mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 23:06 
Cytuj  
Elfi tank, mirror Black Orca. Przyznam, że niespodziewałem się takiej frajdy po tej klasie, miło się lata z 2handerem i tłucze wrogów. Wszelkie taktyki o klasie sobie daruję, bo wiedzę posiadam marną, ale topic zakładam, bo to teraz modne!

Mistrz miecza prezentuje się następująco:

Obrazek

Badass. Gra się nim naprawdę przyjemnie, byłoby przyjemniej gdybym spotkał chociaż jednego Rune Priesta na Khaine Embrance, który zamiast DPS'ować starał się leczyć, no ale trudno. Narazie spotykam tylko takich:

Obrazek

Co do umiejętności to posiada naprawdę dobry skill, który łączy nas z matrixem i sprowadza na naszych wrogów natychmiastową śmierć:

Obrazek

To tylko wierzchołek góry lodowej, chciałbym napisać więcej, ale niestety jeszcze nie mogę.

Discuss!


Ostatnio edytowano 10 wrz 2008, 23:13 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 23:09 
Cytuj  
Ten screen na dole to artefakty z karty graficznej, czy jakieś uber efekty ? :o


_________________
@polygamia

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 23:09 
Cytuj  
aktualnie, ta animacja to bug. Komuś w PSP się wcisnęło odwróć kolory


_________________
“The Engineer is the type of guy who brings a gun to a sword fight.”

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 23:59 
Cytuj  
Dana napisał(a):
@Razoth

Nie przeczę, dużo healerów zajmuje się leczeniem najwyżej samych siebie. Ale tak czy siak często widziałem że w healowaniu prowadziły (na tablicy wyników) black orki czy inne witch huntery.



Jakos nie zauważyłem błędu w healu na score boardach, jak lecze z lekkim feedbackiem to zawsze cos kolo 15k wychodzi


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 00:28 
Cytuj  
SM ma fajny system z tymi balance-ami. Dziala to cos jak combosy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:10 
Cytuj  
Czy ja wiem, czy SM szlifa potrzebuje specjalnego. Te chainy skilli sa bardzo ciekawe, chociaz duzo bindowania - jest juz addon automatycznie switchujacy bary w zaleznosci od ballance. Ogromne avoidance i rownie duzo debuffow/self buffow, chociaz problemem jest szybko uciekajace AP - nie pamietam czy jest tactics pozwalajcy na jego wykradanie.

no i duzy miecz > maly dwarf


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 09:22 
Cytuj  
No teraz Centuries of Training afaik sie nie stackuje, wiec DPS znowu troche podupadnie. Generalnie 'najlepsze' mastery path do pvp to bylo - subiektywnie - Hoeth, dzieki drainowaniu spirit res finishery robily nawet nawet dmg.
Za to BO ma Wot Armor, razem z Chosenem moga zjechac 90% klas do praktycznie 0 armor i wtedy zyskuja nie tylko oni, ale i reszta melee klas po stronie Destro. SM ma Wrath of Hoeth ktory trwal smiesznie krotko jak na secondary finisher effect (10 sec?), a profity ze zmniejszenia spirit res czerpali bodajze jedynie AM i sam SM. Ot taki pierwszy lepszy przyklad.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 10:12 
Cytuj  
Cleave nie debufuje już armora. Co do SM...rzućcie okiem na wall of darting steel. Świetna animacja a buff gigantyczny.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 10:14 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Cleave nie debufuje już armora. Co do SM...rzućcie okiem na wall of darting steel. Świetna animacja a buff gigantyczny.

V.

Hm, to cos zmienili w Wall of Darting Steel? Wczesniej uzycie tego skilla bylo, lekko mowiac, "situational". :)
Buff do dodge/disrupt kosztem sporego self-snare przy calkiem pokaznym AP-drain... Mialem mieszane uczucia. ;>

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 12:22 
Cytuj  
Zmienili w 4.1. 20ap/sec, brak snare, 50% parry/dodge/disrupt.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 12:59 
Cytuj  
No, to nawet nawet. Szkoda tylko, ze podobno Centuries of Training sie juz nie stackuje... Zycie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 19:48 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):


Dzięki za tego moda, naprawdę ułatwia życie. ;)

Ogólnie dzisiejsze doświadczenia ze SM tylko utwierdziły mnie przy wyborze tej klasy na retail. Dobra przeżywalność, dobry damage z 2handerem, snare, taunt i jeszcze wiele więcej na dalszych levelach (zdobyłem 11 jak narazie).

Jedyne co mnie trochę razi to proc od Nature Blade, przechrzczony przeze mnie na Disco Blade, z racji tego, że jak wbiegnie się w grupe wrogów i procnie to można dostać padaki. Jeśli chodzi o liczbę graczy to zbyt wielu Swordmasterów nie biega, można powiedzieć, że jest ich umiarkowana ilość.

Biorąc pod uwagę ilość klas w WAR, wybór okazał się naprawdę prosty.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 19:49 
Cytuj  
Szkoda że beznadziejny model, ja pierdole , pizama, wtf ? ;/


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 19:53 
Cytuj  
No jeśli chodzi o male to fakt, gejowato. Za to do female pasuje znakomicie moim zdaniem. A wraz z kolejnymi tierami jest jeszcze lepiej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 20:42 
Cytuj  
de gustibus, mi sie modele podobaja - jesli ktos ma problem z modelami niech napisze do GW :>

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2008, 08:50 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
mi sie modele podobaja

No wlasnie!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2008, 10:24 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
mi sie modele podobaja -


Modele są zaje....ne czuję się jakbym grał w bitewniaka live :> , nawet animacja wydaje mi się teraz jakoś idealnie pasująca :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 17:31 
Cytuj  
Jakis martwy ten topic.

Chyba na stale przerzuce sie na great sworda. W PvE to jasne, ze jest lepszy, ale tez w SC mam wrazenie , ze jestem bardziej uzyteczny.
Nie jestem moze puretank, ale jak wpadam w zerg to jestem w stanie zabic 2-3 magow zanim padne (bez healera oczywiscie). Z dobrymi healerami to 2h wogole wymiata.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 20:57 
Cytuj  
Ja się najpierw bawiłem great swordem (no dobra, mam niski level, więc nie powinienem się wypowiadać), ale zauważyłem, że dostaję więcej renow i exp od czasu gdy używam sword + shield.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 21:18 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
ale zauważyłem, że dostaję więcej renow i exp od czasu gdy używam sword + shield.

Myslalem, ze liczy sie realna przydatnosc dla teamu ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.