mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 18:52 
Cytuj  
zaczelo sie, gladiatorzy/templarzy bez tytulu bijace moby potem siedza .. rest i ponownie bija. Jak linage2 :]

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 20:30 
Cytuj  
No to trzeba ich lać nie przechodzić obojętnie.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 21:52 
Cytuj  
Nie da sie bic ''swoich'' :lol:

*

Posty: 56
Dołączył(a): 2.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 08:56 
Cytuj  
czyli nic nowego... L2 z nowa grafa.. i armia botow

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 09:08 
Cytuj  
Zdecydowanie nie jest to L2, bardziej coś w stylu WoW+L2+troszkę nowego. Nic rewelacyjnego ale połączenie w miarę dobre. Co do botów to niestety chinole kompletnie nad tym nie panują, a raczej chyba maja to w dupie. Jest to niestety strasznie zniechęcające, bo zdarzyła mi się sytuacja, że ilość botów na 1m2 była tak duża, iż zostałem zmuszony do bicia ciągle jednego mobka na uboczu aby zaliczyć questa. Natomiast raidy pvp na tereny wroga namiętnie biją boterów ;) W wersji koreańskiej coś się w tej kwestii dzieje, o czym poniżej. Podejżewam, że kiedy wyjdzie EU/NA to będzie conajmniej podobnie a może nawet lepiej.

Kassei napisał(a):
Wracając do tematu:

Cytuj:
If you suspect that someone uses a bot/hack program, you can report that on game system menu or on the forum. There’re about 7000 reports on the forum in a week since that forum started on 16th Dec, and I guess there’s more reports handed in by game menu. AION Korea blocked 720 more account due to using bot program 18th Dec, now it’s over 1800 accounts.


Wiem, że to news z rynku koreańskiego, ale napawa optymizmem w kwestii botów, przed premierą EU/NA, szczególnie, że te 1800 banów to tylko okres 18-24 grudnia (z tego dnia jest news). Tutaj - CLICK - źródło, że tak powiem przetłumaczone ;)

A tutaj - CLICK - oficjalne ogłoszenie z 15 kwietnia. Jeśli je dobrze rozumiem, to zawiesili już omfg 62250 kont. Liczba porażająca, bo to w sumie tak jakby zamknąć część serwerów ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 09:21 
Cytuj  
Ratax napisał(a):
czyli nic nowego... L2 z nowa grafa.. i armia botow


W jaki sposób boot psują ci zabawę? Nigdy mnie to jakoś nie ruszało... A i chyba nie ma gry mmo gdzie one nie istnieją, bo co za różnica bot a chińczyk? Booty to nieodłączny widok tego typu gier po prostu zlewaj to....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 09:24 
Cytuj  
chyba wiedzą doskonale , że jeśli nie pokażą że z tym walczą - to gra nie odniesie żadnego sukcesu- gracze nie będą chcieli grać w grę gdzie jest masa botów i nie ma gdzie expić- nie będzie graczy - to nie będzie chętnych na kasę i itemy z gry , tym samym boty też znikną, bo ich biznes przestanie być opłacalny, co z kolei oznacza drastyczny spadek kont i w grę nagle gra mało kto - mam nadzieję , że to rozumieją

obecnie gra w L2 to masakra- żeby poexpić w kata trzeba najpierw kilnąć boty, a quest na zbicie pk nudny jak cholera- ale to gra już stara, ma swoich wiernych graczy więc na L2 położyli lagę


Posty: 23
Dołączył(a): 21.10.2008
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 09:30 
Cytuj  
oo w koncu jakis fajny temat :) ktos poleci jakiegos bota?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 09:59 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
chyba wiedzą doskonale , że jeśli nie pokażą że z tym walczą - to gra nie odniesie żadnego sukcesu- gracze nie będą chcieli grać w grę gdzie jest masa botów i nie ma gdzie expić- nie będzie graczy - to nie będzie chętnych na kasę i itemy z gry , tym samym boty też znikną, bo ich biznes przestanie być opłacalny, co z kolei oznacza drastyczny spadek kont i w grę nagle gra mało kto - mam nadzieję , że to rozumieją
NC to rozumie, co widać po ich działaniach w Korei, w chinach wydawcą jest SNDA. Zresztą azjaci chyba też mają inne podejście do obecności botów w grze...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 56
Dołączył(a): 2.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 11:39 
Cytuj  
a kiedy jest planowana premiera EU ?

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 12:48 
Cytuj  
Jakis link do bota swoja droga? :roll:

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 16:49 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Nie da sie bic ''swoich'' :lol:


Jak to swoich?? Przyznam się, że nie doczytałem i dopiero połowa klienta ściągnięta ale byłem przekonany, że mechanika PVP jest jak w L2 i ubić można każdego poza miastami.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 17:46 
Cytuj  
Gilrad napisał(a):
że mechanika PVP jest jak w L2
Od tego to będzie L3.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 03:54 
Cytuj  
Czemu tylu ludzi mysli ze jak Ncsoft to zaraz L3.

Aion ma tak daleko do seri Lineage jak eve online do free realms lol :roll:

Inna gra, inna mechanika, inny lore :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 09:07 
Cytuj  
Khebeln, dla mnie wszystko co azjatyckie wygląda tak samo a, że w Lineage 3 lata życia zmarnowałem to mi się kojarzy.
Faktycznie z L2 nie ma to wiele wspólnego a szkoda, ale i tak spróbuję.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 12:48 
Cytuj  
A ja powiem ze ta gra ma wiele wspolnego z L2, na pewno wiecej wspolnego z L2 niz WOW;em(w ktorego tez wiele ''ciupalem''). Troszke sie dluzej potwory bije i jest wiecej questow, ale sposob chodzenia (polaczenie l2 i wow, wysmienite) mozliwosci enchantow, socketowania. Do tego dochodzi widowiskowosc, masa chodzenia, farmienia.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 23:45 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
A tutaj - CLICK - oficjalne ogłoszenie z 15 kwietnia. Jeśli je dobrze rozumiem, to zawiesili już omfg 62250 kont. Liczba porażająca, bo to w sumie tak jakby zamknąć część serwerów ;)

Tego się obawiałem. Znów jak to w L2 BOTy zaleją świat i zepsują cały fun z gry :(
Escaflone napisał(a):
W jaki sposób boot psują ci zabawę?

W jaki sposób?

Ano w taki:

1. Zabierają spoty.

2. Jest więcej gold/Adena sellerów.

3. Rozchwiana gospodarka.

4. Nie liczy się skill gracza i czas oddany grze, a grubość portfela.

5. Tylko nie mówcie że ja mogę być uczciwy i nie kupować golda, bo zawsze się znajdzie kilku takich co kupi super itemy, potem ownuje wszystko i mówi że ja jestem noob. Wkurza to normalnych graczy.

6. Boty burzą balans postaci pomiędzy tych graczy co grają uczciwie a cheaterów i e-buyerów którzy zawsze będą lepsi.

7. Jest to amorlane, bo już w grach komputerowych płazem ludziom uchodzi, co tu ukrywać, oszustwo i łamanie prawa (EULA). A potem niewiele brakuje aby te zasady gracze wpajali w życie w realnym świecie. Bezkarność stwarza poczucie bezpieczeństwa w niecnych czynach i niejako daje przyzwolenie na łamanie prawa. A potem się dziwimy że jest tyle oszustów na świecie, szczególnie przekręty w polityce. Skądś się bierze taka mentalność.

8. Świadomość że jest dużo oszustów odstrasza wiele potencjalnych i uczciwych graczy, którzy zrezygnują z gry i nie dadzą zarobić twórcy ani centa.

Pewno bym znalazł jeszcze kilka innych powodów.
A AION mógł być tak fajną grą :( Choć mam jeszcze nadzieję, że do premiery EU coś z tym zrobią i będą boterstwo i cheaterstwo tępić niemiłosiernie.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 05:13 
Cytuj  
Jak ktos mial nadzieje ze w aionie nie bedzie botow gold sellerow to moge powiedziec ze jest/byl glupcem.

Kwestia jest tylko jak bardzo bedzie sie chcialo ncsoftowi walczyc z tym procederem.
wnoszac po poprzednich tytulach nie bardzo.
pare masowych banow aby poprawic wizerunek..kilka masowych banow w nowych patchach..i to wszytko.

i nie narzekaj ze boty psuja zabawe..bo to ludzie ja psuja kupujac to wszystko od ludzi ktorzy trudnia sie farmieniem:P


Posty: 37
Dołączył(a): 17.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 11:36 
Cytuj  
btw jak wyglada sprawa buffow na wyzszych lvlach ? sa zbedne czy niezbedne ? pogralem troche na chinskim offie ale nie za dlugo sorc 24 i z tego co zauwazylem to buffy/shoty daja bardzo malego kopa.

PS. chyba nigdy sie nie przestawie na zadna gre gdzie kastowanie nukerowi zajmuje 1.5-2sek :/ w AIONie wkur** mnie to, ze na mobach nizszych ode mnie o 5-7lvli i tak trzeba wyj*** cala dostepna serie skilli.

Swoja droga GM SPAM zostal przeniesiony do Aiona ;]


_________________
[Teon] MM 80/Titan 79 inactive
[Teon] EE80/HE75 banned

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 12:53 
Cytuj  
Chińczycy zarabiają krocie na gold selling'u, programiści na botach, a twórcy gry na kolejnych kontach/egzemplarzach gry kupowanych przez farmerów/boterów.

MMO samo w sobie jest maszynką do nabijania kapusty. Zarówno z tej jasnej jak i ciemniej strony "mocy".

Podobnie jak z piractwem, cheaterów w grach online się nie zlikwiduje permanentnie.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.