mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sie 2002, 18:10 
Cytuj  
1.Patrzcie na to porpobiliście tyle metali a nie wiadomo co takiego ciekawego dają praktycznie nikt tego nie wie. Zwracam się z prośbą do jednego z gmów niech poświęci trochę czasu i napisze co daje co przyda się to nam i następnym którzy tu przyjdą.

2. Mam problem założyłem gildię Harfiarze[Hf] jednakże ktoś musiał odgadnąć moje chasło( praktycznie niemożliwe gdyż muj chpry umysł wymyślaił takie chasło że nikt by go nie zgadł przypadkiem )i teraz moja gildia ma zmieniony kolor nazwa brzmi Harfiarze[huje] i wszyscy członkowie zostali wyrzuceni i mam w gildii jakiegos kolesia którego nie znam, hasło na me konto zostało także najprawdopodobniej zmienione więc znowu zwracam się z prośbą do któregoś z gmów pomóż mi!!!!!!..... aha jeśli będę mógł wejść Gorrem to stwarzam gildie chaoso Seek and Desroy[SaD] a więc proszę zgłaszać się kandydaci i postować

3. Niedawno tzn dzień przed napisaniem tego postu spotkałem kogoś o nicku Pan Śmierci[Nowy] powiedział że mam przerąbane bo zcrashowałem ponoć server, może i tak się stało bo mieszkam we wrocku i mam dialog a wiec banned 4ever jak to napisano, musiałem znaleźć informatora i znalazłem więc już nic nie będę rąbał o ile coś zjebałem

Na tym kończę mój post mam nadzieję że któryś z gmów mi pomoże bo jak to mój kolega powiedział "haha skasowali ci konto twój świat pad haha".... to nie jest śmieszne :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.