mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 20:05 
Cytuj  
Powiem nieskromnie że to forum to albo:
1. zblazowani retardzi ktorzy nie graja w koreanskie gowna ( a jedynie w sanboxy dla ELYTY)
2. zblazowani retardzi, ktorzy grają w koreanskie gowna ale wytrzymuja max miesiąc
3. gracze WoWa
4. wymierające przedszkolaki z darmowych

Jako ze premiera byla we wrzesniu to nikt juz w to nie gra i wszyscy maja ajona w dupie, zachwycajac sie nowymi pytaniami robala albo udaja ze wiedza o co chodzi mendolowi albo graja na konsolach w kolejne wypasione gry.
Wybierz swoja wersje.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 21:10 
Cytuj  
5. Poprostu ludzi, ktorzy sie nie lubuja w gownie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 10:44 
Cytuj  
Z osob ktore znam/znalem w momencie gdy zaczynaly grac w Aiona (bylo ich moze z 40) , to zadna sie nie ostala przy tej grze :D
Nawet najwieksi napalency ( w sumie tez bylem jednym z nich) nie sprostali "wyzwaniu" Aiona - chyba o czyms to swiadczy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 16:59 
Cytuj  
zawsze tak jest ze najpierw boom bo nowy mmmo..a po 3 miesiacach okazuje sie ile osob tak naprawde zostaje..

kiedys faktycznie dzial tetnil zyciem, teraz syf kila i mogila nawet nie ma sie posmiac z czego:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 17:04 
Cytuj  
Kiedy wprowadzą przynajmniej 1/3 zmian z filmiku Visions i umożliwią dobicie do maksymalnego poziomu bez grindu przez pół paska xp + rozwiną endgame, to ludzie zapewne wrócą.
Na chwilę obecną gra nie oferuje oprócz przyjemnego latania niczego, co wybijałoby się spośród innych mmo tbh.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 lut 2010, 17:06 przez Keii, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 17:06 
Cytuj  
Niby jakies rumory sa, ze za kilka tygodni na koreanskie ptry ma wejsc patch 2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 09:48 
Cytuj  
a ja zaczalem zabawe w aiona z kilkoma kumplami na kalilu i poki co to same ochy i achy:) jak ktos lubil grac w l2 to czemu nie bedzie lubiz tez aiona?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 15:45 
Cytuj  
Bo kazdy widzial jak konczyl L2 jesli chodzi o ilosc zywych graczy, no i co wazne to system rozgrywki typu bij lvl na mobach xxxxxxx godzin, potem farm set roniez ubijajac miliony mobow, jak juz go zdobedziesz to nie ma co robic, potem wychodzi nowy teren z podwyzszonym lvl capem i powtorka z rozrywki wyszedl juz z mody. Jakie cos to bylo dobre 5-6 lat temu ;<

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 22:52 
Cytuj  
Ja mam problemik... nie mogę tego rozgryźć: jak zrobić wiadomość np. /3 (LFG) <Recruit Group> <jakaś misja> żeby hiperłącza się robiły?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 02:25 
Cytuj  
CTRL + PPM na nazwie questa w journalu oraz /who i wybrać recruit group czy jakoś takoś.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 09:48 
Cytuj  
Dzięki

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 09:28 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Bo kazdy widzial jak konczyl L2 jesli chodzi o ilosc zywych graczy, no i co wazne to system rozgrywki typu bij lvl na mobach xxxxxxx godzin, potem farm set roniez ubijajac miliony mobow, jak juz go zdobedziesz to nie ma co robic, potem wychodzi nowy teren z podwyzszonym lvl capem i powtorka z rozrywki wyszedl juz z mody. Jakie cos to bylo dobre 5-6 lat temu ;<


no ale podejdz do aiona bez cisnienia na lvl capa itd. a po prostu wracasz z pracy siedzisz z kumplami na vencie idziesz troche poexpic jakis rifcick czy abyss itd. ot taka usluga rozrywkowa :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 13:38 
Cytuj  
Nie no pewnie. Kazdy ma z czego innego fun. Ja poprostu z zalozenia nie mam zamiaru supportowac moimi pieniedzmi nedznych produktow, ktore nic nie oferuja, bo oplacajac taka gre jednoczesnie przyzwalam na takie traktowanie klienta jesli chodzi o kontent i o support.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 17:17 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Nie no pewnie. Kazdy ma z czego innego fun. Ja poprostu z zalozenia nie mam zamiaru supportowac moimi pieniedzmi nedznych produktow, ktore nic nie oferuja, bo oplacajac taka gre jednoczesnie przyzwalam na takie traktowanie klienta jesli chodzi o kontent i o support.


Z naciskiem na support, w pełni popieram.
Niech NC oficjalnie potwierdzą, że robią grę w której należy systematycznie kupować gold za realne pieniądze oraz opłacać botsoft będzie jasność.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 18:32 
Cytuj  
@Gilrad - dawno nie grales, co?


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 13:14 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Powiem nieskromnie że to forum to albo:
1. zblazowani retardzi ktorzy nie graja w koreanskie gowna ( a jedynie w sanboxy dla ELYTY)
2. zblazowani retardzi, ktorzy grają w koreanskie gowna ale wytrzymuja max miesiąc
3. gracze WoWa
4. wymierające przedszkolaki z darmowych

Jako ze premiera byla we wrzesniu to nikt juz w to nie gra i wszyscy maja ajona w dupie, zachwycajac sie nowymi pytaniami robala albo udaja ze wiedza o co chodzi mendolowi albo graja na konsolach w kolejne wypasione gry.
Wybierz swoja wersje.

Ja bym inaczej to ulozyl:
1. Ci ktorzy graja w WoW'a
2. Ci ktorzy w nic nie graja i ktorym wiecznie zadna gra nie pasuje, jest failem i w ogole. A jesli juz w cos graja i zapytasz ich o dany tytul to najczesciej podaja taki gniot, ze rece opadaja ... ;)

Mnie tam sie AION podobal, ale nie mialem czasu w niego wiecej pograc.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 11:12 
Cytuj  
Witam. Chcialbym sie zapytac jak atm wyglada Aion? Czy jest sens reaktywowac postac na low lvl/jest jakis balans? ( na poczatku wystarczylo byc ranged i zamiatalo sie w pvp)/jak wyjkada pl community w Aion ( gildie/klany zwal jak zwal ale interesuje mnie mature gracze, nie banda emo rage 16 latkow). Jak wyglada end Game content (czy cos juz takiego jest). No i najwazniejsze co robicie na max lvl? (nie liczac pvp czy wogule jest cos do roboty?)

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 11:21 
Cytuj  
sola napisał(a):
Jak wyglada end Game content (czy cos juz takiego jest). No i najwazniejsze co robicie na max lvl? (nie liczac pvp czy wogule jest cos do roboty?)


Pewnie nic się nie zmieniło - czyli grind i farma z przerwą na farmę instnancji :) a wszystko w celu zdobycia coraz bardziej świecącego geara...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 15:08 
Cytuj  
siege, szukanie asmo w abyss, farmienie ap na lepszy sprzet.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 15:40 
Cytuj  
- 3 razy dziennie możesz robić Dredgion, czyli instancję PvPvE dla całego party. Trwa ona max 1h, bijesz się ze stroną przeciwną oraz Balaurami. Nie możesz tam stracić AP a zyskać całkiem sporo. Wg mnie to obecnie najlpesza cześć endgame`u.
- Poza tym możesz chodzić na Dark Poeta - ludzie farmia tam set Anuharta oraz matsy potrzebne do craft`u do questa na Set Miragent/Fenril - jest to jeden z topowych setów.
- Instancje w fortach w top abyss dla AP.
- Kilka siege co pare dni
- Latanie po abyss i riftach raczej dla wybranych klas.

Ogólnie na 50 lvl jest wielka farma. Albo AP na sety abyss albo matsy na miragent/fenril. W 1.9 mają zwiększyć szanse na dropa w instach, więc bedzie można w miarę sensownym czasie uzbierać set Anuharta.
W 2.0 mają dojsc nowe tereny, instance w tym jedna PvPvE dla całego ally.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.