mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2009, 23:31 
Cytuj  
owghard napisał(a):
a aktualnie mamy atak na fortece wiec ide zdobywac Inwadera

Czyli chodzi o itemy?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 02:14 
Cytuj  
QFC napisał(a):
relax panowie ;P wszyscy wiemy ze w WAR nie ma open RvR.

Wszyscy? To ja chyba nie jestem "wszyscy" :P. Mówimy o tej samej grze? O tej w ktorej codziennie na k8p (na Eltharionie czytałem na WA, ze jest calkiem podobnie) potrafia sie bic zarowno w t2 jak i w t3 po 2-3 warbandy z kazdej strony o keepa/bo? No nie wydaje mi sie :P. Ostatnio levelowalem u greenskinow gdzie wioski i questy / public questy są poprzeplatane wiec random pvp tez sie trafialo co jakis czas. Jedyne do czego mozna sie czepic to inne tereny. Nie wiem jak u ludzi ale tiery elfow sa najmniej dopracowane (W sumie nie dziwi mnie to. Były bardzo krotko testowane przed realeasem) i obie strony najczesciej są oddzielone jakims pasmem gorskim :P. Ale od czego RvR zone.

Btw z tego co slyszalem to teraz w t4 gdy tłuka sie o fortece to serwer potrafi wykrzaczyć :P. Ja tam na brak open RvR nie narzekam. Wrocilem do gry po pewnym okresie przerwy i grało mi sie ten cały miesiac wysmienicie. Dzis koniec subskrybcji ale po sesji egzaminacyjnej na 99% oplace ponownie :). Tak jak pisałem wczesniej... gra rozwija sie w bardzo dobrym kierunku. Jeszcze z rok i będzie wręcz zajebista.

PS. Post troche dziwny ale pozno juz :P. Do tego pare godzin robienia prezentacji ryje psyche :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 11:20 
Cytuj  
WARRAP-WFRWF-KYGS-92REH-VBCJ-H5HKBP


_________________
@polygamia

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 12:19 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
WARRAP-WFRWF-KYGS-92REH-VBCJ-H5HKBP


Key do Darkfalla?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 12:21 
Cytuj  
Tak, nie mam czasu na gre... muszę przejść gta4 :(((


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 12:29 
Cytuj  
W tej chwili w WAR jest tylko oRvR + sporadyczne SC i instancje dla setow, ktore sie robi szybko i latwo (raz na 3 dni). Co cieszy pojawiaja sie coraz czesciej elementy taktyczne tzn. zerglider rozdziela warbandy do roznych zadan, robi sie zmylajace nibyataki, podjazdy itp Mam nadzieje, ze gra bedzie ewaluowac wlasnie w ta strone.

Caly content PvE lezy, lacznie z nowatorskimi PQ. Szkoda mi devsow, bo sie troche przy tym napracowali. Mogli tez czas przeznaczyc na poprawienie oRvR. :har:

Moim zdaniem powinni zrobic tylko zony PvP i tam ewentualnie powplatac troche mobow, questow itp

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 12:40 
Cytuj  
No zobaczymy jak to będzie. Chyba wreszcie zmierzamy we właściwym kierunku. W t4 faktycznie akcja jest cały czas (dzięki bogu jako healer nie muszę być r40 żeby być przydatny).
Prawda że PQ leżą:( tbh nie wiem dlaczego - fajny pomysł w sumie.

Gdyby jeszcze odrobinkę poprawili balans to byłoby ok (np żeby wh miał taki sam dps jak we) - no i zlikwidowali to jebane "disabled" :)
Może jak się pojawi slayer to będzie lepiej - tylko co wtedy się pojawi po stronie destro?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 14:41 
Cytuj  
choppa wtedy u orkow sie pojawi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 18:03 
Cytuj  
disable niestety rozklada mi ib na lopatki.
tak samo jak immuny co chwila u przeciwnika. az chce sie grac ;/


gdybym gral na jednym serwerze albo mial wiedze tylko na temat jednego serwera to nie twierdzilbym, ze 80% eu serwerow jest zbednych.

owghard:
'LOL' - z takimi komentarzami won stad prostaku do piaskownicy.

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 19:07 
Cytuj  
Cytuj:
Może jak się pojawi slayer to będzie lepiej - tylko co wtedy się pojawi po stronie destro?


jak to slayers? czy nie mieli czasem dodac hammererow?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 19:31 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
jak to slayers? czy nie mieli czasem dodac hammererow?

http://www.keenandgraev.com/?p=1843
Mieli dodac melee u dwarfow. Imho slayerzy sa duzo lepsi. Ciekawa klasa, wicej lore etc.
No i latwo odroznic ich od IB.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 22:16 
Cytuj  
sadzilem, ze bylo jakies oficjalne info (to co podales tomu, to w sumie link z pierwszej strony ktory widzialem ;) ) o slayerach/hammererach.
tak na dobra sprawe to w tym linku nic nie ma poza paroma domyslami. kto wie, moze chca dodac fryzjera :P ;)

ja osobiscie licze na hammererow (to byla 4 klasa dwarfow na samym poczatku - zanim wycieli 4 klasy). jakos chetniej zagralbym nim, niz slayerem.

ps. imo bedzie ich bardzo lato odroznic od IB. skrzydlate helmy sa bardzo charakterystyczne.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 23:45 
Cytuj  
Hammererow nie bedzie, w ktoryms z castpodow Barnett oficjalnie powiedzial, ze na dluzszy czas odeszli w niebyt
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.01.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 04:03 
Cytuj  
Powaznie nie wiem gdzie wy gracie ze nie ma na waszych serwerach open RVR

Tam gdzie ja gram na t4 jest jazda 24h na dobe
Na t1 t2 i t3 sa okresy w ciagu nocy ze jest ciezko o przeciwnika ale tez sie da ich spotkac.

Scenaria... no sredni czas oczekiwania w ciagu dnia od 1sekundy do 15 minut MAX

Czas przejazdu przez zone rvr to nie jak ktos wspomnial 20 minut a gora 3 no chyba ze ktos z buta daje i to tylem :P

A i z checia bym sie dowiedzil (najlepiej link do zrodla) jak to wyglada z tym "waszym" masowym odejsciem ludzi od WAR.


No dobra kazdy ma swoje racje ja przekonywac was do swoich nie bede bo.

p.s: Mendol jestes chamem. A znaczenie tego slowa poszukaj sobie w slowniku. U mnie masz ignora chamie. Wiec pisz se co chcesz bo ja twoich chamskich tekstow i tak nie bede widzil :) zegnam

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.01.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 04:04 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
owghard napisał(a):
a aktualnie mamy atak na fortece wiec ide zdobywac Inwadera

Czyli chodzi o itemy?


No tez a dlaczego nie.
Ale przy okazji podczas zdobywania tego invadera byla 5 godzinna jazda RvR w stolicy. Tysiace krasnali zalegalo pod naszymi nogami :]

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 12:17 
Cytuj  
też liczę na slayerów, aczkolwiek podczas farmienia Stolicy destro na Eltharionie parę razy wypadł nam itemek dla hammerera :lol: :lol:
to tyle w kwestii "przygotowania" stolicy przez Mythic do zdobywania (piszę o tym w innym temacie)

hammerer wyglądem praktycznie nie rózniłby się od IB, slayer zaś różni zdecydowanie...


_________________
Suffer not the witch to live!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 14:08 
Cytuj  
Tyle czasu o tym disable gadacie, a do tej pory nie skapliście się tego, iż jest to tylko bug graficzny. Po pierwszym disable dostając nastepnego, skile robią ci sie szare ale wciskając je - działają, więc immunity działa. Ech.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 14:14 
Cytuj  
no super bug graficzny... naprawde pare miesiecy po premierze takich wkurwiajacych bugow bym sie nie spodziewal.
bug z guardem rowniez nie jest naprawiony.
naprawde nabieram ochoty zeby przedluzac subskrypcje.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 09:03 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Tyle czasu o tym disable gadacie, a do tej pory nie skapliście się tego, iż jest to tylko bug graficzny. Po pierwszym disable dostając nastepnego, skile robią ci sie szare ale wciskając je - działają, więc immunity działa. Ech.


och eagle nie róbmy z ludzi idiotów!

gdy urzywasz skilla i wyskakuje ci na ekranie duży napis DISABLE to zapewniam ze to nie jest błąd graficzny!
ja tam nie czekam tylko klikam dalej tak by odrazugdy diable minie użyć jakiejś zdolności. wiec napis disable jest częstym gościem na moim ekranie.


_________________
dyzortografia
....................
profil

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.