mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 21:15 
Cytuj  
Today, Thursday the 5th of March, we have launched our trial offer program. If you don’t have an active account this is your chance to test Warhammer Online for free for 10 days. All you have to do is to register a trial account on our website via www.war-europe.com/trywar. You will receive a validation email and accepting it will start your 10 days trial.

Please note that trial accounts have some restrictions:
You have access to all Tier 1 zones and the Capital City of your faction
You can receive items via email but not send mail
You can purchase items in the auction house but not sell your own items
You can receive items and coins in a direct trade but not trade them away


Make sure to download the client before you validate your trial account, so you don’t lose any game time!

So get ready to go straight into the middle of the action of patch 1.2 with the two new careers, Slayer and Choppa and the Bitter Rivals event and make sure to tell your friends about it. By the way: If you start the trial offer this Friday, you will be able to enjoy two free weekends with WAR.

See you in the never-ending WAR!


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2009, 14:33 
Cytuj  
Szkoda że dopiero teraz zaoszczędził bym stracone pieniądze -.-

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 04:00 
Cytuj  
no tak 10 dni ... to po 10 dniach o WaR ma sie g... pojecie gora tier 3

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 07:52 
Cytuj  
Dokładnie a tier 1-2 to najlepszy kawałek WaR dopiero kolo tier 3 okazuje sie ze jest nagle pustawo a na tier 4 ze w sumie chialbys zeby tu bylo jak w 1-2.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 09:16 
Cytuj  
owghard napisał(a):
no tak 10 dni ... to po 10 dniach o WaR ma sie g... pojecie gora tier 3

Ja zrezygnowalem pod koniec T2 afair, wiec spokojnie wystarczy.


_________________
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 10:45 
Cytuj  
mialem kiedys konto i nie pogralem wiec aktywowalem sobie teraz triala zeby obadac choppe. zainstalowalem gre, spatchowalem, a choppy brak. wtf?

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 10:47 
Cytuj  
Choppa dopiero za dwa tygodnie... niecale.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 10:58 
Cytuj  
to niezła bzdura jak offeruja trial i pisza sprobuj nowych klas a i tak ich nie ma zanim sie trial nie skonczył LOL

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 11:24 
Cytuj  
Maja na mysli pewnie KoTBS i BG, poza tym koniec eventu jest w srode chyba i jesli ktos go zrobi na koncie trialowym bedzie mial dostep do choppy i slayera juz wtedy.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 19:00 
Cytuj  
WAR zdycha i trial mu niestety nie pomoże.
Pamiętam jak jeszcze parę miesięcy temu szefowie projektu i większość fanów reagowała na słowa konstruktywnej krytyki ,, nie podoba się to nie graj'' tak więc spora część wzięła sobie te słowa do serca i olała WARka i nawet ci najwytrwalsi odchodzą.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 22:05 
Cytuj  
Grasz, ze tak twierdzisz? Ja gram i twierdze ze nigdy WAR nie wygladal rownie dobrze, jak obecnie.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com


Posty: 10
Dołączył(a): 23.11.2008
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 22:20 
Cytuj  
Jak dla mnie WAR od zdychania jest jeszcze daleki, liczba graczy się ustablizowała. Po migracjach nie ma problemów z pustkami.
Devsi wydają obszerne patche, cały czas dodawane są nowe elementy i usprawnienia.
Sporo osób wrócilo na Choppe i Slayera. W związku z wprowadzeniem tych klas wzrośnie liczba melee graczy co napewno uprzyjemni rozgrywkę.
Grze napewno pomaga to że można od 1 tiera w pełni korzystać z uroków oRvR. Gra bardzo casual friendly co mi odpowiada.
Grałem chyba we wszystkie średnie i większe gry MMO jakie wyszły od 2004 roku i dopóki nie wyjdzie coś naprawde rewolucyjnego i dopracowanego (Mortal Online? Nowy MMO Blizzarda?) zostanę przy WAR.

A co do triala. Wbrew pozorom naprawdę dużo ludzi na to czekało i może to tylko pomóc grze. W kazdym, razie Warhammer jaki jest taki jest, może nie super great ale jeszcze nie zdycha.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 23:08 
Cytuj  
No to cieszę się że nie zdycha :)
Nie gram już bo mnie odrzuciło jak zrozumiałem że WARek to tylko i wyłącznie walka bez jakiegoś większego celu i nic poza tym ale pierwszy miesiąc byłem pod dużym wrażeniem.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 07:43 
Cytuj  
err.. nie wiem czy trial dobrze zrobił grze... nie dość, że 1.2 patch rozp... optymalizację, to jeszcze tłumy nowych na pewno serwerom nie pomagają..
lagi ostatnio są czasem koszmarne


_________________
Suffer not the witch to live!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 08:42 
Cytuj  
Frutex napisał(a):
Jak dla mnie WAR od zdychania jest jeszcze daleki, liczba graczy się ustablizowała. Po migracjach nie ma problemów z pustkami.
Devsi wydają obszerne patche, cały czas dodawane są nowe elementy i usprawnienia.
Sporo osób wrócilo na Choppe i Slayera. W związku z wprowadzeniem tych klas wzrośnie liczba melee graczy co napewno uprzyjemni rozgrywkę.
Grze napewno pomaga to że można od 1 tiera w pełni korzystać z uroków oRvR.


Szkoda tylko że od t3 zaczyna wiać taką nudą... nie mam pojęcia czego zabrakło WARowi do stania się grą na lata:( ale niestety czegoś brakuje. I nowe klasy tego raczej nie zmieniają:(


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 10:06 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
niestety czegoś brakuje. I nowe klasy tego raczej nie zmieniają:(


open pvp, brak frakcji, looting, housing


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 10:56 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Neonin napisał(a):
niestety czegoś brakuje. I nowe klasy tego raczej nie zmieniają:(


open pvp, brak frakcji, looting, housing

I nagich lasek na loadingu do gry? Mnie tam open pvp nie brakuje akurat. Frakcje to kojarzą mi się chyba jedynie z Plansecape Torment, nie rozumiem :P. Looting to chyba chodzi o zabranie itemku z zabitego gracza? Nie ma chyba bardziej kretyńskiego pomysłu w mmo. A juz zwłaszcza w grze, massive rvr, gdzie ginie sie dosyć często :P. Housing tez jest na kij tutaj potrzebny. Wrong game m8. To tak jakby w chińskiej restauracji marudzić, ze nie ma schabowego.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 10:58 
Cytuj  
no pvp bez zadnych konsekwencji tez jest kretynskim pomyslem.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 11:07 
Cytuj  
tak wyobrażam sobie konsekencje w pvp gdzie np na scenariuszu ginesz kilka razy w przeciągu kilku minut, a w mass pvp możesz ginąć co chwilę.. na pewno by to zachęciło ludzi do gry...

widzę, że następny temat przeradza się w festiwal lamentów zawiedzionych..


_________________
Suffer not the witch to live!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 11:16 
Cytuj  
sivar napisał(a):
err.. nie wiem czy trial dobrze zrobił grze... nie dość, że 1.2 patch rozp... optymalizację, to jeszcze tłumy nowych na pewno serwerom nie pomagają..
lagi ostatnio są czasem koszmarne


Ja dochodze do wniosku, ze nad WARem pracuja jacys z dupy programisci. Gra po dziesiatkach patchy i fixow naprawde dzialala ostatnio normalnie, wystarczylo pare drobnych poprawek w UI, zeby wszystko zaczelo sie sypac...
WAR w tej chwili dziala gorzej niz w momencie startu... Nie kumam tego.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.