaczego :wink: wszyscy Polacy na Catsie to trammelici?
[ciach]

Tak sobie myślę, że Siege to byłby odpowiedniejszy serwer dla ciebie. Poważnie :smile: Próbowałes?
Bo na Siege to też nie jest do końca tak że chmary PKasów biegają raz w jedną, raz w drugą stronę :wink:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Delis dnia 2001-11-18 16:01 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 16:28 
 
Eustachy = griefer

:roll:

Grieferzy na reg shardach sa wszedzie, na sp jest ich malo bo sa tepieni szybciutko :smile:

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 17:25 
 
I tu sie zgadzam z przedmowca ...


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...


Posty: 21
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 18:02 
 
Nie probuje tego negowac, bo griefer jestem, patrz moja stronka. Tym niemniej uwazam, ze to zabawne, iz dla pewnej grupy graczy (ehem ehem ehem) "griefer" jest najstraszniejszym wyzwiskiem.

Aha, jesli chodzi o Siege - IMHO przegieli z poziomem trudnosci. Gdyby byl normalny shard bez Tram to chetnie bym tam gral, ale na Siege to jest wrecz nudne - a probowalem. Zreszta i tak zapuscilem korzenie na Cats :smile:


_________________
Eustachy Pulpet [Half-Dwarven Looter, UOB]
Looter z Catskills
http://lootershall.clanpages.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 18:15 
 
Cytuj:
Tym niemniej uwazam, ze to zabawne, iz dla pewnej grupy graczy (ehem ehem ehem) "griefer" jest najstraszniejszym wyzwiskiem.


To nie jest wyzwisko tylko styl gry, ktorego duzo ludzi nie lubi

Cytuj:
Aha, jesli chodzi o Siege - IMHO przegieli z poziomem trudnosci. Gdyby byl normalny shard bez Tram to chetnie bym tam gral, ale na Siege to jest wrecz nudne - a probowalem. Zreszta i tak zapuscilem korzenie na Cats :smile:


Griefing wlasnie na tym polega, ze nikt Cie nie zabije, nie chce za "gowno" dostac counta, bo bedzie mial predzej czy pozniej statlossa. Na SP bylbys zabijany jak wszycy :evil:

Gdyby na SP nie bylo tramel, a zasady w fel jak na reg shardach, to grali by tam sami grieferzy :mad:

PK > griefer
:roll:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fergerod dnia 2001-11-18 18:19 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 18:28 
 
Cytuj:
Aha, jesli chodzi o Siege - IMHO przegieli z poziomem trudnosci. Gdyby byl normalny shard bez Tram to chetnie bym tam gral, ale na Siege to jest wrecz nudne - a probowalem. Zreszta i tak zapuscilem korzenie na Cats :smile:

Uhh. Moim zdaniem to zwyczajny bullshit. Poziom trudnosci wcale nie jest za duzy, tylko interakcja z graczami jest nieodzowna. Czasami masz ochote pojsc zabic pare demonkow, a na siege nie zawsze sie da. A Ultima Online to gra, czyli masz sie odprezyc. Na siege czasami bywa to trudne, aczkolwiek cenie sobie ten shard za wyzwanie jakie stawia przed graczem.

Eustachy, jestes zwyczanym grieferem z twarza pokerzysty, ale jakby co to pewnie na potworki chodzisz na tram...

Takie jest moje prywatne zdanie, oczywiscie.


Posty: 21
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 18:29 
 
No coz. Prawdopodobnie gdyby wiecej ludzi chadzalo do Fel to wygladaloby to inaczej, ale ja po prostu nie lubie Trammelitow, sa w 90% aroganccy i zadufani (patrz bank sitterzy, tamerzy itp.) Pojscie do Tram oznacza wlasnie to, ze nie mozesz odegrac sie na kims, kto cie irytuje. Sami to sobie wybrali. Zreszta kiedy nie zajmuje sie griefowaniem zawsze siedze w Fel.


_________________
Eustachy Pulpet [Half-Dwarven Looter, UOB]
Looter z Catskills
http://lootershall.clanpages.com

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 18:49 
 
tak czytam i czytam sobie ale pulpet..
mowisz ze sam lubisz griefowac tramielitow - ok
pewnym sensie psujesz zabawe innym - ja nie mam nic przeciwko - ale boisz sie zeby nikt nie zepsul zabawy tobie zabijajac cie np.. boisz sie grieferow oraz pk i dlatego nie grasz na sp
jesli nie lubisz trammel po co tam grasz? :)

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 19:28 
 
pewnie daltego, zeby miec co pisac na boardach :smile:
ja tam ostatnio gram praktycznie tylko w fell i nie chodze i nie opowiadam, jaki to tramm jest beznadziejny.


Posty: 21
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 21:04 
 
A ja chodze i opowiadam jaki Tram jest beznadziejny. Po prostu mam pretensje do OSI, ze w ogole jest cos takiego. Mamy odmienne style gry, coz moge powiedziec?


_________________
Eustachy Pulpet [Half-Dwarven Looter, UOB]
Looter z Catskills
http://lootershall.clanpages.com

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 21:31 
 
no :smile: fajnie by bylo gdyby wiecej normalnych ludzi gralo na fel , nie tylko ci z guild wars i frakcji
gdyby wymyslili rewardsy dla tych ktorzy siedza w fel hehe
chociaz osi to wisi

gdyby powstal serwer gdzie jest tylko fel i normalne ceny i wszystko inne
graliby ludzi tylko na pvp

nie wiem czemu powstalo trammel i te stat losty... pewnie mieli za duzo zgloszen: "pk killed me , i want back my stuff or ill disactive my account" :razz:
mozna opracowac historie powstania trammel
smieszne by bylo :smile:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 21:56 
 
keke smolik na sp sa juz normalne ceny :E
99% ludzi ktorzy siedza w trammel nie przeniesie sie nigdy do fel albo na sp bo:
-slyszeli ze jest tam pelno pk i sie boja..
-wola bashowac monstery w tramiel bo sie boja
-boja sie tego ze jak kogos wkurza to zgina:(
-mysl o walce z innym graczem przyprawia ich o mdlosci...
-tylko potrafia udawac evil postacie:( a karme obnizaja sobie snoopujac npc
powinienes sobie obejrzec flash autorstwa azile no i ten - niby robiony przez jakas pale z pkhq ale im tez cos fajnego czasem wyjdzie.. :(

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2001-11-18 21:58 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 22:01 
 
Moim zdaniem trammel powinien byc w jakis sposob "ukarany" za to, ze nie ma tam monster blocking, no i grozby pk. Jesli nie zmniejszony loot w potworkach, to chociaz zaprzestanie spawnowania przedmiotow rare ie. glacial staff, deamon bone armor, ropes.

Aczkolwiek istnieje wazna zasada, ze nie nalezy zabieracz graczom raz danej umiejetnosci/udogodnienia/przywileju. Dlatego optowalbym za wprowadzeniem dodatkowych spawning rare na potworkach na FELLUCIA. Wtedy nikt nikomu by nic nie zabral, a to przyciagneloby ludzi do podziemi na fellucia, automatycznie do fel bankow, no i zwiekszylo uzytecznosc domkow na fel.

Ale to tylko OSI... z nimi nie wygrasz. :roll:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 23:39 
 
coval dobry pomysl ale juz bylo kupe postow na ten temat na oficjalnych boardach
tramielici nie chca takich 'kar' a osi nie bedzie robilo nic wbrew ich woli bo ludzi w trammel jest najwiecej :(
jaka byla odpowiedz osi na posty w stylu - remove stat loss? nie usuniemy bo niektorzy ludzie z trammel maja w fel swoje domy i mieliby problem z dojsciem/byliby za czesto zabijani itd...
pomysl dobry ale osi nigdy tego nie zrobi
ja nie mowie zeby trammel usunac czy cos - przyznam nie lubie i jak moge to tepie :/ osi wyrzuciloby stat lossa z fell i trammel zostalby taki jaki jest - i wszystko byloby cool...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2001-11-18 23:41 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 23:52 
 
No to moze te extra spawning rares, tylko w fel? A wogole to chcialbym, zeby fel i tram sie roznilo. Jak nie wygladem to chociaz spawnem potworkow. :roll:

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2001, 00:05 
 
Hmmmmmm co jak co - nie lubie sie bawic w gdybania co by bylo gdyby i czego nie lubie a czego nie - boby sie okazalo ze wsio mam w dupie ... niestety OSI zawsze dawalo dupy i bedzie dawac - nie ma sensu sie roztrzasac jak jest i jak ma byc - czy raczej jak bylo zajebiscie kiedys tam - trammel to trammel, a poniewaz tam siedze i robie interesy to kurde tez jestem trammelita i pewnikiem jestem w tych 90% dupkow co tam siedza pod bankiem i sa tamerami...
To ze kurde gram codziennie po kilka godzin i to od paru lat tez nic nie zmienia ... kazdy robi to co lubi ...

Oh i oczywiscie "nie" mieszkam w felucia, "nie" bawie sie w anti-pk, "nie" zabijam sasiadow, "nie" pkuje - tylko roztrzasam o dupie maryny na wszystkich dostepnych boardach - i kampuje pod moongate zeby do kogos powiedziec "ooooo kogoz to ja widze w felucia"

No i kurde na walonym boardzie napisaem wiecej niz do wlasnej panny - mam nadzieje ze nie czyta...


Posty: 21
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 19:27 
 
Polko, wykazujesz sie po prostu niesluchana kultura. Kurde, kurde, dupa dupa, kurde. Takie dyskusje to sobie mozesz prowadzic pod budka z piwem albo na przystanku, ale to jest board i tu obowiazuje pewna kultura. A tak poza tym to raz w zyciu widzialem cie w Fel, za to pod plotkiem w banku w glow to prawie zawsze kiedy tam jestem. Od pieniedzy gnije mozg, tyle powiem. IcE'a (dawniej Desa) tez to spotkalo.


_________________
Eustachy Pulpet [Half-Dwarven Looter, UOB]
Looter z Catskills
http://lootershall.clanpages.com

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.