mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:40 
Cytuj  
No hej.
Do wyjscia wotlk zostalo jeszcze sporo czasu, a w wowie przed wyjsciem dodatku nie ma zbyt wiele rzeczy do roboty i serio zaczalem sie zastanawiac na kupieniem warhamera. To tyle tytulem wstepu.

Jak wyglada pvp w warze? Czy jest podobne do wowa pod wzgledem dynamiki, kombinowania z losem, ustawiania cc chainow, switchy itp?
Czy jest elo~?
Chodzi mi o small scale pvp, napierdalanie sie w zergu srednio mnie interesuje.

Chcialbym uslyszec opinie ludzi, ktorzy maja serio doswiadczenie na arenach w wowie (~2k rating). Fajnie jakby ludzie, ktorzy mieli problemy z wyjsciem poza 1600 powstrzymali sie od pisania jaki wow jest denny, zalezy mi na normalnych argumentach :(


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:42 
Cytuj  
Hmmm, wystarczy poczytać tonę flejmu wow vs war :>


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:44 
Cytuj  
Podpisuje sie prosba lapskami i nogami. Rowniez mnie to interesuje. Tego typu rywalizacja w postaci areny. Czy moze nieco ubozsze porownanie = olymiada w l2.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:45 
Cytuj  
Na szczęście żadnych failowych aren nie ma.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:45 
Cytuj  
Nie chcę obrażać WARa, bo gra jest zajebista, ale...
Na szczęście, bo z dynamiką WARa areny to byłyby męczarnie. I tylko dlatego na szczęście.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:46 
Cytuj  
Cypis, ciezko powiedziec, czy pvp w War jest cool, bo nikt nie ma jeszcze nawet 35lvlu... A takie stwierdzenie mozna postawic dopiero przy full skilach.

Walka jest miodna i bardzo duzo zalezy od teamplay - cc to glownie snare i knockbacki - praktycznie kazda klasa ma obie rzeczy, roznica lezy tylko w poziomie na ktorym dostanie sie na to skill/taktyke ( taki passive skill).

Scenarios sa zazwyczaj 12vs12 ( moga byc 24vs24) i sa fajne, mankamentem jest brak fixed vs fixed, jedyne co mozesz to zrobic join as group i liczyc, ze twoja druga grupa joinie do tego samego scenario...

Kup se War, fajny jest, akurat po 2 miesiacach wrocisz do WoW


Na chwile obecna 12vs12 to najmniejszy scenario i mniejszych sie chyba nie przewiduje ( nie ma nawet dueli). To gra stricte team vs team, co widac na kazdym kroku.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:48 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
Nie chcę obrażać WARa, bo gra jest zajebista, ale...
Na szczęście, bo z dynamiką WARa areny to byłyby męczarnie. I tylko dlatego na szczęście.


Wśród moich znajomych, z którymi grałem w WoW przez ponad 3 lata nikt na dynamikę w WAR nie narzeka. Nawet kumpel, który machnął Grand Marshala za starych dobrych czasów.

Chyba, że dynamika = szybkie schodzenie celu.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:48 
Cytuj  
Warto.

A co do PvP w WHO to ja mam wielką frajdę gdzie w WoWie nawet nie miałem arena teamu od czasu do czasu na AV leechowaem honor...

Ogólnie dynamika jest wolniejsza i balansu 1vs1 nie ma, ale o dziwo zupełnie mi to nie przeszkadza!! Bo wydaje mi się, że balans jest ale 6vs6 np...


Chłopcy imo wiedząc jak dobrze zrobić PvP i jeśli kasa będzie to za 2 miechy jak usuną problemy techniczne oraz doszlifują animacje i walkę gra pod względem PvP będzie "badass" :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:50 
Cytuj  
Fair enuf. Dzieki panowie, do wowa nie chce mi sie wracac, ale who tez widze mnie nie zainteresuje. Nie lubie team vs team.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:52 
Cytuj  
Hej

Ja preferuje small scale pvp, zorganizowane i dlatego srednio mi sie podoba WAR, brakuje dynamiki z wowa, switchy, stunow, counterspellow w kluczowych momentach etc. (pozdro dla embe ktory uwaza ze w wowie ownuje sie "1,2,3 dead")

Animacja jest dosyc wolna, do tego dochodzi ciagle nierozwiazny problem synchro clienta z serwerem, przez to czesto nie wiadomo czy czar sie juz przestal kastowac czy nadal sie kastuje (w wowie zaraz po premierze chyba tez cos takiego sei dzialo), czy mob/gracz jest 20 m od ciebie czy moze juz w zasiegu melee. Trzeba poczekac na patche w tym kierunku.

w warze mam 18 rank i jak narazei to polega na tym, ze wybiera kogo sie zabije i poprostu uzywa sie rozne skille ktore robia rozny dmg. Mam nadzieje ze na max levelu bedzie lepiej i fajniej, bo badz co badz w wowie na 30 levelu to tez pvp nie ma za bardzo. po arenach na poziomie 2000+, w warze mam wrazenie ze gram w turowke jak walcze 1v1, w grupie jest juz lepiej bo wiecej sie dzieje.

Jesli lubisz areny to war poprostu oferuje co innego, i raczej tu nie znajdziesz tej dynamiki.

WAR "lekko" przypomina bitwy w hillsbrad foothills dawno dawno temu, tyle ze bardziej zorganizowane, rozbudowane, z nagrodami, mozna przejac sporo lokacji, przyczylkow, sa takze nagrody.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:54 
Cytuj  
Ja mysle ze gracze pvp wychowani w WoW znajda w WAR duzo zabawy ale moga sie rozczarowac ze gra jest nastawiona na duze grupy, a nie tylko duele pod orgri czy areny.
BG WoW przy 33 scenario w WAR to smiech zwlaszcza ze scenario to czyste pvp.
Mysle ze nawet gracze pve znajda sobie cos ciekawego, a caly system rvr zacheci ich do gry bo ma cos w sobie takiego ze wciaga i nawet gracze bez "skila" odnajda sie w WAR.
Jedynie dla tych co lubia wylacznie instancje w WoW beda mieli problem bo tego nie ma, wtedy pozostaje WoW i czekanie na dodatek, nie mozna nic na sile bo zniecheci sie tak aosoba szybko.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:55 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Fair enuf. Dzieki panowie, do wowa nie chce mi sie wracac, ale who tez widze mnie nie zainteresuje. Nie lubie team vs team.


Ale co byś chciał w takim razie? Kolejne areny?
Nie czepiam się absolutnie, tylko mnie to ciekawi :)

Scenario jest całe mnóstwo, każde ma różny cel, więc za to chociażby należy się cholerna pochwała Mythicowi. WoW w ciagu tylu lat doczekał się jednego nowego BG - eots (nie liczę patcha, który wprowadził BG w ogóle).


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:00 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Na chwile obecna 12vs12 to najmniejszy scenario i mniejszych sie chyba nie przewiduje ( nie ma nawet dueli).


Tak trochę OT bo mi akurat przypomniałeś. Wydaje mi się, że widziałem komendę /duel. Ktoś próbował jej użyć czy to jakaś emotka po prostu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:01 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Chodzi mi o small scale pvp, napierdalanie sie w zergu srednio mnie interesuje.


WAR nie jest grą dla ciebie w takim razie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:04 
Cytuj  
Gra jest przygotowana pod walki team v team (od 6 osób w górę). Sam wiele nie zdziałasz chyba że z partyzanta wejdą ci 3 crity pod rząd w zaskoczonego castera albo innego dpsa/supporta (tank ma tyle hp ze prawie zawsze zdaży uciec;) )


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:05 
Cytuj  
endryu napisał(a):
WAR "lekko" przypomina bitwy w hillsbrad foothills dawno dawno temu, tyle ze bardziej zorganizowane, rozbudowane, z nagrodami, mozna przejac sporo lokacji, przyczylkow, sa takze nagrody.

tyle że tutaj nie zobaczysz po chwili walki "world server is down" a przed nim lagi


_________________
Obrazek

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:11 
Cytuj  
cypis napisał(a):
No hej.(...)Chcialbym uslyszec opinie ludzi, ktorzy maja serio doswiadczenie na arenach w wowie (~2k rating). Fajnie jakby ludzie, ktorzy mieli problemy z wyjsciem poza 1600 powstrzymali sie od pisania jaki wow jest denny, zalezy mi na normalnych argumentach :(



Dae napisał(a):
Warto.

A co do PvP w WHO to ja mam wielką frajdę gdzie w WoWie nawet nie miałem arena teamu od czasu do czasu na AV leechowaem honor...

Chłopcy imo wiedząc jak dobrze zrobić PvP i jeśli kasa będzie to za 2 miechy jak usuną problemy techniczne oraz doszlifują animacje i walkę gra pod względem PvP będzie "badass" :D


Badass dae <3

P.S. No hej.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:14 
Cytuj  
No ja zaryzykowałem wtopienie 140 plnów i na razie nie żałuje.
Chociaż engine WARa działa mi beznadziejnie (mimo niezłego kompa) to mimo to gra mi się bardzo podoba.
PvP jest inne niz w WoWie, nie ma np ToT co dużo zmienia, za to masz dwa jednoczesne targety defensive i ofensive.
Jako, że jak pisałem mam problemy z płynnoscia, to "turowa"dynamika walki jest dla mnie błogosławieństwiem :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:14 
Cytuj  
tak posrednio to co ma wspolnego rating z aren w wowie do war'a?
wow jest denny w porownaniu do rvr war'a. tzn moze nie denny bo czegos takiego w ogole nie ma.
w scenariuszach liczy sie zgranie druzyny i taktyczne rozegranie scenario.
samo napierdalanie headow nic nie daje.
open pvp to tez zupelnie inna bajka, zerg vs zerg a zgrania grupa nawala z boku.
jesli szukasz small scale pvp z punkcikami i ratingami to war nie jest dla ciebie.
flexowac za bardzo tez nie bedziesz mial czym.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:19 
Cytuj  
Cytuj:
tak posrednio to co ma wspolnego rating z aren w wowie do war'a?

nic, ale on chcial uslyszec opinie ludzi ktorzy cos w te areny ugrali, czyli interesuja sie pvp,

Cytuj:
w scenariuszach liczy sie zgranie druzyny i taktyczne rozegranie scenario.

w arenach tez

Cytuj:
samo napierdalanie headow nic nie daje.

w arenach tez

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.