mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 00:17 
Cytuj  
Swiat jest podzielony na krainy , przemieszczasz sie pomiedzy nimi za pomoca platnych teleportow, dodatkowo dwie pierwsze krainy sa channelowane na 10 rownoleglych - tzn jak Ci ktos zabil quest moba na obecnaj krainie przeskakujesz na nastepna i tak do momentu kiedy go znajdziesz, w tych krainach nie spotkasz graczy z przeciwnej frakcji, na ok 20 lvlu masz do questowania/farmienia 2 krainy jedna z nich ( chyba ) jest odcieta dla przeciwnej frakcji, i na niej sa questy do 25 lvlu, oraz kraine 20-30 lvl gdzie juz sa Rifty, raidbossy itp, takze na dobra sprawe do 25lvlu mozna omijac pvp, natomiast od 25 lvlu nie oplaca sie farmic poza Abbysem - jest to osobna 2 poziomowa kraina, z fortecami do przejmowania - jeden wielki battleground na ktorym moby daja wiecej expa, lepszy drop ale dostep tam maja obydwie frakcje ;)
.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started


Posty: 2
Dołączył(a): 1.06.2009
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 18:26 
Cytuj  
dzieki za odp.

mam jeszcze jedno pytanie.

Orientujecie sie w jaki sposob gra bedzie oplacana w eu?

czy na zasadzie miesiecznej subskrypcji czy tez platna za godziny?

z tego co widze to pojawiaja sie powoli preordery ktore maja oplacony 1 miesiac (standart), z czego wnoskuje ze nie bedzie mozliwosci tak jak na cn grac z darmowego klienta, jednak pytanie pozostaje.

subskrypcja czy godziny?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 18:33 
Cytuj  
msd23 napisał(a):
dzieki za odp.

mam jeszcze jedno pytanie.

Orientujecie sie w jaki sposob gra bedzie oplacana w eu?

czy na zasadzie miesiecznej subskrypcji czy tez platna za godziny?

z tego co widze to pojawiaja sie powoli preordery ktore maja oplacony 1 miesiac (standart), z czego wnoskuje ze nie bedzie mozliwosci tak jak na cn grac z darmowego klienta, jednak pytanie pozostaje.

subskrypcja czy godziny?
Na 100000000% będzie subskrypcja + kupno samej gry. Chinami nie ma się co sugerować, u nich godzinowy sposób opłat jest w większości mmo, jeśli nie we wszystkich...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 18:36 
Cytuj  
We wszystkich jest tak, takie prawo tam maja :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 11:41 
Cytuj  
niby taki wredny kraj, a takie fajne prawo :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 08:49 
Cytuj  
Witam.

Takie szybie pytanko, kiedy release Eu bedzie?Mam ochote pograc ale nie chce zaczynac gdzies gdzie bede za pare chwil konczyl.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 09:29 
Cytuj  
Realnie to pod koniec roku :)
Wiec mozna pograc troche :)

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 14:23 
Cytuj  
Nurtuja mnie pytania czy pvp w abyss jest od 25lv po zrobieniu 4 questow, tak? Czy te q mozna zrobic na wczesniejszych lv i jaki npc je daje? ;)

Jezeli abyss jest dostepne _tylko_ od 25lv to majac 20lv pozostaje mi czekanie/szukanie tych riftow? Przedzial 20-25lv to sa juz miliony exp do wbicia ;<
No i jak zgine po przejsciu przez rift to ress jest tam gdzie postac jest zbindowana do obeliska?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 14:33 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
Nurtuja mnie pytania czy pvp w abyss jest od 25lv po zrobieniu 4 questow, tak? Czy te q mozna zrobic na wczesniejszych lv i jaki npc je daje? ;)
Musisz mieć 25lvl. Potem masz kilka prostych questów, a dokładnie 4 misje które się automatycznie pojawiają w journalu po osiągnięciu wamaganego levelu.

slimoon napisał(a):
Jezeli abyss jest dostepne _tylko_ od 25lv to majac 20lv pozostaje mi czekanie/szukanie tych riftow? Przedzial 20-25lv to sa juz miliony exp do wbicia ;<
Tak. Ja już byłem bliski rezygnacji, ale od 25lvl dostaje sie naprawdę sporego boosta. Dochodza nowe skille, dostęp do Abyss, możliwośćwskoczenia w lepszy equip.

slimoon napisał(a):
No i jak zgine po przejsciu przez rift to ress jest tam gdzie postac jest zbindowana do obeliska?
Tak, chyba, że postawisz sobie czasowy osobisty bindstone w określonym miejscu. Choć nie jestem na 100% pewien czy można je stawiać na terenach wrogiej frakcji, bo nigdy tego nei próbowałem... ale wydaje mi się, że można.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 14:39 
Cytuj  
Mozna ustawiac po stronie przeciwnej frakcji. Co do trudnosci misji na abyss to powiem tak. Po stronie Asmodian mozesz sie wkopac i wybrac taka misje, ze musisz zebrac taki artefakcik, ktory lata sobie nad miastem Elyosow. Do tego czekanie na rifta..wiec trzeba wiedziec co sie bierze. Gra nabiera rumiencow po 25 lvlu. Potem pierwsza instancja okolo 35 lvlu ;)


Posty: 23
Dołączył(a): 21.10.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 15:44 
Cytuj  
dodac nalezy ze zeby zrobic te questy dopuszczajace do abyss musisz zmienic jezyk gry na chinski spowrotem bo angielski patch jest niedorobiony i uniemozliwia ich wykonanie

te misje co dostajesz od szefa wszystkich szefow w pandemonium (asmodian) mozesz zmieniac w kazdej chwili z 3 (a moze 4) dostepnych. Faktycznie jak wezmiesz zebranie itemu znadf miasta wroga to masz deko przejebane, ale zawsze mozesz zmienic na misje z "underground arena" ktora zrobisz na miejscu w pandemonium szybciutko. Wystarczy ze zrobisz tylko jedna misje by zaliczyc questa


_________________
Prawdziwi mężczyzni nie jedzą miodu - oni żują pszczoły!
BeeChewers - 4 region (east china), server Berita, site Asmodians - Legion inny niż wszystkie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 18:52 
Cytuj  
Duli napisał(a):
dodac nalezy ze zeby zrobic te questy dopuszczajace do abyss musisz zmienic jezyk gry na chinski spowrotem bo angielski patch jest niedorobiony i uniemozliwia ich wykonanie

te misje co dostajesz od szefa wszystkich szefow w pandemonium (asmodian) mozesz zmieniac w kazdej chwili z 3 (a moze 4) dostepnych. Faktycznie jak wezmiesz zebranie itemu znadf miasta wroga to masz deko przejebane, ale zawsze mozesz zmienic na misje z "underground arena" ktora zrobisz na miejscu w pandemonium szybciutko. Wystarczy ze zrobisz tylko jedna misje by zaliczyc questa
Easy misja jest druga od góry :) Zresztą nie wiem w który momencie może sie już przełączyć na ENG. Ja to zrobiłem właśnie po tej misji bo już się pogubiłem w "chińszczyźnie" i dokończyłem questy bez problemu :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 cze 2009, 23:05 
Cytuj  
Wypadł mi Crystal of Wind Spirit ( zielony kamień ) gdzie pisze że jest to materiał do ulepszania broni ( przynajmniej tak zrozumiałam ).

Pytanie on służy do craftu czy faktycznie można jakoś ulepszyć broń, a jeśli się mylę to do czego jest?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2009, 23:55 
Cytuj  
Amadeo napisał(a):
Wypadł mi Crystal of Wind Spirit ( zielony kamień ) gdzie pisze że jest to materiał do ulepszania broni ( przynajmniej tak zrozumiałam ).

Pytanie on służy do craftu czy faktycznie można jakoś ulepszyć broń, a jeśli się mylę to do czego jest?
Też to mam. To jest ponoć materiał do craftu rare broni na mneij więcej level, który miał mobek jaki to dropnął. Akurat jak ja się bawiłem jeszcze weaponsmithem to nie miałem recepty na to, ale już np do "Deamon's Dagger/Sword/..." potrzeba coś bardzo podobnego, więc wnioskuję iż jest na to recepta.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 07:07 
Cytuj  
Amadeo napisał(a):
Wypadł mi Crystal of Wind Spirit ( zielony kamień ) gdzie pisze że jest to materiał do ulepszania broni ( przynajmniej tak zrozumiałam ).

Pytanie on służy do craftu czy faktycznie można jakoś ulepszyć broń, a jeśli się mylę to do czego jest?


Przydaje sie tez w tworzeniu Orbow i ksiazeczek dla Sorcererow/Spiritmasterow na levelu wlasnie zblizonym do levelu moba. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 14:09 
Cytuj  
Dziękuje za odpowiedz.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2009, 08:51 
Cytuj  
Czy jak na środku miasta otoczony tłumem chińczyków będę krzyczał free tiebet! to dostanę bana?;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2009, 08:57 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Czy jak na środku miasta otoczony tłumem chińczyków będę krzyczał free tiebet! to dostanę bana?;)


Dunno, ale zrob tak, nagraj filmik.... pr0 griefik sie szykuje h3h3.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2009, 03:48 
Cytuj  
Ale napisz to po ichniemu bo jeszcze nie zrozumieja :D


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 11:46 
Cytuj  
Ile grindu w tym ajonie?;)
Jak szybko kończy się możliwość lvlowania za pomocą questów a zaczyna się "azjatycka specjalność"?
Jak wygląda populacja chanterów i rangerów?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.