mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 13:40 
Cytuj  
heheheheeh. no z ranged probowalem na razie sw i ciutke bw.
ale zaczelismy biegac po stronie destro wiec pewnie sh sie nawinie ;-)
na razie trenuje we i serio jest calkiem si.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 11:12 
Cytuj  
taaa... WE to teraz najbardziej OP profesja w grze, więć stała się przy okazji bardzo trendy... na szczęście niewielu graczy potrafi nią grać pomimo, że używa się praktycznie tylko kilku skilli na krzyż...


_________________
Suffer not the witch to live!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 12:58 
Cytuj  
sivar co do OP Witch Elfów.

Mam RP lvl 36 i zazwyczaj jestem jednym z pierwszych celów dla WE - jeżeli chociaż 2 osoby z mojego party są w miarę ogarnięte to WE mnie nie zabije (chyba że ma jakiegoś niesamowitego farta do critów). WE nie jest przegiętą klasą - jej zadaniem jest wpaść w back line narobić zamieszania i zginąć. WE jest od tego żeby zabijać casterów - i trzeba z tym żyć.
Inna sprawa - jak stoisz sam z tyłu to się prosisz o kłopoty.

Faktem jest również że 2 WE działających "wspólnie i w porozumieniu" nie przeżyje nic (poza tankiem) - ale tak samo nic nie przeżyje 2 WL czy WH.

A teraz z drugiej strony historia:
rolnąłem WE żeby lepiej poznać mechanikę gry swojego nemesis - jak order wie co robi to bardzo często nawet nie dobiegnę do celu (np turrety engee walą w Ciebie pomimo tego że jesteś w stealthu). Liczba knockbacków, snarów itd jest tak wielka że zostaje tylko przycisk respawn.

A skąd się biorą whiny na we? Z tego że czasami order gra jak ostatnie debile (destro też :) ) - wczoraj we 2 wyjebaliśmy 3/4 orderu w ciągu minuty bo nikt nie patrzył co się dzieje dookoła jakby grali w FPP! Najpierw 3 healerów potem 2 bw 1 sw 1 engee i na końcu tank, który załapał że cos jest nie halo jak przestał dostawać heale. Nikt nam nie przeszkadzał - szli jak owieczki na rzeź - kurwa wyglądało to jak zbiorowe samobójstwo.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:18 
Cytuj  
napisałem "na szczęscie niewielu potrafi nią grać".
Inteligentny gracz WE nie pcha się bez wpsomagania na plecy wroga. Zaś ze wspomaganiem heali/buffów potrafi spowodować przerażające spustoszenie nim padnie. Na dodatek ma też swoje silne CC, którymi może zapobiegać natychmiastowej kontrze...
Zadna inna profesja nie wymaga takiej uwagi i środków do zablokowania tejże.
No może depcze jej po piętach Black Guard i trochę dalej KotBS (aczkolwiek ten po nerfie już nie ejst tak masakryczny dla Destro...)
Zgodzę się z tym, że płacze głównie wynikają z nieumiejętności gry - łatwiej płakać o nerf niż zastanowić się nad tym co się robiło źle bądź jak przeciwdziałać problemowi...


_________________
Suffer not the witch to live!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:26 
Cytuj  
z dobrym healem to nawet ironbreaker potrafi masakrowac z 2h.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:26 
Cytuj  
na temat umiejętności grania WE się nie wypowiem :) Wiem tylko tyle, że od czasu zmiany:
a) kolejności używanych w obronie przed WE skili
b) nie pokazywania "pleców" WE
c) ucieczki w środek rdpsa orderu zamiast "gdziekolwiek byle dalej od WE"
WE zabija mnie bardzo rzadko

A gry WE dopiero się uczę :)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:27 
Cytuj  
no i idzie Ci to strasznie pod gorke :-)))
ale damy rade!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:29 
Cytuj  
Ty mi się Tu nie "wtrancaj" w uczone dysputy;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:32 
Cytuj  
abuu.
no to dodam od siebie, ze racji troche masz.
najlepiej bylo to widac wczoraj, ogarniety bw/engi wbiegal w szereg orderu skaczac przed glowa healerowi. na szczescie w t1 rzadko wpadaja na takie pomysly ;-)
a we to przede wszystkim umiejetnosc uzywania skilli i dobrego ich wykorzystania i mozna wtedy ze srednio ogarnietym tankiem wygrac.

ale fakt najwiekszy fun jest jak 2 x we wpada w order i jest rzez :-)

chociaz czasami co poniektorzy stosuja taktyke frontalnego ataku...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 13:40 
Cytuj  
że niby mój "berserk mode" jest zły? :) hehehehe jak na scenario mam więcej kili niż zgonów znaczy że było ok :wink:


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 15:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale fakt najwiekszy fun jest jak 2 x we wpada w order i jest rzez :-)


dopiero od 3 we zaczyna sie rzez...
bardziej irytujace od wpadania we w oddzialy orderu jest sytuacja gdy maruder sciaga ludzi do siebie a we pomagaja mu dana osob ubic-bezpiecznie, przyjemnie, frag za fragiem
(a jeszcze bardziej irytujace jest jak robi to wl z para wh :))

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 22:56 
Cytuj  
Jebane GOA! Podobno na amerykanskich serwerach fortece dzialaja normalnie.

Dzis juz dwa razy bylismy na Overlordzie (juz wole jak wywala odrazu na bramach)... te crashe sa strasznie wkurwiajace... Chyba sobie odpuszcze fortece na jakis czas, zeby sie nie denerwowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 23:31 
Cytuj  
na karak azgal(?) wszystko podobno(?) dziala plynnie i bez problemow.
destro pali altdorf.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 00:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na karak azgal(?) wszystko podobno(?) dziala plynnie i bez problemow.
destro pali altdorf.

pewnie mniej ludzi sie pojawilo
ale pare dni temu przez pare dni w zasadzie non stop kraszowalo
moze czesc orderu i czesc destro odpuscilo myslac ze i tak bedzie pad serwera i w ten sposob nie zkraszowalo ;)

tak czy siak WAR w obecnej fazie jak sie ma 40tke jest gra nudna

aha i czytalem na warhammeraliance relacje goscia ktory dostal sie na pladrowanie altdorfu no to jest to strasznie pobugowane podobno

osobiscie juz nie tkne gry PvP ze sztywnymi frakcjami :/

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 01:30 
Cytuj  
Jebane GOA! Podobno na amerykanskich serwerach fortece dzialaja normalnie.

Tez nie zawsze.


Posty: 1
Dołączył(a): 6.01.2009
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 03:09 
Cytuj  
Witam, co do zdobywania fortec na KA - lagi sa potworne, crashe calych zon bardzo czeste (w zasadzie w ciagu godziny zdobywania fortecy zdarza sie 4-5 crashy). Udalo nam sie (Destro) zdobyc Altdorf 3 razy, z czego 2 razy w ciagu ostatnich 2 dni, ale to glownie dzieki temu, ze stalo sie to poznym wieczorem (mniejszy lag na forcie w prime time niemozliwe). Co do samego Altdorfu to jak na razie pelno bugow - m.in: 1 PQ ktore mozna tam robic daje zlote woreczki z Invaderem. Szkoda tylko ze dzieki skopanemu systemowi kontrybucji, w zasadzie liczy sie tylko pierwszy roll i bonus do niego. Goscie stoja afk, a woreczki same leca. Wczoraj w ciagu 6 godzin jedna i ta sama osoba potrafila wyciagnac 11 zlotych workow. Bagi trafiaja rowniez do osob ktorych nie ma na pq albo sa juz offline. Udalo nam sie locknac Altdorf i dostac sie do kolejnych 2 PQ, ktore polega na zabiciu lorda w Bright Wizard College i lorda w Sigmar's Temple. Ten 1 jest zbugowany, poczatkowo idzie to zgodnie z zalozeniami skryptu (trzeba blokowac 3 pietra i niszczyc piecyki do ktorych leca hero bw, zeby je wlaczyc) jak uda sie je zniszczyc to boss staje sie targetowalny i mozna go bic. Wczoraj stal sobie na 2 pieterku i nawet za bardzo nie oddawal jak go klepali. Drugi PQ w Sigmar's Temple rowniez sie zbugowal - boss schowal sie w scianie i nie dalo rady go lac. Ogolnie oblezenie stolicy wyglada dosc kijowo atm. Z zalozenia mialobyc tak ze siedzi w instancji i order i destro - okazalo sie ze order siedzial w jednej. destro w drugiej. Scenario to bomb run - nawet moze byc.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 12:32 
Cytuj  
to disarmed które ma chyba każda postać po stronie order to przegięcie i powinno zostać jak najszybciej zlikwidowane dali ciała z wprowadzeniem tego


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 13:16 
Cytuj  
to samo powinni zrobic z we i innymi klasami, ktore tego uzywaja po stronie destro ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 13:21 
Cytuj  
rp nie ma disarmed;)
A tanki destro jebią wszystkich permanentnym disabled;)
Żyj z tym lub przestań grać;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 13:50 
Cytuj  
Ciekawe na który lvl to dostanę bo mam lvl 24 blackguarda i jakoś tego nie mam jeszcze, wkurzony jestem na to bo zdarzyła mi się sytuacja że zjechał mnie lvl niższy wh właśnie po zastosowaniu tego skilla, a gram tankiem nastawionym na damage


_________________
no more wow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.