mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 15:36 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):

pvp Aion>[inne tytuły]> WoW


/agree

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 15:49 
Cytuj  
do tego dochodzi - brak lagów - bodajże w elthen grając na jednym z chińskich serwerów sinem jak wpadło chyba z 50 czy 100 asmo zaczęliśmy sie napierdzielać z nimi, możliwe że było łącznie 150 - 200 osób walczących to nie miałem żadnych lagów :) nie wiem jak będzie podczas większych zadym :)nie sprawdzałem bo nie chce sobie psuć uroku z grania przed retailem :)


_________________
no more wow...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 21:36 
Cytuj  
QFC napisał(a):
dark_lord napisał(a):

pvp Aion>[inne tytuły]> WoW


/agree


Jak powyższe ma się do tego, że Aion to młodszy, gorszy i azjatycki brat wowa? Już tak wam siada na mózg, że dla was i tibia > wow?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 23:03 
Cytuj  
zle zrozumiales , trzeba łopatologicznie ci wytlumaczyc.

PvP ktore jest przewidziane w end game (WoW) to Areny ,BG to tutorial PvP + przygotowanie gear'u do wejscia na areny.Reasumujac walka w klatce po to by nabic rating ,wziasc itemy by nabic jeszcze lepszy rating i tak do nowego sezonu ,pozniej historia sie powtarza.

Czy to k.... nie przypomina trybu rodem z gier ala CS,CoD etc ?

jak na mmo to bieda straszna.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 23:06 
Cytuj  
wraz z wyjsciem Cataclysm'u gracze zostana wypuszczeni z tych "klatek"


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 00:07 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
wraz z wyjsciem Cataclysm'u gracze zostana wypuszczeni z tych "klatek"


odgrzewane kotlety nie smakują tak samo :P


_________________
no more wow...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 00:16 
Cytuj  
moznaby powowiedziec ze cala branza mmo to odgrzewane kotlety swiat fantasy, ta sama mechanika etc mozna by tak wymieniac roznica? poziom dopracowania danej gry i fun factor


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 00:17 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
wraz z wyjsciem Cataclysm'u gracze zostana wypuszczeni z tych "klatek"


Ta... Z tego co zrozumiałem to najlepszy gear będzie można mieć farmując odpowiednią ilość BG. Co to za przyjemność mieć podane wszystko na tacy?:O


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 00:20 
Cytuj  
A w Aion bedzisz mogl miec pvp gear farmiac 24/h moby w abbys nie uczestniczac w zadnym pvp wiec?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 08:07 
Cytuj  
Powodzenia w tym zycze.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 12:37 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
A w Aion bedzisz mogl miec pvp gear farmiac 24/h moby w abbys nie uczestniczac w zadnym pvp wiec?


ROFTL, Panu podziękujemy już z jego argumentami :O .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 12:40 
Cytuj  
Prawda w oczy kole


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 14:07 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Prawda w oczy kole


Rofl, idź trollować gdzie indziej. Mówisz, że w open PvP zonie można farmować sobie mobki 24/7 i nie brać udziału w PvP. GL. W WoW'ie można nic nie robić, a honor sam będzie leciał, aka lechowanie na bg, WG, etc. Btw BG to dalej nie jest open PvP...


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 14:26 
Cytuj  
W obu grach pvp jest smieszne, trudno to nawet nazwac pvp jak w wiekszosci przypadkow ograniczenia i zasady gry powoduja ze przeciwnik ma mniejsze mozliwosci/umiejetnsci jak skrypt mobka.
Aha, nie wpieprzac tu ze sandboxy sa lepsze/gorsze bo dyskusja dotyczy WoW i Aion.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 15:24 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Mówisz, że w open PvP zonie można farmować sobie mobki 24/7 i nie brać udziału w PvP. GL.


Tak, dla kogos kto nastawil sie ze pojdzie jebac questy i moby za abbys pointy jego pvp sprowadzi sie do bycia z gankowanym przez zorganizowana gank grupe. Oglnie pomysl farmowania abbys pointow przez bicie tylko i wylacznie mobow jest absurdalne ale wykonalny.



Cytuj:
W WoW'ie można nic nie robić, a honor sam będzie leciał, aka lechowanie na bg, WG, etc. Btw BG to dalej nie jest open PvP...


Uwaza bo w pachu 1.5 wprowadzaja cos na wzór battlegroundow.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 16:27 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Kefas napisał(a):
Mówisz, że w open PvP zonie można farmować sobie mobki 24/7 i nie brać udziału w PvP. GL.


Tak, dla kogos kto nastawil sie ze pojdzie jebac questy i moby za abbys pointy jego pvp sprowadzi sie do bycia z gankowanym przez zorganizowana gank grupe. Oglnie pomysl farmowania abbys pointow przez bicie tylko i wylacznie mobow jest absurdalne ale wykonalny.
Wykonalny jedynie strikte teoretycznie. AP leci z mobów śmiesznie mało z porównaniu z ilością punktów za zabicie gracza, albo za pobicie artefaktu, czy keep'a.



Nyx napisał(a):
Cytuj:
W WoW'ie można nic nie robić, a honor sam będzie leciał, aka lechowanie na bg, WG, etc. Btw BG to dalej nie jest open PvP...


Uwaza bo w pachu 1.5 wprowadzaja cos na wzór battlegroundow.
Wprowadzają jeden battleground i to w skali raid vs raid.

Zresztą zarówno AION jak i WoW są chujowymi grami. Grać w coś od czasu do czasu trzeba. Z obojga złego wolę już AIONa.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 17:48 
Cytuj  
Czyli oglnie reasumując widze,ze opinie sa skrajnie podzielone.
Mi chodzi o jakas nowa gierke , poniewaz Wowem juz rzygam , gra sie stala banalnie latwa , i nudna , caly content robisz w 3 dni , a potem co?
Levelowanie alta , bieganie po naxx , i ubranie alta w full t7,5 w 2tyg.
Czy w Aionie ubranie postaci jest rownie latwe jak w Wowie?
Szczerze mowiac , z tego co widze , w Aion end game przewaza PvP ,co mnie osobiscie cieszy , poniewaz jak wspomnailem wyzej , PvE wWowie staje sie conajmniej smieszne , i kazda byle ciota moze sie ubrac w wspomniane 2-3 tyg jak ma ODROBINKE szzczescia.
Patrzać na posty , to widze po wypowiedziach , ze duzo ludzi ( wy) gra w Wowa , i mi ogolnie chodzi o to aby zabic czas ktorego w tym momencie i do konca roku mam odrobine za duzo ,i chodzi mi o wasze odczucia , zawiode Sie na Aionie wzgledem Wowa? pozostac przy Wowie , siedziec cale dnie Afk , isc czasami na heroika , czy jednak sporowbowac Aiona?
Dzieki za wszelkiego rodzaju sugestie , Pozdrawiam

" Zresztą zarówno AION jak i WoW są chujowymi grami. Grać w coś od czasu do czasu trzeba. Z obojga złego wolę już AIONa." Bardzo dobrze powiedziane:)


_________________
Be strong Believe...:)

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 18:17 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Tak, dla kogos kto nastawil sie ze pojdzie jebac questy i moby za abbys pointy jego pvp sprowadzi sie do bycia z gankowanym przez zorganizowana gank grupe. Oglnie pomysl farmowania abbys pointow przez bicie tylko i wylacznie mobow jest absurdalne ale wykonalny.


Jeśli zostanie zgankowany przy wysokiej ilości AP straci ich więcej niż sfarmował w ciągu 1h for sure. GL ze zbieraniem AP na mobkach ja już napisał mój przedmówca.

Nyx napisał(a):
Uwaza bo w pachu 1.5 wprowadzaja cos na wzór battlegroundow.


Ta wprowadzają. Z tego co czytałem na najniższym ranku dostępne raz dziennie/tygodniowo, poźniej 4 bądź 5. Nie jestem pewien czy dziennie czy tygodniowo, ale raczej to drugie. Nie chce mi się już tego szukać.

@ Pszemo: Mi dogearowanie druida i wbicie 2k ratingu z dk zajęło tydzień, może półtora.

Nie sądzę, żeby wygearowanie postaci w Aionie było tak banalnie proste jak w WoW'ie. Poczytaj na aionsource.com, bo za dużo by pisać. To co mi zapadło w pamięć to jak ciężko wbić max skilla w profesjach w przeciwieństwie do WoW'a.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 18:38 
Cytuj  
@ Pszemo: mozesz brac w ciemnio, jezeli wow ci sie podobal to w aionie tez znajdziesz cos dla siebie. Aion wnosi kilka ciekwych rozwiazan i przedewszstkim jest nastawiony na pvp co jest na plus.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 18:41 
Cytuj  
Dzieki za wypowiedzi , jesli ktos ma jakies sugestie to zapraszam do wypowiedzi , lubie wiedziec wszystko o czyms zanim sie za to zabiore:)
i jedno pytanko wiecej , wciaz jest mozliowssc sciagniecia klienta chinskiego , z tymi 5 godzinami free?


_________________
Be strong Believe...:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.