mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 11:40 
Cytuj  
Bright Wizard też musi miec swój topic.

bardzo prosze o opinie na temat CC interesuje mnie głównie jak sobie radzi z dystansowaniem melee na wyższych poziomach.

ps. wybieram raczej empire, a na na 100% ranged dps. BW mi podchodzi bo nie ma dead zone tzn "target is too close"


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 11:51 
Cytuj  
Nie ma "target is too close" bo jesli ktos siedzi ci na klacie to jestes w 50% trupem ;]

A tak szczerze mowiac, to duzo CC Bwizz nie ma. To typowy glasscannon, ma zabrac 50% szarzujacemu marauderowi, wrzucic fire cage (root) i dobic szybko pozostale 50%. Polegasz na dmg, nie debuffach/cc, chociaz skilli do ucieczki i defensywnych tez pare ma - nie na tyle jednak, aby przezyc gdy jumpnie go melee z full hp.
Bez pomocy innych radzi sobie doskonale tylko jesli wypatrzy niesiadoma ofiare z jakiegos wzniesienia. Krol zerga i obrony keepa.
Po rozkreceniu combustion dmg robi kosmiczny - zdecydowanie jeden z primary targetow (jak to ktos powiedzial "najprimarniejszy")

PS. chodz, do nas, potrzebujemy maga i bedzie smiesznie :~


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:03 
Cytuj  
ide ... :P

całe zycie grałem brzydkimi i złymi, duzymi i melee.
taki mag bedzie dla mnie w sam raz :P

zaa chwilę bede miał fire cage, mam nadzieje że moje doty tego nie przerywają :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:06 
Cytuj  
Przerywaja. Ogolnie CC bardzo latwo jest zniszczyc. To jest cos na zasadzie biegniesz do przou, ktos ci wali na plecy, tu puszczac CC i biegniesz dalej nawet sie nie obracajac i modlac sie o to zeby CC wytrzymalo dosc dlugo az zdazysz zwiac :P.

BW jak Sorc jest priorytetowym targetem na ktorzy wszyscy sie rzucaja jak tylko widza. BW > Elf aggro.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:07 
Cytuj  
Zawsze gralem po stronie 'tych brzydkich', ale w WAR strasznie mi Order podchodzi :wink: ... ale elfy wciaz dla mnie pedalkami pozostana

Tez mysle nad BW albo WH.
W bw widze potencjal na pure dpsa a nie jakis support z CC - mirror mojego fire maga z wowa.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 13:07 
Cytuj  
shp napisał(a):
Zawsze gralem po stronie 'tych brzydkich', ale w WAR strasznie mi Order podchodzi


Bo Empire czestokroc ma bardziej pokrecony, brudny i mroczny lore niz niejedna "zla" frakcja w roznych grach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 13:14 
Cytuj  
Bright wizz ze szrama na wypalonym (?) oku wymiata.
Niestesty odnosze wrazenie, ze zlagodzili ogolnie wizerunek empire (i calego order, zwlaszcza dwarfow) w porownaniu z np. chaosem (zealot!).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 13:23 
Cytuj  
ogólnie Empire wygląda jak na mój gust doskonale.
Witch Hunter nie odpowiada mi bo za pardzo przypomina rogala, moze potem spróbuje Warrior Priesta ale to taki paladyn chyba.
Szaman wyglada extra ogólnie klimat u zielonych super ale takim gównem nie bede grał :P

czy da się jakoś właczyć cyfrowy widok ciśnienia u BW - ironbreaker ma ten swój rage cyframi - płomienie nie sa za dokładne


_________________
psn


Ostatnio edytowano 8 wrz 2008, 13:25 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 13:24 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Bright wizz ze szrama na wypalonym (?) oku wymiata.
Niestesty odnosze wrazenie, ze zlagodzili ogolnie wizerunek empire (i calego order, zwlaszcza dwarfow) w porownaniu z np. chaosem (zealot!).


U mnie juz bardziej podly wyraz twarzy ma wh, a bw sobie troche inaczej wyobrazalem. To mial byc maniakalny mag z wielka kula ognia zamiast mozgu :P

female zealot > all

edit: czuje w moczu, ze po OB nas nerfna :wink:
w public questach i ogolnie pve bw > all, ale na scenario to jest primary cel.
nawet nie zdarze nic konkretnego castnac w grupie (pomijam glupie stanie zerg przed zergiem tak jak to mialo miejsce na bg w wowie)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 10:36 
Cytuj  
Combustion Monitor

poprostu pokazuje na ekranie ile jest - wiele innych klas ma cyferki, BW nie ma.

to teraz też ma :P

http://war.curse.com/downloads/details/13629/

screenshot
http://i257.photobucket.com/albums/hh22 ... _001-1.jpg


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 10:47 
Cytuj  
Desh jak grales tankiem(chyba dobrze kojarze) dlugi czas to rozgrywka nukerem typu bw wyda ci sie bardzo prostacka. Co nie znaczy, ze nie moze sie podobac. :) Mnie akurat pasowala. Obecnie jest chyba nr 1 klasa dla mnie po stronie order. Rudy piroman, z maniakalnym charakterem. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 10:58 
Cytuj  
Zakochalem sie w orderze. Tez mysle zeby w retailu rollnac na BW, ale z tego co widze jest ich w pip niestety :-?

Jak na EU z nimi? Bo na US to lata pelno BW i WH tylko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 10:58 
Cytuj  
@t-b-n
Przesadzasz. Gralem sorcka w becie duzo swojego czasu i sam nuke to polowa sukcesu. Tykajacy jak bomba zegarowa dot z debuffem do willpower + reszta dotow oznaczaly czesto smierc dla healera. Ground Based AoE i PBAoE, nuki aktywne po disrupcie na przeciwniku. Sporo tego jest.
Z drugiej strony dobiegajacy z 25%hp witch hunter dzialal na sorcke jak SuperMultiMixerDeluxe z TV szopu.
Podobnie teraz w OB, ofensywnym healerem zjadam sorcki na sniadanie. Jesli mam murek za ktorym moge castnac 3sec heala (zwykle i tak mam go instant) to biore 2 te suki na klate.

Edit: sorry za ot, myslalem ze to topic o sorc.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 11:00 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Desh jak grales tankiem(chyba dobrze kojarze) dlugi czas to rozgrywka nukerem typu bw wyda ci sie bardzo prostacka. Co nie znaczy, ze nie moze sie podobac. :) Mnie akurat pasowala. Obecnie jest chyba nr 1 klasa dla mnie po stronie order. Rudy piroman, z maniakalnym charakterem. hehe
wiem ale tankiem grałem 3 lata a mag to jedyna klasa jaką nie pograłem w wowie wiec a co tam - ponukuje.

nudno nie jest bo:
1. wszyscy chca zabić BW
2. samemu też się łatwo zabić

wyglada dla mnie jest ważny to jak order to tylko empire - animacja postaci wydaje mi się najfajniejsza

na low lvlu nie ma co oceniac czego jest dużo a czego mało bo empire i dwarfy biegają w innych scenrio generalnie

WP jest chyba wiecej u mnie niż BW


_________________
psn


Ostatnio edytowano 9 wrz 2008, 11:01 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 11:01 
Cytuj  
Tu chyba tkwi problem, to raczej nie glas a paper canon. Troszke mi brakuje sztuczek zwiekszajacyh przezywalnosc. Mam wrazenie, ze trzeba trzymac sie tylow raidu jak spodnicy mamy. Rzecz dityczy chyba zarowno sorca jak i bw wiec to zaden oftop.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 9 wrz 2008, 11:03 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 11:02 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Tu chyba tkwi problem, to raczej nie glas a paper canon. Troszke mi brakuje sztuczek zwiekszajacyh przezywalnosc. Mam wrazenie, ze trzeba trzymac sie tylow raidu jak spodnicy mamy.
nie znam się ale z tego co czytałem to w RVR można olać 1vs1. bede stał z tyłu i napierdzielał - BURN MOTHERF ... itd :P
questy robi się fajnie.

gdybym nie grał tankiem tak długo to brałbym IB a gdybym chciał leczyć troche to WP na 100%


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 11:03 
Cytuj  
...
a przepraszam casterem chcialbys stac w pierwszym szeregu?
jesus kurwa

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 11:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
...
a przepraszam casterem chcialbys stac w pierwszym szeregu?
jesus kurwa

Takie zle zeczy o jesu mowic no no... hehe Mowie o malych wypadach na tyly wroga czy kampienie pojedynczych graczy na sciezkach z rezpointow.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 11:10 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mowie o malych wypadach na tyly wroga czy kampienie pojedynczych graczy na sciezkach z rezpointow.
wiesz jest ten fire cage to sie nawet sprawdza :P tzn ma 50% szansy że trzyma.
nie jest tak źle. przynajmniej jest akcja, a nawet jak cie zabiją to paru do piachu zabierasz

pozatym mechanika nie jest nudna
action points
combustion
brak many

np tank ma takie rage poprostu, dps combosy jak rogala - upraszczam ale nie chce grać jak w wow

bardzo mi się podoba mechanika WP - on sobie sam buduje Fury i tym leczy. ale nie chce mi się leczyć a leczyć tylko siebie to niekoleżeńskie :P

poza tym bieganie w tłoku mi się nie podoba przecież jak coś ci stanie na drodze to musisz w to walić bo się ominąć łatwo nie da. caster jest ok


_________________
psn


Ostatnio edytowano 9 wrz 2008, 11:15 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 11:14 
Cytuj  
Zycie zweryfikuje, ja gralem raczej tylko na poczatkowych levelach wiec moje kompetencje sa niewielkie, raczej gdybanie.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.